1

- Assassin's Creed 2
- Assassin's Creed 4 Black Flag
- GTA Vice City
- GTA 5
- Uncharted (cała seria)
- Indiana Jones and the Emperor's Tomb
- Call of Duty 2
- Call of Duty 4 Modern Warfare i MW 2
- Call of Duty Black Ops

4

Facebook stał się dystrybutorem praw do LaLiga na subkontynencie indyjskim (Indie, Afgamistanie, Bangladeszu, Bhutanie, Nepalu, Sri Lance, Pakistanie i na Malediwach). Fani przez najbliższe trzy lata będą mogli oglądać wszystkie mecze za darmo
@J_Krecidlo

Bardzo fajny ruch ze strony Facebooka w kierunku sportu. A u nas jak w lesie, jakieś "fifty/fifty" to tu to tam -.-

0

Komentatorzy też widzę dalej w sztosie alkoholowym: "Dembele w zeszłym sezonie zawiódł".

1

Okej :)

0

Ale piła do Alby... O.o

1

Czy ktoś posiada w razie czego STREAM'a z POLSKIM komentarzem?
Płacę w zielonych lajkach :-D

0

Ja bym poprosił, jeżeli masz PL to jeszcze cudowniej :-)

1

Daniel Alvis, Tera Sztejgen, Busket, Piket, Semejdo, Alaba, Modrik, Kołtinjo, Malcolm, Dembelej.

18

Niestety Zidane nie będzie ich trenerem, eh...
Było blisko.
https://imgur.com/a/cqmokyE

14

Clarence Seedorf, 42 lata, trener/expiłkarz.
Brak mi słów... DALEJ KAWAŁ KUNIA! :-)
https://imgur.com/a/RP7NBCm

1

Ale leci złoto w komentarzach hahaha.W sumie nie dziwie się :-)

22

Ale gazety pompują balon z tym Viniciusem..

0

I do tego Superstar'y Adidasa albo Converse'y białe i cacy.
Klonowanie ukończone :-)

8

Świetny zawodnik, który miał ciężkiego rywala na swojej pozycji. Wielka szkoda, ale najważniejsze aby się rozwijał, bo zdecydowanie na to zasłużył. Jako gracz rezerwowy cieszył się wśród kibiców sporym uznaniem i sympatią.

Powodzenia Lucas, daj z siebie 100% - czyli tak jak zawsze u nas! :-)

1

Gomes podpisał pakt z diabłem.
#KlątwaTrwa

8

UWAGA!

Robert Karaś wygrywa zawody oraz ustanawia nowy rekord świata w ultratriathlonie, na dystansie:

* Pływanie: 11.4km (czas: 02:41:19)
* Jazda rowerem: 540km (czas: 18:05:16)
* Bieg: 126.6km (czas: 30:48:57)

Niesamowity wyczyn, brawa dla naszego rodaka! :-)

WYNIKI: https://www.triathlonlensahn.de/result.html

34

Pytanie powinno brzmieć: "Kto oprócz Andre Gomesa powinien być również priorytetowo sprzedany przez Barcelonę?".
#SzokŻeGomesProwadzi

0

Niestety zawiode Cię, Firefox. Dodatkowo kto powiedział, że ja ŁYKAM te brednie? Przecież to są klasyczne jaja żeby takie gazety jak MD i inne Super Express'y miały ruch. Jeżeli ktoś wierzy w te cyrki albo w to, że Inter kupi Messiego, to pozostaje współczuć :-)

0

"Ousmane Dembele jest rozczarowany faktem, że FC Barcelona sprowadziła Malcoma. Francuz miał to odebrać za dowód na brak wiary w jego umiejętności. Mówi się, że 21-latek może opuścić klub. W poniedziałek Katalończycy oficjalnie potwierdzili transfer Malcoma z Girondins de Bordeaux. Brazylijczyk to piłkarz o podobnej charakterystyce do Dembele. Ten ruch nie spodobał się zawodnikowi, za którego rok temu Barca zapłaciła105 mln euro. Jak poinformowała rozgłośnia radiowa Cadena COPE, 21-letni mistrz świata miał uznać ostatni transfer za dowód, że trener Ernesto Valverde nie wierzy w niego.

