1

@macio_944 więzienie dla takich gnid i by nie doszło do żadnego morderstwa. Tak naprawdę ją już kiedys pobil może jako ostrzeżenie. Ale pisze tylko na podstawie plotek z internetu.
Po co ludzie sa takimi zwierzętami i sie znęcają

7

Patrzcie to, był gnębiony to niech sobie idzie na terapie. Pewnie jeszcze niech płaci grube setki dolarów z własnej kieszeni a gnidy jak gnębiły tak gnębić będą. Ostatnio jakaś 14 latka popełniła s.. przez takie gnidy. Nie wiem kto jest winny w tej srpawie ale odnosze sie do tego idiotycznego komentarza, gardze każdą gnidą ktora dokucza innym, a zwłaszcza grupowo
https://x.com/prezes904/status/1918412665249992797

0

@Cvzx jak można być tak glupim i odpowiadać losowym osobom na massangerze

1

@jacobFCB bardziej by sie odbił ich brak z Interem

0

@kanver_ zaoszczędzimy? A gdzie Ty chcesz upchać 100 mln w ffp

0

@mekston tak, ale nie na długo

0

@tristan87 po polsku

0

Zobaczcie tego Ter Stegena z Flickiem 1:22.


0

Według mnie teraz Ter Stegen wejdzie w swój prime. Bo ma konkurenta

3

@Cvzx a ma sens przyspawanie wieloletniej 1 na bramce i kapitana do ławki, bo doznał kontuzji? Nie jestem fanem Ter Stegena, ale Flick tu nie ma łatwo

5

@Bartas7VeB jak ma być rywalizacja to niech będzie. Szczęsny też zawalil mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Salah to propozycja z czapy bo nadal LM to większe rozgrywki od PL. To prędzej ktos z Barcy bo doszliśmy dalej

0

@Pedri16Future nie wiem Saliba, Rice, Interu nie oglądam. Ale to nie fair dawać ZP naszym a Arsenal/ Inter już nie zasłużyli

11

Razi brak wprowadzenia kogokolwiek do ataku cały sezon, i granie w kółko 4 piłkarzami, skoro Victor i Fati sie nie nadawali. Zresztą brak minut dla Fatiego w kolejnych meczach po tym z Mallorca jest dziwny

0

@Pedri16Future dlaczego Salah a nie ktoś z Inter Arsenal

0

@Kismeth ale jego wypowiedź, ze ma gdzieś Real bo Barca mu daje jeść

0

@MichuZ44 co z reklamami

1

@dzefrej234 ale to glupie

1

Już nie płaczcie, poprosili go o wywiad to sie wypowiedział. Prawda taka, że sam zarabia na tej popularności i trudno mu sie dziwić.
Szkoda, że nie daliscie wypowiedzi jak mówił o kibicowaniu Realowi

0

@Nightraider właśnie przez to ze Flick wolal Martina nie zostal prawdopodobnie

0

W sumie to nie zrobil nic ponadto co w ostatnich meczach, też próbował strzałów z dziwnej pozycji az w końcu siadło

0

@Nightraider Martin to wybor Flicka, moze wiecej zaufania dla Forta i grałby na odpowiednim poziomie

0

Martwi, przed rewanżem że nasi nie potrafili wyjść na prowadzenie, zawsze to było gonienie wyniku i wtedy w tej motywacji udalo sie coś zrobic, ale dopiero po tym jak Inter strzelił. W rewanżu tal nie można

0

@parpe nie ma prawa psuć takich setek, gdyby nie Yamal to przez jego akcje byśmy przegrali z tak słabym Realem

0

@Sulimo no tylko taka różnica, że my krytykujemy jak gra źle a Ty krytykujesz bo nienawidzisz nawet jak gra dobrze. I Ty pouczasz, ok..

0

@Sulimo łatwo mówić po strzelonej bramce i asyście, a jak zawalił dwie setki z Realem to też tak pisałeś?
Bo Fatiego wyzywales od nieudaczników za zepuscie jednej sytuacji nie tak dobrej

0

@Luciano99 czyli pijani wierzyli, a trzeźwi nie?

1

@michal26 23 lata ma

3

@Hubertusk Martin nawet nie jest z la masii i technicznie to nie ten poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?