cos niesamowitego. nie mogłem uwieżyć ze ta piłka po strzale iniiesty LONDUje w bramce z radosci postawiłem na nogi wszystkich chyba somsiadów a co do samego meczu to barcie sie nalezalo owszem moze chelsea miala klarowniejsze sytuacje ale to logiczne przy graniu z kontry chelsea nie zrobila nic zeby wygrac nawet w golu essienia duzo bylo przypadku bo gdyby ta pilka strzelana bodajze przez lamparta nie odbila sie od jednego z barcelonistow gola by nie bylo no cuz zwyciezyl football
cos niesamowitego. nie mogłem uwieżyć ze ta piłka po strzale iniiesty LONDUje w bramce z radosci postawiłem na nogi wszystkich chyba somsiadów a co do samego meczu to barcie sie nalezalo owszem moze chelsea miala klarowniejsze sytuacje ale to logiczne przy graniu z kontry chelsea nie zrobila nic zeby wygrac nawet w golu essienia duzo bylo przypadku bo gdyby ta pilka strzelana bodajze przez lamparta nie odbila sie od jednego z barcelonistow gola by nie bylo no cuz zwyciezyl football
Komentarze
0
SZACUNEK WIELKI SZACUNEK I WIELKIE BRAVA VAMOS BLAUGRANA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to spiewał Mercury : We are the Campeones
0
cos niesamowitego. nie mogłem uwieżyć ze ta piłka po strzale iniiesty LONDUje w bramce z radosci postawiłem na nogi wszystkich chyba somsiadów a co do samego meczu to barcie sie nalezalo owszem moze chelsea miala klarowniejsze sytuacje ale to logiczne przy graniu z kontry chelsea nie zrobila nic zeby wygrac nawet w golu essienia duzo bylo przypadku bo gdyby ta pilka strzelana bodajze przez lamparta nie odbila sie od jednego z barcelonistow gola by nie bylo no cuz zwyciezyl football
visca el barca
0
czapki z głow brawo brawo brawo
visca el Barca
0
visca el barca:)
0
SZACUNEK WIELKI SZACUNEK I WIELKIE BRAVA VAMOS BLAUGRANA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to spiewał Mercury : We are the Campeones
0
czapki z głow brawo brawo brawo
visca el Barca
0
cos niesamowitego. nie mogłem uwieżyć ze ta piłka po strzale iniiesty LONDUje w bramce z radosci postawiłem na nogi wszystkich chyba somsiadów a co do samego meczu to barcie sie nalezalo owszem moze chelsea miala klarowniejsze sytuacje ale to logiczne przy graniu z kontry chelsea nie zrobila nic zeby wygrac nawet w golu essienia duzo bylo przypadku bo gdyby ta pilka strzelana bodajze przez lamparta nie odbila sie od jednego z barcelonistow gola by nie bylo no cuz zwyciezyl football
visca el barca
0
visca el barca:)