Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 więzienie dla takich gnid i by nie doszło do żadnego morderstwa. Tak naprawdę ją już kiedys pobil może jako ostrzeżenie. Ale pisze tylko na podstawie plotek z internetu.
Po co ludzie sa takimi zwierzętami i sie znęcają
7
Patrzcie to, był gnębiony to niech sobie idzie na terapie. Pewnie jeszcze niech płaci grube setki dolarów z własnej kieszeni a gnidy jak gnębiły tak gnębić będą. Ostatnio jakaś 14 latka popełniła s.. przez takie gnidy. Nie wiem kto jest winny w tej srpawie ale odnosze sie do tego idiotycznego komentarza, gardze każdą gnidą ktora dokucza innym, a zwłaszcza grupowo
https://x.com/prezes904/status/1918412665249992797
0
@Cvzx jak można być tak glupim i odpowiadać losowym osobom na massangerze
1
@jacobFCB bardziej by sie odbił ich brak z Interem
0
@kanver_ zaoszczędzimy? A gdzie Ty chcesz upchać 100 mln w ffp
0
@mekston tak, ale nie na długo
0
@tristan87 po polsku
0
Zobaczcie tego Ter Stegena z Flickiem 1:22.
0
Według mnie teraz Ter Stegen wejdzie w swój prime. Bo ma konkurenta
3
@Cvzx a ma sens przyspawanie wieloletniej 1 na bramce i kapitana do ławki, bo doznał kontuzji? Nie jestem fanem Ter Stegena, ale Flick tu nie ma łatwo
5
@Bartas7VeB jak ma być rywalizacja to niech będzie. Szczęsny też zawalil mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Salah to propozycja z czapy bo nadal LM to większe rozgrywki od PL. To prędzej ktos z Barcy bo doszliśmy dalej
0
@Pedri16Future nie wiem Saliba, Rice, Interu nie oglądam. Ale to nie fair dawać ZP naszym a Arsenal/ Inter już nie zasłużyli
11
Razi brak wprowadzenia kogokolwiek do ataku cały sezon, i granie w kółko 4 piłkarzami, skoro Victor i Fati sie nie nadawali. Zresztą brak minut dla Fatiego w kolejnych meczach po tym z Mallorca jest dziwny
0
@Pedri16Future dlaczego Salah a nie ktoś z Inter Arsenal
0
@Kismeth ale jego wypowiedź, ze ma gdzieś Real bo Barca mu daje jeść
0
@MichuZ44 co z reklamami
1
@dzefrej234 ale to glupie
1
Już nie płaczcie, poprosili go o wywiad to sie wypowiedział. Prawda taka, że sam zarabia na tej popularności i trudno mu sie dziwić.
Szkoda, że nie daliscie wypowiedzi jak mówił o kibicowaniu Realowi
0
@Nightraider właśnie przez to ze Flick wolal Martina nie zostal prawdopodobnie
0
W sumie to nie zrobil nic ponadto co w ostatnich meczach, też próbował strzałów z dziwnej pozycji az w końcu siadło
0
@Nightraider Martin to wybor Flicka, moze wiecej zaufania dla Forta i grałby na odpowiednim poziomie
0
Martwi, przed rewanżem że nasi nie potrafili wyjść na prowadzenie, zawsze to było gonienie wyniku i wtedy w tej motywacji udalo sie coś zrobic, ale dopiero po tym jak Inter strzelił. W rewanżu tal nie można
0
@parpe nie ma prawa psuć takich setek, gdyby nie Yamal to przez jego akcje byśmy przegrali z tak słabym Realem
0
@Sulimo no tylko taka różnica, że my krytykujemy jak gra źle a Ty krytykujesz bo nienawidzisz nawet jak gra dobrze. I Ty pouczasz, ok..
0
@Sulimo łatwo mówić po strzelonej bramce i asyście, a jak zawalił dwie setki z Realem to też tak pisałeś?
Bo Fatiego wyzywales od nieudaczników za zepuscie jednej sytuacji nie tak dobrej
0
@Luciano99 czyli pijani wierzyli, a trzeźwi nie?
1
@michal26 23 lata ma
3
@Hubertusk Martin nawet nie jest z la masii i technicznie to nie ten poziom