@MsBarca Haaland musiałby iść do City i powiedzieć, że mu tam źle i by trzeba było dać z 200 jak nie 250. Jak mamy dawać za kogoś za 150 to już wolałbym dopłacić, ale czy się da przekonać Norwega? Plus bajeczna pensja musiałaby siąść. Z 30 myślę mln euro rocznie lekko do łapy, z podatkiem by to było chyba 60 jak dobrze pamiętam. Ciężko, może za rok czy dwa. Szkoda, że się nie rzuciliśmy na niego po etapie w Borussii jak był do złapaniu za 75..
Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)
Komentarze
0
@Ilka Toć nie mówię, że z Tobą ;) Ale przez to byłem w tym Tomaszowie akurat. Nigdy więcej ;v
0
@Ilka O proszę tomaszów mazowiecki ? Kręciłem z laską stamtąd przez 3 pierwsze miesiące tego roku xD
3
Morze, bałtyczek, perełka, tak trzeba żyć ;)
2
@MsBarca
Haaland musiałby iść do City i powiedzieć, że mu tam źle i by trzeba było dać z 200 jak nie 250. Jak mamy dawać za kogoś za 150 to już wolałbym dopłacić, ale czy się da przekonać Norwega? Plus bajeczna pensja musiałaby siąść. Z 30 myślę mln euro rocznie lekko do łapy, z podatkiem by to było chyba 60 jak dobrze pamiętam. Ciężko, może za rok czy dwa. Szkoda, że się nie rzuciliśmy na niego po etapie w Borussii jak był do złapaniu za 75..
0
@addept
Wspólnie
165
@Chakalaka żeby ciebie tak wybolokowali i to najlepiej na zawsze
59
Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)
58
"Musimy się otrząsnąć " Komentator po meczu xD
54
El Szwagross znów na prowadzeniu
49
@macio_944
Fanatyzm rzecz straszna Maciuś !
Np parę postów niżej podany skład rządu, sikorski jako minister spraw zagraniczny i Maciuś mówi- dobry skład.
Straszny ten fanatyzm Maciuś, oj straszny.