FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No nie wiem, bylo tez lanie w Turynie i sporo męczarni w meczach ligowych
4
2 lata temu z przyjemnoscią sie oglądalo lanie w Paryzu
1
Niektorzy tutaj płaczą tak jakbyśmy conajmniej 3:0 dostali, natomiast zagralismy calkiem przyzwoite zawody gdzie rywal nie mial za duzo do powiedzenia a zawiodla u Nas przede wszystkim skutecznosc
8
Rownie dobrze Ajax moze strzelic dwa farfocle i pozegnac bialych z LM
0
Jak stracimy jedną bramke to wystarczą Nam dwie
0
Mieli moze 2 akcje, jeden strzal goscia z dystansu i klepka pod koniec drugiej polowy a tak to nie istnieli w ofensywie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby nie Suarez to spokojnie moglismy wrocic z dobrą zaliczką na rewanz, mieliśmy sporo sytuacji które w większości marnował okazje
0
Nasza skutecznosc to istny dramat, 3 ostanie spotkanie to zaledwie 1 gol, przy lepszych decyzjach i lepszej skutecznosci moglismy dzis Lyon pozamiatac bo Nasz rywal nie pokazal dzisiaj praktycznie nic
3
Nie zagralismy jakos źle, ale czuje mega rozczarowanie
0
Dzisiaj swietny mecz w defensywie, jesli obrona zaprezentuje rownie dobry poziom z Lyonem a gracze ofensywni dobrą skutecznosc to mocno mozemy sie przyblizyc we wtorek do 1/4
0
Nie wiem czemu, ale Jego gole z rodakow Polaków cieszą mnie najbardziej
6
W pierwszej polowie zagralismy slabo, w drugiej natomiast jedynie czego zabraklo to skutecznosci, jakze inne bylyby tutaj nastroje gdyby chociaz polowe sytuacji Nasi wykorzystali, bo spokojnie z 3-4 do zera moglo sie zakonczyc
0
Smiech przez lzy widzac zmarnowane okazje Suareza
5
Boże, myslalem ze mnie do szalu doprowadzą z każdą kolejną zmarnowaną setką, skutecznosc Naszych graczy wola o pomste do nieba
0
Oczywiscie ze zazdroscic, gdybym mial okazje bralbym w ciemno taki mecz
0
Pique poki co MOTM, ale strasznie kiepsko wygląda dzis Nasza gra
1
I tak lepszą okazje zmarnowal Higuain po podaniu Kroosa
35
O Boze, w co ja kliklem
0
Nasi nie mają szczescia, gdy trafi sie gorszy dzien dostajemy wpier.. i dobranoc
1
Strzelili na 1:0 i mogli pojsc za ciosem, ale wtedy wkroczyl sedzia, poczarowal i bramki nie bylo
0
Varane mial grype, takze wroci juz pewnie na najblizszy mecz ligowy
0
No nie wiem czy ich tak dobrze w obronie poustawial, mogli spokojnie 3-4 bramki im wpakowac
1
Ta... zmasakruje
0
No i po dwumeczu
0
Są równi i równiejsi
0
Troche slabo ogląda sie mecz gdzie zawodnik ma okazje, zbiera sie do strzalu a Ty juz wiesz przed kopnięciem pilki co sie wydarzy
24
Przeciez to juz jest zalosne, nawet z Varem dymają rywali realu
0
Kur... ahahahahaha ale drukarnia
0
No nie wiem, aczkolwiek szkoda ze Var dopiero od przyszlego sezonu