FcBarcelonaFanMSN
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded a poza Omonią-United to cała seria Nazanczonego plus pierwsza część Sinistera.
1
@DejMian111 Bernardo Silva
Hakimi,Trent,James(podobno mają sciągnać jakiegoś TOP prawego obrońce) a no i Messi
1
@reloaded Omonia-United
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
1
@Kamiloza91 Tylko słabe jednostki grają z ochraniaczami.
0
@Kamiloza91 Właśnie w tym 2-0 mi się taktycznie gra bardzo podobała.Mocno bezpośredni football z kontrolą w środku pola.
0
Z całym szacunkiem do Xaviego,ale jeśli drugi raz z rzędu odpadniemy do ligi Europy to może się pakować już w listopadzie.Dostał wszystko czego chciał,a taktycznie to gdzie rzeczywiście było widać jakiś głębszy pomysł na grę niż podanie do Dembele(Raphy) i wrzutka to pierwsze 45 minut z Bayernem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
1500 Cules o 1 w nocy.Widzę,że nie tylko mnie trzyma po meczu.
0
To kiedy ta SuperLiga???
3
No nie zasnę,nie ma szans
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Napisał bym coś o sędziach na Varze,ale chyba już bym perma tu wyłapał.
6
Takie sędziowanie jak ten mecz i parę innych z tego sezonu totalnie mi obrzydzają ten sport i tak już potężnie pogrążony w korupcji.
4
urwa gol nieuznany bo dwa palce musneły piłkę, a karnego nie ma jak typ całą dłonią wybił piłkę
2
Tyle kasy wydanej na transfery,a w LM dalej to samo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W taktyce to chyba nic się nie zmieniło.....
0
Kessie za Gaviego co sądzicie? Gość zna ich jak własną kieszeń może się przyda.
2
Zasłużone.Niech ogarną dupe bo póki co to ja tam nie widzę pomysłu na grę.
0
Ale boki u nas piach grają
0
Oni potrafią dośrodkować żeby nie nabić obrońcy??
2
Póki co Raphinha to flop a nie TOP
0
@matirix20 Masz na myśli Roberto?
0
@FCB24 Opaska to Symboliczne wsparcie dla Ukrainy a ty już z hymnem wychodzisz.Jak dla mnie to mała cena za bycie bezpiecznym i nie przejmowanie się tym że naszym sąsiadem byłby ruski mir.
11
Uwielbiam jak p0lacy mają taki ból dupska o te flagi i Ukrainców.Fajny gest z opaską nikomu krzywdy nie robi ale "WIELKIM" Narodowcom coś pęka bo jak to znowu ta Ukraina.Nawet mi was nie żal.
2
@taris Ja mam wrażenie że Raphinha to na siłę czasami robi te triki,a większość z nich totalnie mu nie wychodzi.
7
@Worny Real-Barca 0-4