Dembele ma mieć Valverde za złe, że ten nawet nie wysłał mu wiadomości z gratulacjami za zdobycie mistrzostwa świata. Skrzydłowy domaga się gwarancji regularnych występów i większego wsparcia ze strony klubu.

Mimo że szefowie Barcelony mają uważać, że Dembele jest nie na sprzedaż, nazwisko Francuza coraz częściej pojawia się w plotkach transferowych. Ostatnio kataloński "Sport" sugerował, że czwarty najdroższy piłkarz w historii może zostać wymieniony do Chelsea za Edena Hazarda."

Oho!

17

Hiszpańska prokuratura domaga się 11 lat więzienia i 59 milionów euro kary dla Sandro Rosella (były prezydent Barçy, 2010-2015) za pranie brudnych pieniędzy i czynny udział w organizacji przestępczej.
@J_Krecidlo

Grubo.
P.S. Na ostatniej stronie nie było.

0

Z nimi to zawsze jest ciężko, dobra i agresywna wersja "Park The Bus" :-)

1

Bardzo możliwe, chociaż póki nie ma oficjalki, to nie możemy mieć pewności że taka będzie jego pensja. Mimo wszystko bardzo dobra wiadomość, młody i perspektywiczny zawodnik, który zostanie PRAWDOPODOBNIE kupiony przez nas za śmieszne (jak na obecny rynek) pieniądze. Dobra robota Bartosz!

17

Malcom jeszcze dzisiaj wyląduje w Hiszpanii. Piłkarz podpisze z Barceloną kontrakt na 5 lat, zarabiając 5 milionów za sezon. Całkowity koszt transferu ma wynieść 40 milionów. [gerardromero/brunoandrd/Catradioesports]
@D_Demnicki

0

Rzeczywiście jest to irytujące, chociaż widzę dla tego rozwiązania jeden plus. W starszej wersji bardzo łatwo było przesunąć niechcący np. odtwarzaną piosenkę kiedy się miało telefon w kieszeni od spodni/plecaku/kurtce. Wiele razy idąc czy jadąc rowerem i mają tam telefon musiałem go wyciągać i cofać kawałek, bo gdzieś fragment materiału zaczepił niefortunnie o ekran.. Teraz trzeba trafić w suwak, co będzie dla użytkownika bardziej uciążliwe, ale za to mocno ograniczy problem przypadkowych przesunięć :-
)

P.S.1: Wiem, że problem by się rozwiązał, gdyby YT umożliwiło działanie w tle i do tego przy zablokowanym ekranie, no ale cóż.. może kiedyś się doczekamy. Dla nich chyba to jest problem, bo wtedy wypadłoby sporo tematów z wyświetlanymi reklamami.

P.S.2: Rozumiem w razie czego, że YT jest do oglądania filmików/teledysków, a np. Spotify jest do słuchania tylko muzyki, etc., ale jednak ja oraz sporo osób na świecie upodobaliśmy sobie korzystanie z YT jako odtwarzacza muzyki :-)

2

Na początku przeczytałem "Thomasa Müllera" i serce przestało na chwilę bić.. Na szczęście już dobrze :-)

0

0

Chorwacja królowa dogrywki... i może zaraz karnych :-)

0

To te naleciałości z Realu...

14

Di Marzio: Arsenal negocjuje z FC Barceloną transfer Andre Gomesa. Włodarze Barcy żądają 40 mln €.

:-V

0

Nie rozumiem dywagacji w kontekście ZP wspominając kto co wygrał. Wiem że tak jest odbierane, ale najlepszy zawodnik wcale nie musi grać w zespole który wygrał LM, Lige, MŚ, Puchar, etc. To są nagrody DRUŻYNOWE. Ktoś może (jak Messi) być 2 poziomy wyżej niż inni z top, nie wygrać w sezonie żadnego pucharu (bo np. koledzy nie pomogli, a sam całego sezonu nie uciągnie), a i tak być najlepszym zawodnikiem na świecie mającym największy wpływ na grę zespołu i wykręcając przy tym kosmiczne liczby. To powinno być brane pod uwagę w kontekście nagrody INDYWIDUALNEJ. Nawet jeśli CR czy Peszko mieliby zdobywać je 10 razy z rzędu. Nie szkodzi. Byłoby to przynajmniej sprawiedliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?