0

ale ta publiczność ma fajnie ale im zazdroszczę :D

1

dawno tak się nie uśmiałem jak dzisaj z Ronaldo

1

Krysia ma dzisaj trochę pecha nawet mi go trochę szkoda

1

aaaahahaah

0

Zizu jaki zadowolony

0

bramka z dupy

0

Arda jakie ole hahaha

0

Rakieta jaka z niego "Rakieta" :D

0

coś tak trochę niechlujnie Ci nasi grają dzisiaj :P

2

niby 4:1 a i tak czuje niedosyt

0

jeszcze jeden prosze :D

0

jeszcze z dwa no ewentualnie 4 bramki

2

prosze niech on przestanie pie.....

0

jeszcze pożałuje Espanyol tej bramki

0

nigdy więcej nie dam zarobić TVN ten player jest tragiczny co 2 minuty muszę odświeżać

0

ten tvn player jest żenujący co chwile muszę odświeżać kanał zeby móc oglądać

1

na treningu a na meczu to jednak różnica

0

40mb

0

ten eleven to jakaś tragedia :/ cały czas zacina

0

@Kataloniaa18 @adamLeo66 chłopaki weźcie to na miękko, to był luźny komentarz, że mimo porażek i tak ich bardzo lubię. Dobrze, że czasami przegrywają, przynajmniej uświadamiam sobie, że ta drużyna składa się z takich samych ludzi co ja czy ty. Pozdrawiam ;)

45

nie wiem jak Wy, ale ja kocham dalej barcelone :D

0

Komentarz usunięty

0

cała barca, uśpiła i strzeliła :D

0

jak dla mnie piękny mecz, nie musi być zawsze manity żeby mi się podobało. lubię tez oglądać jak chlpaki się starają żeby coś ugrać

0

zaraz coś ukuja

0

czy eleven będzie na weebie bo nie wiem czy kupować ?

0

co to za czasy żeby nie można było El clasico normalne bez zacinania obejrzeć w telewizji :/ jakieś eleven sobie wymyślili

0

gdzie obejrzę mecz oprócz weeb tv

0

gdzie mecz obejrzę?

0

nudna .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?