Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co ten komentator pieprzy o jakiejś "awanturze" jaką zrobił Messi... To, że się w czymś nie dogadali nie oznacza, że była awantura.
6
MD: Piast Gliwice poważnie zainteresowane ściągnięciem Pedro, podobno przygotowują solidną ofertę opiewającą na zawrotne 500zł + zmienne (3 piłki, 2 plastrony, siatka do bramki i płyta zespołu "Weekend").
Tak bardzo uwielbiamy pogłoski transferowe z prasy :)
8
Nolito świetny gracz :)
3
O kurde ładnie poszli z kontrą! :)
0
Dla mnie Muller :)
0
Ah ten Messi! http://realvsbarca.pl/upload/20150426084758uid2.jpg
0
Hahahaha jeszcze Alves dostał żółtą no jaja :D
14
POKONANI: Mistrz Holandii, Mistrz Cypru, Mistrz Anglii, Mistrz Francji, Mistrz Hiszpanii, Mistrz Europy.
Fajnie jakby się udało wygrać z Mistrzem Niemiec, a w finale spotkać się z Mistrzem Włoch i również odnieść zwycięstwo :)
0
Jeszcze kilka dobrych dni przed nami zanim stoczymy walkę z Bayernem, ale zastanawiam się już teraz jaki skład byłby odpowiedni (oczywiście jeżeli unikniemy do tego czasu kontuzji):
Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi/Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
0
Podobno na drugi półfinał się wyrobi.
1
Płacz i żałoba narodowa na Onecie:
"Na stronie internetowej UEFA ogłoszono drużynę tygodnia w Lidze Mistrzów. Wśród najlepszych graczy zabrakło miejsca dla Roberta Lewandowskiego, który w meczu z Porto strzelił dwie bramki."
0
5 maja: Juventus Turyn - Real Madryt
6 maja: FC Barcelona - Bayern Monachium
12 maja: Bayern Monachium - FC Barcelona
13 maja: Real Madryt - Juventus Turyn
1
Co jak co, ale trzeba będzie patrzeć na mordę Mullera na Camp Nou :/
0
Cytat z wywiadu z Giardiolą:
"Z upływem kolejnych tygodni do składu powinni wrócić kolejni zawodnicy, ale pierwsze półfinały są już za dwa tygodnie, a to zbyt mało czasu, by odzyskać wszystkich piłkarzy."
Także nie wiem kto, ale kilku się nie wyrobi :)
0
"w odbiciu łysiny Gianniego..." hahahahahaha :D
0
Kibice Bayernu źli na losowanie i osrani przed meczem! I bardzo dobrze! Barcelono dasz radę! :)
1
Hahaha Real najłatwiej z możliwych opcji (pierwszy mecz na wyjeździe) :D
0
Najgorzej jak mogliśmy. Nie dość, że Bayern to jeszcze pierwszy mecz u siebie...
0
Fajne momenty Barcy pokazali na tym zwiastunie :)
4
"Co Pan sądzi o Napoli?"
- Obiecujemy, że zrobimy wszystko aby dojść do finału.
?!
0
Eurosport.
PS. Pewnie kogoś korciło, żeby napisać ReligiaTV :D
0
Po prostu Barcelona: http://realvsbarca.pl/upload/20150423124101uid2.jpg
0
Świetny i nieszablonowy wywiad z Leo :)
41
Real wygrał dwumecz zasłużenie, byli po prostu lepsi, a Atletico dało "dupy", nie ma co tu się sprzeczać :)
Bawi mnie natomiast reakcja Cristiano Ronaldo po zdobytym golu. Każdy się cieszy i patrzy na zdobywcę gola, a CR musi oczywiście zwrócić na siebie uwagę i bez paluszka za asystę poprzedzoną symulacją roku się nie obyło :)
http://i.guim.co.uk/static/w-620/h--/q-95/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2015/4/22/1429736209267/08f2a10c-ee26-4d98-b4da-24edcfa65dd1-620x372.jpeg
0
Tak, to było "podanie" od Busquetsa! Do dzisiaj się śmieję ze znajomym, że to była "najpiękniejsza" asysta w historii hahaha :D
0
Hahaha ale ewidentna symulka ala Busquets lub Luiz :D
Tak bardzo bolało, a jak zobaczył, że sędzia nakazał grać dalej to od razu przestało...
1
Zaczyna się jazda na Onecie:
"Lewandowski pisze historię, Polak lepszy od legend futbolu!"
"Świetny mecz Roberta Lewandowskiego"
"Lewandowski błyszczy w meczu z Porto"
"Cudowne bramki Roberta Lewandowskiego przeciwko FC Porto"
18
Wreszcie nadszedł dzień, że chcę (i pewnie większość kibiców) odpoczynku dla piłkarzy większego niż 3 dni :)
Fajnie się ogląda Barce, ale zasłużyli, aby odsapnąć!
0
Ibra poczuł szanse :D
0
Verratti dobry mecz rozgrywa mimo, że PSG gra dno. Przerzuca, podaje, drybluje. Wielki potencjał :)