Popieram Kai0 - też widzę Fabregasa zamiast Xaviego z dwóch powodów : Xavi ostatnio zdaje się być pod formą poza tym Cesc lepiej rozumie się z Messim. I oczywiście Villa musi być. jak nie zaczniemy czymś zaskakiwać przeciwników to będzie ciężko w meczach pucharowych. pokazuje to SP Hiszpanii przegrany, Chelsea w zeszłym roku i teraz pierwszy mecz z Milanem w LM.
Jak Ibra jest na boisku to Barca ciągle gra w 10:] wczoraj jak zszedł to przynajmniej nie przeszkadzał:D dać szanse Bojanowi! Widać że Ibra bez formy a na dodatek chamsko się zachowuje, szczególnie w momentach gdy drużyna przegrywa. Pod względem charakteru jest o wiele gorszy niż Etoo, a niby miało być inaczej:]
A kiedy PNA? Bo ewentualnie na zakup/wypożyczenie def pomocnika czas może być w zimowym okienku. A teraz ofensywnego pomocnika/lewoskrzydłowego trzeba kupic, żeby poszerzyć możliwości trochę roszad w składzie.
Komentarze
1
To akurat prawda, bo Messi strzelił prawidłową bramkę
0
A ja jestem zainteresowany lotem na marsa :)
0
Jutro na Stadionie Wrocław będzie 42tys, mam nadzieje, że też będzie fajnie :)
0
wojciech6, przegrali chyba z wisłą i numancią
0
Popieram Kai0 - też widzę Fabregasa zamiast Xaviego z dwóch powodów : Xavi ostatnio zdaje się być pod formą poza tym Cesc lepiej rozumie się z Messim. I oczywiście Villa musi być. jak nie zaczniemy czymś zaskakiwać przeciwników to będzie ciężko w meczach pucharowych. pokazuje to SP Hiszpanii przegrany, Chelsea w zeszłym roku i teraz pierwszy mecz z Milanem w LM.
1
To akurat prawda, bo Messi strzelił prawidłową bramkę
0
Jak Ibra jest na boisku to Barca ciągle gra w 10:] wczoraj jak zszedł to przynajmniej nie przeszkadzał:D dać szanse Bojanowi! Widać że Ibra bez formy a na dodatek chamsko się zachowuje, szczególnie w momentach gdy drużyna przegrywa. Pod względem charakteru jest o wiele gorszy niż Etoo, a niby miało być inaczej:]
0
A kiedy PNA? Bo ewentualnie na zakup/wypożyczenie def pomocnika czas może być w zimowym okienku. A teraz ofensywnego pomocnika/lewoskrzydłowego trzeba kupic, żeby poszerzyć możliwości trochę roszad w składzie.
0
Faktycznie Alves na 100% grał jeden sezon z 20.
0
Błagam ludzi, którzy nie wiedzą co piszą o zaprzestanie głupkowatych komentarzy...