Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArdoFCB Niektórzy Polacy Żydów nienawidzą. Tak jak czarnych żółtych czy w ogóle innych, to niewiele znaczy wobec całego kraju.A czy ja mówię że żydzi to wspaniały naród? Nie nakręcaj się, nie ma tych tylko dobrych i tylko złych. Nie dogadują się? A to nowość dla mnie, z tego co widzę mają doskonałe kontakty z dwoma z trzech największych imperiów, a fakt że mają świetne stosunki zarówno z USA(od wielu lat) jak i Putinem przeczy twojemu zdaniu że nie potrafią się dogadać, tak samo jak kontakty służb europejskich z Mosadem. No byli wyrzucani z innych państw ale sprawdź sobie najpierw dlaczego ich sprowadzono i potem czemu ich wygnano.
Chyba tylko do bezprawnych ataków na Palestynę się zgodzę.
"obecny rząd Izraela jest wrogo nastawiony do większości państw, tylko pieniądze za drugą wojnę światową chce wyłudzać taka jest prawda, ich pokój nie interesuje."
Zmień sobie Izrael na Polskę a pieniądze możesz zostawić albo zmienić sobie na doraźną politykę i masz praktycznie piękne podsumowanie.
A ustawa 447 do której się odnosisz to tak właściwie nie wiadomo kto by te pieniądze dostał ale tak prawdziwi potomkowie pewnie nie.
1
@ArdoFCB Oj misiu jkm czy narodowcy to żydów nienawidzą od dekady. A polacy to nie uważają się za lepszych? A dlaczego większość sąsiednich nacji za nami nie przepada? przegapiłeś ostatnie lata ze zgniłym zachodem i dobrą Polską serwowane przez mistrzów dojenia.
1
@Hushovt Polacy tak nienawidzą żydów bo ci uzurpują sobie prawo do "narodu wybranego" do tego tak samo jak żydzi niektórzy Polacy uwielbiają być tymi męczennikami. Spójrz też na konfę, żyd pracowity i zaradny człowiek niby powinien być wzorem a jest najgorszym wrogiem, tu na przykład biją w oczy kompleksy.
1
@IronSanHybrid Jak to Jaro zobaczy to znowu da dudzie popalić.
1
Wciąż czytam jak to ̶p̶o̶z̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶m̶y̶ sprzedamy Rakitića Vidala Umtitego itd. Ja rozumiem nastawienie do obecnie rządzących ale gdyby to było takie proste to na licytacji nie wystawiono by większości mniej lub bardziej perspektywicznych zawodników. WW przeze mnie panowie zwłaszcza Ivan i Arturo nie mają żadnego interesu by z Barcelony odchodzić(jest wręcz odwrotnie), wiem że wielu użytkowników lubi historię że "przychodzę do Barcy grać z Messim" wspaniała i wzruszająca opowiastka ale ja za serce łapę się wtedy gdy widzę ich pensję.
3
@Gomess Zawsze to lepiej niż górniaczka, steczkowska czy kukulska.
0
@Azi No pamiętam jak o było a "z łatwością wyśle Portugalczyka na ławkę" tak trochę ci się nie udało. No 200 minut w Ligue 1 to chyba jednak ławka.
3
@NeroTFP Czyli duda już czwartą wielką batalię z kurskim przegrał. prezes tvpis>prezydent Polski.
5
Fajne te plotki takie wymyślone.
0
@osa91 No tak jako naturalna dziewczyna wyglądała zjawiskowo, z ostatnich zdjęć wynika że już tak naturalna nie jest.
2
@MichalZZZ
Jeon Jisu
https://i.pinimg.com/564x/64/20/27/6420274589105472facf10ef41d76c5f.jpg
https://leehee.com/web/product/medium/20200406/847bf17836e813b769aa3b0dadc61b5d.jpg
https://leehee.com/web/product/extra/big/20200120/5fdf6b24035b7d95f5635877662d65eb.jpg
https://leehee.co.kr/web/product/small/20200406/504395e1faeea041c79a29b0222ec8d0.jpg
https://leehee.co.kr/web/product/small/20200406/434aa68c112265cdd93fd8a656759965.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-2U4KOyrKCbU/XKxvhyhY7kI/AAAAAAAAs0Y/DZFvpQEjABIugJdgiRZQFdz8qc0wc0sjQCLcBGAs/s1600/GGULBEST_4.gif
https://4.bp.blogspot.com/-QYxXfkAIO_k/XK_6sHXXn8I/AAAAAAAAtHU/k01zoHT1JsUTA3F4KoglGS5-ts3mCJw-wCLcBGAs/s1600/GGULBEST_6.gif
Warte wspomnienia
Charly Jordan
https://iv1.lisimg.com/image/16256505/740full-charly-jordan.jpg
Jessica Ashley
https://iv1.lisimg.com/image/7178775/640full-jessica-ashley.jpg
Jasmine Villegas
2
@jeyx77x Nie nie było takiej sagi i płaczu co niektórych, nie była to też decyzja która spotkała się z jakimś fenomenalnym przyjęciem, pamiętam tą burzę po przegranym meczu z ...Wisłą Kraków. I ten mem o Brożku w Barcelonie.
1
@Pilka_jest_okragla Najgłupsze co mogą zrobić to wypuszczać na murawę w tym sezonie.
