0

A to jeszcze działa? Z tego co wiem graliga.pl już nie działa.

2

Tak.

3

To je zamknij.

0

Gol szczelony w meczu z Realem może być dla Niego świetnym bodźcem, który może spowoduje, że głowa i nogi zaczną inaczej funkcjonować. Póki co brakuje Mu jeszcze luzu jaki prezentował w Bordeaux.

0

Póki szkoleniowcem jest EV to wydaję mi się, że Rakieta nigdzie nie odejdzie.

1

Niech Cou EV ustawi w środku pola, a w ataku MSD. To jest jego miejsce na boisku. Wg mnie wtedy wróci stary dobry Cou.

0

Niepokojący obrazek!

1

Nie da się ukryć, że wczorajszy mecz w Jego wykonaniu był naprawdę świetny. Wg mnie MVP meczu. Zachwyt nad Nim po wczorajszym meczu nie ma końca i pewnie każdy by chciał żeby już tak zostało. Ale nie ukrywam, że co niektórzy przesadzają i robią z Niego najlepszego PO.

1

Co njamniej o dwie/trzy za mało. Ramos powinien dostać drugą i wylecieć z boiska.

2

Nie wiem co się z Nim stało, ale zaczyna być to mocno niepokojące. Chlopak jakby się zaciął i cofał piłkarsko. Myślę, że powinni Go teraz spróbować ustawić w pomocy. Może to przyniesie jakiś skutek.

17

Nie zupełnie się z tym zgadzam, bo dośrodkowania nie zablokował Pique, piłki nie sięgnął Alba, a Lenglet mógł bardziej naciskać na Vazqueza.

51

Kapitalny mecz w wykonaniu Semedo! Chłopak zagrał wczoraj naprawdę świetny mecz i wg mnie zawodnik meczu. Najlepszy Jego mecz odkąd jest w Barcelonie i to nie byle z jakim przeciwnikiem. Brawo!

31

Najlepszy: Semedo!

0

Facet był fenomenalny! Dla Niego warto było oglądać mecze w nocy.

0

O jakie porozumienie z Umtitim Ci chodzi?

1

Taki, że to Roberto spisuje się lepiej w klasyku. Po prostu te meczu Mu leżą. To jest gość od remontad i klasyków.

0

Przekonany jestem, że skład będzie taki jak typuje Sport. Nie jestem zwolennikiem Roberto ale w Klasyku powinien zagrać właśnie On.

2

Ja Go widzę jako wodzireja.

1

Od początku sezonu wiadomo, że PK nie ma w PL tv. Tylko stream.

8

Może jutrzejsze spotkanie jest najmniej ważne spośród trzech klasyków, ale utrata bramki u siebie bądź przegrana w niczym sprawy nie ułatwi. Z białymi nie ważne jak i kiedy, ale wygrać trzeba.

1

Mało realna szansa na to. Na pewno od pierwszej minuty wybiegnie Roberto. Nie jestem Jego zwolennikiem na PO, ale w Klasyku powinien zagrać właśnie On.

5

No i to jest news! Teraz jeszcze info z co z Dembele.

0

Jeszcze tylko dziś i jutro i dawać mnie ten mecz! Liczę na ucztę dla oczu i miejmy nadzieję, że na popis gry naszych.

88

Piękny gest w kierunku Cou. Fajnie, że tacy wspaniali byli piłkarze wspierają obecnych gdy nie idzie im najlepiej.

1

Dembele na pewno nie zagra od pierwszych minut. Raczej wejdzie i zmieni Cou.

0

Grypa. Póki co żadnego info nie ma. Zobaczymy czy pojawi się dziś na treningu.

7

Już się nie mogę doczekać środy i rywalizacji z białymi. Uważam, że będą to bardzo ciekawe i zacięte pojedynki.

1

Super, ale póki co nie do wyjęcia. Myślę, że jedyna możliwość to gdy będzie kończył Mu się kontrakt. Dla mnie Gomez albo Jovic faworytami.

7

Zgadzam się z Tobą. Odrazu rzuciło mi się to w oczy. Świetnie to wykorzystał. Poprawił to co u Niego kulało.

0

Ja bym nie zamienił Vermy na Murillo. Verma mimo ciągłego szpitala to jak już jest na boisku spisuje się bd. Bo Pique musi zagrać niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?