O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho&Iniesta&Puyol-Gavi&Araujo&Pedri&Fermin
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona/
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4856
  • Liczba komentarzy 3882
  • Polecenia 7820

Komentarze

0

@Ilka Toć nie mówię, że z Tobą ;) Ale przez to byłem w tym Tomaszowie akurat. Nigdy więcej ;v

0

@Ilka O proszę tomaszów mazowiecki ? Kręciłem z laską stamtąd przez 3 pierwsze miesiące tego roku xD

3

Morze, bałtyczek, perełka, tak trzeba żyć ;)

2

@MsBarca
Haaland musiałby iść do City i powiedzieć, że mu tam źle i by trzeba było dać z 200 jak nie 250. Jak mamy dawać za kogoś za 150 to już wolałbym dopłacić, ale czy się da przekonać Norwega? Plus bajeczna pensja musiałaby siąść. Z 30 myślę mln euro rocznie lekko do łapy, z podatkiem by to było chyba 60 jak dobrze pamiętam. Ciężko, może za rok czy dwa. Szkoda, że się nie rzuciliśmy na niego po etapie w Borussii jak był do złapaniu za 75..

0

@addept
Wspólnie

Zobacz wszystkie

165

@Chakalaka żeby ciebie tak wybolokowali i to najlepiej na zawsze

59

Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)

58

"Musimy się otrząsnąć " Komentator po meczu xD

54

El Szwagross znów na prowadzeniu

49

@macio_944
Fanatyzm rzecz straszna Maciuś !

Np parę postów niżej podany skład rządu, sikorski jako minister spraw zagraniczny i Maciuś mówi- dobry skład.

Straszny ten fanatyzm Maciuś, oj straszny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?