Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i elegancko, nie bedzie trzeba sprowadzać nikogo na lewą flanke.
0
kłenka jaki szczur :D
0
Przede wszystkim to nie patrzmy ile real może zgubić punktów i gdzie, ważne żebyśmy my konsekwentnie zdobywali 3pkt, to jest najważniejsze.
0
0
Dawać Barcaa! Musimy to wygrać!
0
Z Vilareal niech odpocznie za niego mascherano do spółki z puyolem!
0
Dziadek pierdoli jak potłuczony. Co mu jego uszy przeszkadzaja?
0
sam się jeb cioto niedowartościowana. i bez spin hala dzieci
0
Dawaj afellay i villa! czekamy.
0
Wyjazdowe klasyka! Ale domowe to jakies takie nie ogarnięte...
0
0
Bardzo dobrze, że Pinto bedzie na bramce. Ja tam nie mam z tym problemów. Wyjdzie napewno w 200% skoncentrowany! Zresztą gdyby był tak cienki jak wiele ludzi uważa to nie grał by w takiej drużynie..
0
twoja_stara idz spać lepiej jutro na 8.00 do gimbazy przypierdalasz
0
Xaviego mózg by zbadali lepiej.
0
0
Wracaj chłopaku przydasz się tutaj, kiedy Villa kontuzjowany a reszta skrzydłowych ma mocno średnią forme!
0
Jesteśmy w formie, wygramy! Napewno!
0
Tylko Abidal, ja tam nie chce innych gadów!
0
Kiedy bedziemy grać z nowymi koszulkami, gdzie bedzie logo wygranych przez nas kmś? Wie moze ktos cos na ten temat? :)
0
po to żeby się nie zacinało i transmisja była płynna. a niby po co?
0
Ma ktos sopcasta!? :>
0
Za 400zł to mozesz sobie iść na mecz ekstraklasy.
0
Bilety Na Bayer Leverkusen-Fc Barcelona od 1000zł do ponad 1500zł. :D
0
Ma ktoś nr kanału na spocast w j. PL?
0
Mascherano powninien zagrac od początku bo z sergio to sie troche obawiam.. myśle, ze Masche byłby duzo pewniejszy siebie!
0
Może ktoś poda nr kanału Sopcasta najlepiej po polsku. :)
0
0
Nie bedzie jutro klasyku na TVP 1??? :OOO
0
Na tej stronie za dużo jest śnieżno białych dzieci drużyny przeciwnej. Dawać od razu bana takim pajacom.
0
Dokładnie musi zagrać Mascherano na DM! A Pique z Puyolem na środku obrony! Wtedy Real bedzie miał bardzo cięzko.