GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uchroń Boże nas teraz tylko przed śpiącym ter Stegenem, bo Real się teraz rzuci.
Choć trzeba przyznać, że raz w miarę ok Niemiec obronił na samym początku meczu.
0
Ciekawe czy jak transmitują w Hiszpanii Legię z Lechią, to biorą jakiegoś Polaka jako eksperta, który ledwo mówi po hiszpańsku i nic też nic ciekawego nie wnosi. xd
Nie no, żartuję. Nikt tego nie transmituje.
1
@wpwelement https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11521830#comment-11521830
0
Prześcieradło z gumką xdddddddd
1
@Bogan nie przesadzajmy xd
13
Trzeba przyznać, że serwery śmigają jak Barcelona Xaviego
8
Auba to prawdziwy napastnik, takich jakich jest mało. Zna się przede wszystkim na tym na czym powinien się znać napastnik, czyli na strzelaniu bramek. Super transfer. Pomyśleć, że Alemany tak to załatwił, że jeszcze Arsenal się do tego dorzucił/dorzuca
0
Jak dowieziemy dzisiaj wygraną, to naszym największym problemem i zmartwieniem po tym meczu będą nowe kontrakty. Wymagania od każdego pewnie +50%
0
Ale jestem w szoku jeśli chodzi o Dembele. Cofam wiele słów na jego temat.
0
Pique jak go przypadkiem udusisz tym ramieniem, to wybaczymy Ci tą czerwoną kartkę
1
Gol Barcy i Arsenalu xd
0
Że niby za to oczywista żółta kartka? Co oni pieprzą.
1
Dembele do zmiany. Dawać Gaviego
0
Oglądacie na Canal+ czy Eleven? Pytam tych, co mają wybór.
0
Jakieś fajne specjalne typy znaleźliście z wysokimi kursami? (pokroju wygra ten i ten, ileś żółtych kartek minimum, jakieś różne w tle itd.)
1
@Bogan ja zawsze wierzę w FC Barcelonę :)
0
@Gavinho za lot w jedną stronę i to na jakiejś ogromnej promocji xd
0
@Gavinho no to planuj sobie już co zrobisz z tymi 600 zł :)
0
@Colon wskazane
0
Uwaga, rozpoczynam wątek pt. "utwór na dzisiejszy wieczór"
1
@tomek8756 aż sprawdziłem w google i mi wyszukiwarka poprawiła na "lać wódę" xd
0
@Azi urodziłeś się w 97?
0
Od zawsze byłem kibicem FC Barcelony. A Wy?
16
@Transu96 ale ból dupska się wylał xd, nie wiem tylko czy niektórzy trollują czy na serio. Miłego grania i ogólnie użytkowania
7
Jutro, dokładnie o tej godzinie, drużyna Generała zacznie niszczyć "wielki" Real Madryt.
0
@Borneo ale ja jestem przeciwnikiem PiSu, to nie znaczy że muszę lubić TVN xd. Tak, to ich obowiązek i praca, ale oni robią to w sposób komiczny.
0
@Borneo o czym Ty do mnie piszesz xd
9
Przyjechałem do domu rodzinnego i leci TVN24. Jaka ta stacja jest komiczna. Mistrzem jest dziennikarz TVN, który mówi prawie z (wymuszonymi) łzami w oczach o wojnie w Ukrainie i jest ubrany w niebieską koszulę z żółtymi kaczuszkami xd Zastanawiam się czy to ukłon w stronę PiS xd czy zwykła bezmyślność.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
@Emhyr a to nie jest tak, że on zagrał dopiero 170 minut w lidze belgijskiej? I już weryfikowany? :D On przeszedł pod koniec stycznia stycznia tego roku do Belgii, zagrał 5 minut i złapał kontuzję :) Dopiero od 3 meczy jest dostępny i grał po 45-60 minut. Zdobył jedną asystę (był faulowany w polu karnym, więc niektórzy nie liczą tego jako asysta).