2

No nie wiem, bylo tez lanie w Turynie i sporo męczarni w meczach ligowych

4

2 lata temu z przyjemnoscią sie oglądalo lanie w Paryzu

1

Niektorzy tutaj płaczą tak jakbyśmy conajmniej 3:0 dostali, natomiast zagralismy calkiem przyzwoite zawody gdzie rywal nie mial za duzo do powiedzenia a zawiodla u Nas przede wszystkim skutecznosc

8

Rownie dobrze Ajax moze strzelic dwa farfocle i pozegnac bialych z LM

0

Jak stracimy jedną bramke to wystarczą Nam dwie

0

Mieli moze 2 akcje, jeden strzal goscia z dystansu i klepka pod koniec drugiej polowy a tak to nie istnieli w ofensywie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby nie Suarez to spokojnie moglismy wrocic z dobrą zaliczką na rewanz, mieliśmy sporo sytuacji które w większości marnował okazje

0

Nasza skutecznosc to istny dramat, 3 ostanie spotkanie to zaledwie 1 gol, przy lepszych decyzjach i lepszej skutecznosci moglismy dzis Lyon pozamiatac bo Nasz rywal nie pokazal dzisiaj praktycznie nic

3

Nie zagralismy jakos źle, ale czuje mega rozczarowanie

0

Dzisiaj swietny mecz w defensywie, jesli obrona zaprezentuje rownie dobry poziom z Lyonem a gracze ofensywni dobrą skutecznosc to mocno mozemy sie przyblizyc we wtorek do 1/4

0

Nie wiem czemu, ale Jego gole z rodakow Polaków cieszą mnie najbardziej

6

W pierwszej polowie zagralismy slabo, w drugiej natomiast jedynie czego zabraklo to skutecznosci, jakze inne bylyby tutaj nastroje gdyby chociaz polowe sytuacji Nasi wykorzystali, bo spokojnie z 3-4 do zera moglo sie zakonczyc

0

Smiech przez lzy widzac zmarnowane okazje Suareza

5

Boże, myslalem ze mnie do szalu doprowadzą z każdą kolejną zmarnowaną setką, skutecznosc Naszych graczy wola o pomste do nieba

0

Oczywiscie ze zazdroscic, gdybym mial okazje bralbym w ciemno taki mecz

0

Pique poki co MOTM, ale strasznie kiepsko wygląda dzis Nasza gra

1

I tak lepszą okazje zmarnowal Higuain po podaniu Kroosa

35

O Boze, w co ja kliklem

0

Nasi nie mają szczescia, gdy trafi sie gorszy dzien dostajemy wpier.. i dobranoc

1

Strzelili na 1:0 i mogli pojsc za ciosem, ale wtedy wkroczyl sedzia, poczarowal i bramki nie bylo

0

Varane mial grype, takze wroci juz pewnie na najblizszy mecz ligowy

0

No nie wiem czy ich tak dobrze w obronie poustawial, mogli spokojnie 3-4 bramki im wpakowac

1

Ta... zmasakruje

0

No i po dwumeczu

0

Są równi i równiejsi

0

Troche slabo ogląda sie mecz gdzie zawodnik ma okazje, zbiera sie do strzalu a Ty juz wiesz przed kopnięciem pilki co sie wydarzy

24

Przeciez to juz jest zalosne, nawet z Varem dymają rywali realu

0

Kur... ahahahahaha ale drukarnia

0

No nie wiem, aczkolwiek szkoda ze Var dopiero od przyszlego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?