Gieha
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ta publiczność ma fajnie ale im zazdroszczę :D
1
dawno tak się nie uśmiałem jak dzisaj z Ronaldo
1
Krysia ma dzisaj trochę pecha nawet mi go trochę szkoda
1
aaaahahaah
0
Zizu jaki zadowolony
0
bramka z dupy
0
Arda jakie ole hahaha
0
Rakieta jaka z niego "Rakieta" :D
0
coś tak trochę niechlujnie Ci nasi grają dzisiaj :P
2
niby 4:1 a i tak czuje niedosyt
0
jeszcze jeden prosze :D
0
jeszcze z dwa no ewentualnie 4 bramki
2
prosze niech on przestanie pie.....
0
jeszcze pożałuje Espanyol tej bramki
0
nigdy więcej nie dam zarobić TVN ten player jest tragiczny co 2 minuty muszę odświeżać
0
ten tvn player jest żenujący co chwile muszę odświeżać kanał zeby móc oglądać
1
na treningu a na meczu to jednak różnica
0
40mb
0
ten eleven to jakaś tragedia :/ cały czas zacina
0
@Kataloniaa18 @adamLeo66 chłopaki weźcie to na miękko, to był luźny komentarz, że mimo porażek i tak ich bardzo lubię. Dobrze, że czasami przegrywają, przynajmniej uświadamiam sobie, że ta drużyna składa się z takich samych ludzi co ja czy ty. Pozdrawiam ;)
45
nie wiem jak Wy, ale ja kocham dalej barcelone :D
0
Komentarz usunięty
0
cała barca, uśpiła i strzeliła :D
0
jak dla mnie piękny mecz, nie musi być zawsze manity żeby mi się podobało. lubię tez oglądać jak chlpaki się starają żeby coś ugrać
0
zaraz coś ukuja
0
czy eleven będzie na weebie bo nie wiem czy kupować ?
0
co to za czasy żeby nie można było El clasico normalne bez zacinania obejrzeć w telewizji :/ jakieś eleven sobie wymyślili
0
gdzie obejrzę mecz oprócz weeb tv
0
gdzie mecz obejrzę?
0
nudna .