FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja to bym powiedział, że na takie Leicester to bym właśnie nie chciał trafić. Tu niby takie wyluzowanie, a oni spięci na maxa i była by lipa. Są w dobrej formie więc trza na nich uważać. Najbardziej by pasił Real, jak już szukamy najsłabszych
2
Mam sztresa, bo w sumie najbardziej to bym chciał trafić tak by najsłabszych już teraz wyeliminować - Real Madryt
0
5,10 było. Jak dla mnie piękny bo wiedziałem że Monaco sprawi niespodzianke więc czemu by nie wrzucić paru groszy. No i bodaj by to licho wzięło
0
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg?1315930535
0
taki był piękny kursik na Monaco że awansują, i postawiłem... Alesz kurna jakiż czort mnie podkusił żeby dawać na to że na Calderon obie drużyny strzelą ? :(
Teraz dziewczynie zamiast kwiatów to bym kwiaciarnie kupił.....
http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/80/43/50bb4a967279c_o,size,933x0,q,70,h,92248c.jpg
0
A ja tam lubię powiew świeżości, jak widać ani Sevilla ani City nie zasłużyli na 1/4. A co do city to mam do nich jakąś taką odrazę, że cieszę się tym bardziej że ich nie ma :]
3
Znając historię naszych transferów, nasz zarząd sprzeda go za 5 milionów wraz z pocałowaniem ręki. No chyba, że aż tak by się Chińczycy targowali to ewentualnie za darmo i zadowoleni
2
Ja pier.... Taki byłby piękny kupon... Miały być bramki po obydwu stronach Leicester i Sevilla, a ci z karnych nie trafili, jak żyć, jak żyć ?
0
Jak obstawiacie na derby Basków ? :D
4
Jak do tego wszystkiego dodam, że mogłem oglądać najwspanialszy mecz w historii Barcelony oraz prawdopodobnie futbolu, to czuje tak ogromne spełnienie. Pomyślcie ile nam radości już ta Barcelona dała. Prawie każdy nas już pogrzebał po tym pierwszym meczu, ale ja wierzyłem, co możecie sprawdzić w moich komentarzach. Barcelona powstała i ten obrazek jest po prostu przegenialny, ma taką majestatyczność w sobie. Taką jaką ma BARCELONA. Barcelona ma miłości
https://zapodaj.net/7a9ee86447bb1.jpg.html
0
Chłopaku który postawiłeś 100 złotych na awans Barcelony, pochwal się ile żeś zgarnął ?
3
Od początku widać, że Enrique go lubi :)
1
A nie mówiłem ? :D
http://estaticos.marca.com/imagenes/2013/03/12/revista_de_prensa/1363071161_extras_mosaico_noticia_3_g_0.jpg
0
Czekam na filmiki z reakcjami na żywo po golu Roberto albo hymnem na koniec, jeeeerunie *.*
0
Neymar wygrał sobie tym meczem podium Złotej Piłki 2017, jestem pewien. Gra coraz to lepiej, i od pewnego czasu tak jakby on ciągnie grę Barcelony tymi rajdami :)
2
Zaangażowanie od pierwszych minut popłaciło. Mało osób wierzyło ale mówiłem że 'remontada es posible' ! JESTEM Z NICH DUMNY !! Wygrali wszystko tym meczem jak dla mnie, takie zaangażowanie chciałem widzieć, o jakie prosił Guardiola w 2008 cytowane dziś przed meczem przez Zbyszka z Bogdańca :)
13
Pomyślcie, że ten największy prawdopodobnie wyczyn w historii futbolu oglądaliśmy na żywo. Byliśmy świadkami tak pięknej remontady. Będziemy mogli opowiadać to naszym dzieciom, wnukom, coś pieknego
0
Zawstydził proroka Izajasza oraz Nostradamusa
3
W końcu w tym meczu poczuliśmy się jak real z tym strzelaniem w końcówce ;)
0
Hehe, strzał sezonu
0
Już na wieki wieków AMEN. ! Takiej remontady mogła dokonać TYLKO Barcelona (komentarz ma być wyżej a wywala w dół także jakby co)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
https://zapodaj.net/1bdd0d98f3e80.png.html
Hehe, a noś trafił w sedno, bo akurat ten zespół dał dzisiaj z siebie wszystko w co wierzyłem od początku do końca, do tej ostatniej minuty, gdy Sergi Roberto... Achhhh co to będą Panie i Panowie za wspomnienia - do końca życia tego nie zapomnę tak jak Iniesta z Chelsea
28
"Jeżeli PSG jest w stanie strzelić nam 4 bramki, to my możemy 6" ~ 08.03.2017 Prorok L. Enrique
0
Olej to, postaw jakiś mecz lub puść totolotka co byś sam taką firmę postawił hehe ;D
33
Cóż za refleks !
https://www.instagram.com/p/BRN7VnCjHuN/?taken-by=sporf.official
16
http://e.espncdn.com/2003/photos2013/0311/portada-sport-300x400.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu jak oni dzisiaj pięknie grają, jakbym oglądał ten mecz przez różowe okulary....
0
A ja chciałem obstawić, że Umtiti strzeli no ale wolałem dać na Messiego. Niech to szlag