8
@MichalZZZ Satomi Ishihara
https://iv1.lisimg.com/image/11809139/740full-satomi-ishihara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/7610887/590full-satomi-ishihara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9365492/740full-satomi-ishihara.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/9126704/1118full-satomi-ishihara.jpg
Warte wspomnienia
Im Jin Ah
https://iv1.lisimg.com/image/21611168/740full-im-jin-ah.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/11992121/740full-im-jin-ah.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/6727268/740full-im-jin-ah.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/21611128/1118full-im-jin-ah.jpg
0
Czyli nic się nie nauczyli po Lyonie, ostatnio żadna negatywna informacja o tym klubie mnie nie dziwi. Zresztą co może pokazać zawodnik po tak długiej kontuzji, nawet jak dziś byłby zdrowy to w następnym meczu nie powinien wchodzić na murawę. Jeśli rzeczywiście powrót Francuza jest kluczowy dla trenera to kolejny powód że jednak trzeba go zmienić.
0
@patrykzmc2000 To fajne o co sądzi o tym gość który ma najwięcej do powiedzenia czyli sam Sam.
0
@Patry10 .."W ciągu dziesięciu lat w Primera División (w tym dwa niepełne sezony) Valverde dał zadebiutować aż 34 graczom. Ten rezultat to znak, że dla La Masíi nadchodzą dobre czasy."....
0
@Coutinho007 Ale wiesz że EV słynął wcześniej jako prawdziwy wielbiciel młodych talentów.
0
@damian16161212 Pomysł zakupu gorszej wersji Messiego do pomocy to był jeden z większych wielbłądów w historii transferów.
0
@messi564 Spójrz sobie na podejście do wszelakich młodych zawodników sprzedawanych, ciągle bawienie się w klauzule odkupu, bo strach że chłopak odpali gdzie indziej i ani kasy ni normalnej ścieżki rozwoju dla młodziaków. Ci ludzie boją się podjąć decyzje i idziemy w tak zwane półśrodki.
0
@Patrykl145 O ile Lapotra zawsze pozostanie dla mnie gościem który ten klub uratował i powrócił na szczyt to jednak ostatnie wybory pokazały że nie ma za bardzo pomysłu już na ten klub, więc może czas na nowe.
4
Cóż ciężko powiedzieć to może wyjść albo nie, na pewno gość który był na szczycie jako piłkarz a jako trener też w porównaniu z ostatnimi kilkoma nie ma się czego wstydzić więc na plus. To na pewno człowiek który miał do czynienia z wielkimi graczami czego nie można powiedzieć o dwóch poprzednikach, więc też na plus. Powinien też dużo lepiej znać realia dogadywania się z takimi zawodnikami, tak dogadywania się, łapanie za mordy legend Barcelony to narracja dla dzieciaków.
0
@Patry10 Przede wszystkim EV miał stawiać na młodych, zobacz sobie artykuł przedstawiający go jako trenera Barcelony został tam okrzyknięty "panem cantery"
6
@MichalZZZ Hannah Ferguson
https://iv1.lisimg.com/image/21081894/640full-hannah-ferguson.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21081669/740full-hannah-ferguson.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/8237572/1118full-hannah-ferguson.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9876031/740full-hannah-ferguson.jpg
Warte wspomnienia
Katherine Henderson
https://ilarge.lisimg.com/image/13599461/1118full-katherine-henderson.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8708591/499full-katherine-henderson.jpg
0
@Yanek A dlaczego podliczają od tego sezonu?
0
@SkN https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
10
Ja oceniłem to jako złą decyzję ale rozumiem opinie że Sentien zrobił dobrze. Oczywiście że LM(zwłaszcza dla trenera i pewnie prezydenta) jest teraz najważniejsza, ale awans do Segunda może być dla wielu dzieciaków bardzo ważnym impulsem, ten awans może być bardzo ważny dla kilku roczników gdyby udało się awansować i potem utrzymać.Dla niektórych to może być niezrozumiałe ale wygranie LM Barcelony nie uzdrowi ba widzę kilka rzeczy które mogę być jeszcze gorzej, za to awans do Segunda dla mnie nie ma minusów.
5
@MichalZZZ Alejandra Guilmant
https://iv1.lisimg.com/image/16912016/634full-alejandra-guilmant.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14803984/740full-alejandra-guilmant.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/20030702/740full-alejandra-guilmant.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16075307/640full-alejandra-guilmant.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9904283/683full-alejandra-guilmant.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9904285/266full-alejandra-guilmant.jpg
Warte wspomnienia
Gita Hadizadeh
https://iv1.lisimg.com/image/9715874/632full-gita-hadizadeh.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9715870/700full-gita-hadizadeh.jpg
Wiktoria Gąsiewska
@shinthps Zerknij sobie na Gitę i https://ilarge.lisimg.com/image/12830351/1118full-amber-fields.jpg z F
0
@Mazi Chyba ci się z Vilanową pomylili.
0
@MESSIah16 Odnośnie Pique wystarczy powrócić sobie do dwumeczu z MC i zobaczyć ile skutku odniosła jego próba mobilizacji drużyny w trudnych chwilach za próbę oczywiście plus za efekt wielki minus, takie chwile wiele rzeczy weryfikują, a i żeby wszystko wyjaśnić nie to nie jest jednorazowy przykład bo na przestrzeni lat nie wszystko szło zawsze pięknie i wielokrotnie przydał by się Puyol ja w takich chwilach kiedy tylko było można zerkałem na Pique, jeśli chodzi o mobilizację drużyny to u nas jest bieda z nędzą.