Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomasz.s94 No dyrektorami sportowymi Barcelony bym się nie podpierał bo transfery to im wychodzą słabiutko.
0
@AdiKingu96 Na pewno wie bo on zapewne najczęściej ogląda tvn
0
@Pogba A jesteś w jedynej słusznej partii?
0
@ShinobiQWE Ja kiedyś zapytałem babki, nie przeżyłaś komuny nie pamiętasz jak kłamali no i przytaknęła ale dwa dniu później to samo do tego ona z osobiście odczuła Niemców więc każdy niemiecki podtekst w tvp odbiera jej rozum.
1
@AlexDark00 O kurde nie wiedziałem, może zamiast nielegalnie to lepiej złożyć wniosek o pozwolenie, jak macie takie dobra do chronienia to na pewno opłaty nie są dla was problemem. Najwięcej o dostęp do broni płaczą ci co jej nigdy w ręce nie trzymali.
0
@DaPi Panie ale Laskowskiego to ty szanuj.
0
@AlexDark00 A co w Polsce nie możesz mieć broni? Nielegalnie też żaden problem zwłaszcza przy granicy Ukraińskiej.
0
@geass A informowali? A ty protestowałeś z Rolnikami albo z Pielęgniarkami czy opiekunami niepełnosprawnych?
0
@SamuraJack Nie wiem nigdy nie oglądałem, i niewiele wiem na ten temat.
0
@zadafcb Nie bo media nie mają protestować tylko informować, a informowały.
Czy pracownicy budżetówki protestowali razem z przedsiębiorcami?
Piloci z Rolnikami w sprawie sieci handlowych?
0
@barteq @Pogba Coś na wzór Acta z cenzurą.
0
@Rielan Walczy w słusznej sprawie czy tylko się na niej wybija, trzeba by zapytać środowiska którym próbuje liderować, romans z KODem może zastanawiać.
0
@cata_luna No wspaniały dzień jak w eter idzie tylko jedno przesłanie i nie ma dla niego weryfikacji.
1
@MesQueUnClub96 No jakbyś spotkał moją babkę to byś wiedział, zresztą większość ludzi pamiętająca wojnę czy czasy powojenne w Niemcach widzi tylko czyste zło.
0
@Khardan No i czy ta wypowiedź nie ma kilku lat przypadkiem?
1
@macio_944 I to jest właśnie problem Polaków niektórzy widzą czystki i mają je gdzieś bo myślą że ich pora nie przyjdzie.
0
@zadafcb Ja tylko się zastanawiam czy on tak na serio czy celowo te głupoty pisze.
0
@Dalhi No ale zobacz jak skręcił Polsat gdy stery przejęła gawryluk, gdyby nie spięcia z Solorzem to mogli by pisowi rękę podać a to tylko jedna osoba.
0
@Azi Nie na darmo w TVP płaca najwięcej na rynku.
1
@Avatarr " kopie gałę od dana(Dawna) na treningach " a ile lat Puig jest zapraszany na treningi pierwszej drużyny.
No jeśli dla ciebie ich współpraca wygląda podobnie to tym gorzej dla Puiga.
2
@Avatarr Ja piszę to w tym sensie że oni tak wyglądają od pierwszych spotkań. Więc teksy typu "jakby dostał tyle szans" nie mają racji bytu.
0
@Kubix93 To ten od Arthura za 180 mln?
5
Problem Puiga jest taki że to Pedri wygląda na gościa który z Messim kopie gałę od dana na treningach a jest odwrotnie.
0
Pewien użytkownik zrobił analizę Puiga z Atletico. Pamiętacie kto to był?
0
@kubix05 Przecież widzę że 2020 co to za kombinacje.
0
@Quavosk Zostali byśmy przeżarci i wypluci, najważniejsze to to że Holender wygląda dużo lepiej jak jest wyżej ustawiony a pozostała dwójka nie nadaje się na DP, no i proszę tego nie zestawiać z XIB
0
@Dalhi Co rozumiesz przez wolne media? Przecież zawsze jest jakiś szef i dziennikarz polsatu nie będzie atakował solorza.
0
@Kapitan_SW Przede wszystkim zwrócił bym uwagę że jeśli holender nie zrobił by Barcelonie przysługi to klubu najzwyczajniej w świecie nie stać na rozstanie.
0
@endriuuu2 No tak ale nie będzie już tak łatwo wywołać burzy "bo peło"
0
@Pilka_jest_okragla Wedle Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation.
Helmchen, Erwin ma 667+