GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Niby swoją niechęć do Niemców wyssałem z mlekiem matki. Ale po prostu ich się nie da lubić. A bycie Polakiem to tylko przywilej, bo się to rozumie bardziej doskonale.
1
@michal26 dzięki
1
@Clue No jak go kupimy za ogromne pieniądze, to oni sobie życie od nowa ułożą xd
3
@Clue zakładam, że te 72 to już fantazja dziennikarzy i te barany są w stanie za niego dać 60 milionów :D. 30 milionów to maks za niego.
4
Laporta: Ty Alemany, mam plan
A: Jaki?
L: kur*a, sprytny
A: to znaczy?
L: Jak przepłacimy za Raphinhe o 30 milionów, to Bayern zrozumie, że nie mamy pieniędzy i sprzedadzą nam Roberta 5 milionów taniej.
tak to widzę
0
@ranger3120 Jesteś przekonany, że 3 gramy potasu? Bo widzę, że standardowo jest sprzedawanych około 300mg, a 3g to będą 3000 mg.
3
@Bykunn Ksywki nigdy nie miałeś? :P
0
@Cotutajsiedzieje ważne by bębenki były
0
@anxted Trochę? :)
1
@ranger3120 super, dziękuję bardzo. Kurde, kupiłem w aptece ten magnez: https://www.doz.pl/apteka/p154955-Magne_B6_Forte_100_mg10_mg_tabl.powl.100_szt
tu jest 100 jonów, a babka mi mówiła, że to i tak bardzo dużo i nie mają więcej, a zazwyczaj to jest 60 jonów. Co prawda w ulotce napisane jest, żeby dawkowa 3-4 tabletki na dobę w 2-3 dawkach przy posiłkach. Czyli to wyjdzie 300-400 jonów na dobę.
Dostosuję się do porad, dzięki :)
0
@ranger3120 No dużo tego ostatnio: siłownia, basen, rower, bieganie, gimnastyka - często sie nakładają po 2 rzeczy na jeden dzień. Nie ogarniam regeneracyjnie już.
0
Osoby ćwiczące na siłowni i uprawiające sporty. Suplementujecie magnez? Jaką dawkę dziennie?
2
@macio_944 Bo jest przeciwłupieżowy :) Jeśli nie masz choroby skóry głowy, to go nie potrzebujesz. Tylko się nie zdziw jak zaczniesz myć głowę nagle szamponem, który nie jest lekiem, to przez jakiś czas mogą Ci wyskakiwać chrostki itd. bo twoja skóra głowy nagle zacznie oddychać. Ale to będzie efekt przejściowy. Też tak miałem, bo też kupowałem H&S, bo mi zależy na włosach, a reklama swoje robi i człowiekowi się wydaje, że jest najlepszy :D
" Używam od paru lat i akurat moje włosy są często chwalone"
-> pytanie czy twoja skóra głowy ma podobne zdanie.
@Encore
różne kupuję, staram się brać te troszkę droższe (ale może to głupie podejście) i naturalne albo oznaczone przeciwko wypadaniu włosów itd. Byle nie był przeciwłupieżowy i patrzę szybko na skład.
4
Ale te nowe, to już będą rakiety
2
@macio_944 przede wszystkim zmień szampon, serio dobrze Ci radzę. H&S jest bardzo szkodliwy.
0
@PatrychoO zmuszają może nie, ale jeśli to jest impreza zorganizowana dla Ciebie, to nikomu nie odmawiasz :p
0
@LionelM95 picie na kaca, to łatwa droga do alkoholizmu
0
@tobiasson92 Jakby tylko Sousa wiedział, że jest wspominany nawet w sejmie :D
1
@domin682 hahaha, ile sposobów. Polacy mogliy napisać jakiś międzynarodowy poradnik :D
1
@Jakchcesz placebo, czy nie placebo, fajnie mieć niezmarnowany dzień przez to, że się dzień wcześniej popiło :D
2
Testowaliście jakieś suplementy na kaca? Jeśli mają mieć jakieś sens, to wydaje mi się, że te, które się łyka przed piciem, a nie kolejnego dnia po (dostarczają odpowiednio dużo glukozy, witaminy C itd). Niestety muszę dzisiaj zachlać mordę i za chwilę idę pójdę do apteki najpierw, bo strasznie źle znoszę kaca zawsze. Spróbuję coś przetestować, ale raczej wywalę pieniądze w błoto :D
1
@macio_944 Nie ma co ujmować Aubie i reszcie drużyny w tamtym dniu. Skuteczność mogła być minimalnie lepsza, ale nie ma co gdybać.
1
@Jakub1513 a ty nigdy tak nie miałeś na przykład, że rano myślałeś, że będziesz chciał na obiad spaghetti, a po południu zmieniłeś zdanię na pizze?
0
@Pilka_jest_okragla o co chodzi?
46
@KarwanLaMasia nie czaję Tomek czemu go zasłoniłeś, jak niby mamy się domyśleć kogo spotkałeś?
19
@FC1899Barca przede wszystkim Tusk jest beznadziejny, bo nawet nie potrafi tak prostej sytuacji jak teraz przeanalizować.
Boris Johnson też się zarzekał, że nie zrezygnuje, ale nagle członkowie jego rządu zaczęli podawać się do dymisji. Wczoraj to były już 44 osoby. Więc został on nijako zmuszony do takiej, a nie innej decyzji. Jakby Tusk był mądrzejszy, to by skierował te słowa w stronę innych członków partii PiS. Tych małych, nieznaczących, którzy tylko głosują jak im Vateusz i Kaczyński każą. Dlaczego od tych, których nazwisk nie wymieniamy codziennie, nie wymagamy honoru, moralności oraz odpowiedniej jakości rządów? To również w nich należy kierować działa.
1
@Striker kolejnym razem cała drużyna się spóźni xD
2
@draxidox pewnie zazdrości, bo sam nie ma kolegów.
1
@draxidox jak to nic, przecież przeglądam la ramble.
7
Najgorzej jak gdzieś tam w inne galaktyce, kosmici czytają teraz komentarze na La Rambli i się między sobą kłócą, czy ktoś od nich zostawił kiedyś te piramidy czy może ludzie je wybudowali.