GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może zacząć się starać, chodzić na treningi XD i się wysypiać XD, dbać o to co je i jak trenuje, ale inteligencji to on nigdy nie zazna.
5
@fcbarcafan19 nie no, to żart :)
11
Tomasz Ćwiąkała: Słaba FC Barcelona wygrywa po pierwszej połowie po słabej grze. Katalończycy powinni popatrzeć na świetny Real Madryt, który dzień wcześniej remisował po wielkiej pierwszej połowie
4
Fenomenalny mecz Busquetsa. Czapki z głów. Cała Barca od 30 minuty też zagrała bardzo fajnie.
0
Ile zarabia Rafinha? Bo wygląda jakby nie zjadł śniadania, ani obiadu.
0
Liga Europy też będzie w TVP?
0
@Survier bo teraz z Interem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@Transu96 przy takim biurku też by mi się nie chciało dobrze brzmieć
9
@Transu96 jak tu Panie więcej się udziela kont "usuniętych", niż "nieusuniętych" :D
5
@AmigoBlancos Real po prostu jest słaby.
2
@Colon sugerujesz, że kolor skóry ma jakieś znaczenie? Zgłoszone za rasizm
4
"Awansowaliśmy"
0
@Krtg No skoro jest 4 lata młodszy i wciąż jest nastolatkiem, to wciąż nie jest ukształtowany i nie wiadomo ile można z niego jeszcze wydobyć.
0
Jeśli musielibyście zdecydować, to w kogo bardziej wierzycie. Ferran czy Raphinha i dlaczego?
7
@Janiama przekopiuję: "W Bayernie też grał wszystko od deski do deski. Lewy to profesjonalista i wypracował sobie niezwykłe warunki fizyczne. Oby do Mundialu wytrzymał. Wtedy 3 mecze, gdzie łącznie dotknie 12 razy piłkę, a potem trochę wolnego będzie miał."
0
@Awtameok_Klana masz jakiś swój specjalny przepis?
0
Wasz ulubiony ketchup?
Mój chyba Heinz
11
@redman83 W Bayernie też grał wszystko od deski do deski. Oby do Mundialu wytrzymał. Wtedy 3 mecze, gdzie łącznie dotknie 12 razy piłkę, a potem trochę wolnego będzie miał.
2
@PatrychoO Pewnie by sobie wybierali platformy, gdzie można płacić PayPalem, a znalazła się tam "mowa nienawiści"
Coś w tym stylu co Amazon
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Amazon-wypowiedzial-uslugi-prawicowemu-serwisowi-spolecznosciowemu-Parler-8034292.html
2
@Kessie jakaś autokorekta się wkradła :D
4
Przypadkowo im się napisało
28
O kolejna ekipa, co VARu nie używa. Chyba git, bo po co
1
@Comentateiro Guardiola.
Chodzi o to, że wygrał jako jedyny ligę mistrzów. Łatwa ta zagadka, dawaj kolejną.
1
@Rewolucja123 Wypadła ponad połowa prawych obrońców (w sumie to nie ma żadnego) i połowa środkowych obrońców.
Ale jak chcesz się bawić w matematykę, to zawsze przegram, bo potem stwierdzimy, że Busquets też parę razy grał na środku obrony. Napisałeś, że nie ma plagi kontuzji, bo mam wciąż ponad połowę zawodników. Mamy plagę kontuzji, bo plaga zjadła nam obrońców. Jakby zabrało taką samą liczbę zawodników, ale głównie rezerwowych i z różnych pozycji, to byłoby łatwiej. Nie liczy się tylko liczba kontuzji.
1
@Rewolucja123 chłopie, wczoraj Alonso musiał grać na środku obrony. Grał obok Pique, który w tym sezonie miał grać może czasami w Pucharze Króla. Na prawej stronie grał piłkarz, który nominalnie powinien grać na lewej. A na lewej grał ten, który pewnie siedziałby na ławce, gdyby nie to, że dwaj inni lewi obrońcy grali nie na swoich pozycjach.
7
@Rewolucja123 No połowa całego składu może nie, ale więcej niż połowa obrońców już tak.
0
@koksik2700 a nawet 6
0
"Awans pewny jesteśmy faworytem"
19
@Katalończyk 99 co innego na ulicy, a co innego w Internecie, a szczególnie na twitterze. Przecież tutaj też jest wiele osób już dawno pełnoletnich. Nie zwracamy się do siebie na Pan/Pani - ciężko mi sobie w ogóle coś takiego wyobrazić :D
Tam też ktoś w innym komentarzu dobrze zwrócił uwagę. Sam program HejtPark ma w tytule "Przejdźmy na Ty", a jak ktoś dzwoni i zwraca się na "Pan", to od razu poprawiają xD
Borek też prowadzi hejtparki.