1

@Barca_Big_Moment Mam nadzieję, że już temat tego barana Nico się skończył raz na zawsze. Niech siedzi w bilbao.

3

Nostalgia… to już 10 lat

1

@Messiasz2 Twoja mama ci mówiła? Bo nie pamiętam

0

@Hasszz teraz gra za grosze ????????????

15

@grzechu1999 Za to Araujo to kwintesencja zdrowia

1

@Rupert_Haubica kataloński bankrut ale pensje ma Saudyjska

0

@dzefrej234 byłoby idealnie. Sklad kompletny

1

@Pedryrodryges Hiszpania gra z kontry? Nie wiedziałem.

1

@Hasszz śmietankowy trollu idź już na notatnik

8

@Manypijany Legenda xd

0

@PietrasCoelho z nim nie ma co polemizować

2

@Jorginho kpisz

0

@Goscinnie prześcieradłem jesteś, wypad

4

@LukaszFan ile razy Lewy nie przyjechał? Jesteście zmorą i tyle niczym kulcesza i PZPN. Banda betonów alkoholików

2

@Broxigar dorośniesz to zrozumiesz

0

@kondibar 15 mln za Grimaldo, to
Promocja. Spokojnie 4 lata może grać

0

@bodziu11arret Marek to frajer i tyle.
Nie pasuje niech siedzi na ławie ręcznik

1

@Mroziu po tym co „Kapitan” pokazał, to najwyższa pora. Proszę się doinformować

1

@Hadim ani jeden ani drugi nie przekonuje

2

@Values klasy ani na boisku ani poza boiskiem

0

@Cule1797 ogladam Lice i Diaz idealnie pasowałby do układanki Flicka. Tylko nie za te pieniądze. Alemany co takiego zrobil? Przypomnisz?

0

@Jakub12344321 Dembele grałby na 9tce.

1

@nosiu95 Nico nie przyjdzie. Chce taką gazę, która dostanie tylko w lidze angielskiej. Jakby sam chciał, to już by był. Wypożyczyć na rok Rashforda to jedyna opcja. Żadnego Diaza za te pieniądze - z tym się zgadzam.

0

@Borneo skończ ćpać. To nie o Araujo artykuł, który jest dzbanem sezonu

0

@KibicBarcy84 Inigo to Inigo, sprawdzony.

0

quim junyent

Ktoś wie co z nim? Zapowiadał się nieźle

1

@azysko nigdy rezerwowy nie da tyle co podstawowy, co Wy cpacie

1

@KibicBarcy84 hahaha David z Lille i już nie mam pytań. Koleś z ogórkowej ligi i od razu do Barcelony. Przestańcie z tym już naprawdę. Jedynie na ławkę i nic poza tym bo na pewno to nie jest zawodnik na podstawową 9tke.

2

@bary kluczowe słowo, to gdzieś tam czytałem, więc nie powielaj plotek.

0

@torondirn marketing tak nie działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?