0

Manfred, no to rzeczywiście napisałeś na temat

0

GOL!!

0

bern, a nie jest tak:/ Tak to wygląda na boisku niestety :/

0

Wyszły gwiazdki i myślą, że samo się wygra :/

0

Nasi sobie robią jaja! Jak można tak grać?:/ Powinno być już 2:0...

0

no no 1:0:/

0

Macie jakiś link na SopCast? Jak tak to dajcie cały.

0

Świetny skład! Jedziemy :)))

0

hehehe Laporta jest spoko :D

0

wojtek09, brałeś dzisiaj meliskę?

0

Ja już tradycyjnie oglądnę mecz na SopCast :))))

0

Spokojne 0:2 :)))))

0

Boże no to co, najważniejsze 3 pkt :)))

0

van palcen1988, tylko te 4 bramki strzelił z... Koln

0

''Mam nadzieję, że Barcelona będzie zbyt pewna swego i nie zaangażuje się w pełni.'' HAHAHAHAHA

0

Macie jakiś link na SopCast z meczem Realu?

0

Nie macie nic na SopCast? Ja mam słabego neta i mi tnie :/

0

Macie jakiś link na SopCast? Jak tak to dajcie plsss!

0

Zobaczymy czy ten Canales w ogóle będzie grał w Realu. Moim zdaniem się tam chłopak zmarnuje.

0

No i jest Thiago! :))

0

Świetnie jak na razie na nasi. To dobrze wróży na LM :)))

0

RAFA :D Brawo!

0

No brawo Henry wreszcie! :)

0

Świetne statystyki świetnego trenera ^^

0

Uff...

0

Ale srogie te oceny :D

0

Ale super mecz Realu. Aż się chce oglądać jak Lyon ich jedzie xD

0

sop://broker.sopcast.com:3912/82341 ja oglądam tutaj. Dobra jakoś i komentarz arabski :D:D

0

Hehe na pewno już wiemy, że VV gra lepiej od Casillasa nogami xd xd

0

Brawo Lyon. Oglądam mecz i na prawdę przecieram oczy ze zdziwienia, bo takiego Lyonu to ja już dawno nie widziałem. Pachnie bramką na 2:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?