Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bryzabity mało tu bylo narzekania, że nie podaje a wali na pałe? Teraz będzie jeszcze częściej
3
@lukmrz i milionowe długi, my nadal jesteśmy na minusie
0
@Eto'o9 R10 Barcelona by miała kase to już by go kupiła. Wszyscy jesteście naiwni z ta kasą w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barca po prostu nie ma kasy, dużo pierdzielenia w mediach o naszych transferach i nic z tego nie wynika.
A bogaty Real cyk i ma transfer podpisany bez napinki w mediach
0
Wiem, że Yamal przedłużył kontrakt, ale zobaczcie ten profil. Cała ściana wpisy o Yamalu to wygląda jak tani fanbojski profil xD
Dobra nie dziala link. Wejdzcie po prostu na profil na X FC Barcelona
0
@Rupert_Haubica fake, bo ma kontuzje
9
Teraz jak ma bonusy za ZP to będzie festwial samolubstwa. A z tymi minutami przykłady Pedriego i Gaviego pokazaly jak łatwo o zajechanie w młodym wieku
0
@Frimpong po to inwestują
0
@Konradowskyy wygrają ten mundial to odrobią wszystkie transfery
0
@Tomek54321 o Fatim to każdy tu pisał, a teraz jak Yamal tyle dostaje wszystko okej. Fati też dostal za dobrą gre a nie za obecna forme więc co ty za bzdury tu podajesz
0
@krol211 a ile to 20 m netto w Hiszpanii? Wiadomo że co sezon nie wygra zp, ale pewnie za lige juz jest okolo 5 m bonusu
4
@HypeR połowie składu sie należy, mają tylko gorszych agentów niz Mendes
0
Był dobry w presezonie i w Barcy B, jak Flick buduje pilkarzy tak tego zniszczył
0
@mokrychlopiec teraz kolejni będą chcieli podwyżki, to samo dzieje sie w Realu. Kolejny 40 mln będzie chciał Pedri
3
Pensja może osiągać 40 mln brutto. Powodzenia z kolejnym przedłużeniem. Czekamy teraz na sage z rejestracjami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz ryż z cukrem
1
Messi i CR mogli grać razem, obłęd
0
@lucca87 i tak mamy gówno do gadania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W ogóle co mnie najbardziej ciekawi to za co szwagry zarejestrują tego Yamala, biorąc pod uwage, że Monaco raczej nie pokryje całej pensji Fatiego, jakieś pomysły? Co z ffp
0
@Messibestplayerintheworld i teraz nie ma gwarancji że mu nie odwali od takiej kasy, w tym wieku
1
To jest zapłata za wprowadzanie 16 latków do 1 drużyny. Jakby wchodził w wieku 17, 18 lat naturalnie zarabiałby mniej bo kontrakt byłby zabezpiecpzny na dłużej.
0
Przejście do Chelsea równie dobrze moglby siedzieć na dupie w Barcelonie. Nie jest taki głupi i odchodzi żeby grać
4
To już lepiej Penie zostawić i na niego stawiać. Co oni kombinują w tym klubie..
0
@KmN za to Vinicius ma sporo asyst, a Mbappe to egoista jak widzi bramkę to wali na oślep. Xabi ma grać na nich dwóch na napadzie, to wtedy wyjdzie kto jest lepszy. Póki co to Vinicius wygrywal im LM, a nie Mbappe
0
@takisobiektos źle sprawdziłem, czyli to byla nagroda za majstra. To nic że w Europie nic nie pokazal i wpuszczał co się dało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax oczywiście, inaczej wiążesz sie z zawodnikiem z kiepska forma? Araujo pozdrawia z kontraktem do 2031.
Szwagry to nie sa mistrzowie interesów i to wiadomo od dawna. O formie Mareczka każdy kto zauważył wczesniej juz to pisal, może cos tam bronil w lidze gdy ogórki nie potrafili trafić w bramke, a co pokazal przez lata na tle Europy