O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 38
  • Polecenia 1

Komentarze

1

To akurat prawda, bo Messi strzelił prawidłową bramkę

0

A ja jestem zainteresowany lotem na marsa :)

0

Jutro na Stadionie Wrocław będzie 42tys, mam nadzieje, że też będzie fajnie :)

0

wojciech6, przegrali chyba z wisłą i numancią

0

Popieram Kai0 - też widzę Fabregasa zamiast Xaviego z dwóch powodów : Xavi ostatnio zdaje się być pod formą poza tym Cesc lepiej rozumie się z Messim. I oczywiście Villa musi być. jak nie zaczniemy czymś zaskakiwać przeciwników to będzie ciężko w meczach pucharowych. pokazuje to SP Hiszpanii przegrany, Chelsea w zeszłym roku i teraz pierwszy mecz z Milanem w LM.

Zobacz wszystkie

1

To akurat prawda, bo Messi strzelił prawidłową bramkę

0

Jak Ibra jest na boisku to Barca ciągle gra w 10:] wczoraj jak zszedł to przynajmniej nie przeszkadzał:D dać szanse Bojanowi! Widać że Ibra bez formy a na dodatek chamsko się zachowuje, szczególnie w momentach gdy drużyna przegrywa. Pod względem charakteru jest o wiele gorszy niż Etoo, a niby miało być inaczej:]

0

A kiedy PNA? Bo ewentualnie na zakup/wypożyczenie def pomocnika czas może być w zimowym okienku. A teraz ofensywnego pomocnika/lewoskrzydłowego trzeba kupic, żeby poszerzyć możliwości trochę roszad w składzie.

0

Faktycznie Alves na 100% grał jeden sezon z 20.

0

Błagam ludzi, którzy nie wiedzą co piszą o zaprzestanie głupkowatych komentarzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?