Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to jeszcze działa? Z tego co wiem graliga.pl już nie działa.
2
Tak.
3
To je zamknij.
0
Gol szczelony w meczu z Realem może być dla Niego świetnym bodźcem, który może spowoduje, że głowa i nogi zaczną inaczej funkcjonować. Póki co brakuje Mu jeszcze luzu jaki prezentował w Bordeaux.
0
Póki szkoleniowcem jest EV to wydaję mi się, że Rakieta nigdzie nie odejdzie.
1
Niech Cou EV ustawi w środku pola, a w ataku MSD. To jest jego miejsce na boisku. Wg mnie wtedy wróci stary dobry Cou.
0
Niepokojący obrazek!
1
Nie da się ukryć, że wczorajszy mecz w Jego wykonaniu był naprawdę świetny. Wg mnie MVP meczu. Zachwyt nad Nim po wczorajszym meczu nie ma końca i pewnie każdy by chciał żeby już tak zostało. Ale nie ukrywam, że co niektórzy przesadzają i robią z Niego najlepszego PO.
1
Co njamniej o dwie/trzy za mało. Ramos powinien dostać drugą i wylecieć z boiska.
2
Nie wiem co się z Nim stało, ale zaczyna być to mocno niepokojące. Chlopak jakby się zaciął i cofał piłkarsko. Myślę, że powinni Go teraz spróbować ustawić w pomocy. Może to przyniesie jakiś skutek.
17
Nie zupełnie się z tym zgadzam, bo dośrodkowania nie zablokował Pique, piłki nie sięgnął Alba, a Lenglet mógł bardziej naciskać na Vazqueza.
51
Kapitalny mecz w wykonaniu Semedo! Chłopak zagrał wczoraj naprawdę świetny mecz i wg mnie zawodnik meczu. Najlepszy Jego mecz odkąd jest w Barcelonie i to nie byle z jakim przeciwnikiem. Brawo!
31
Najlepszy: Semedo!
0
Facet był fenomenalny! Dla Niego warto było oglądać mecze w nocy.
0
O jakie porozumienie z Umtitim Ci chodzi?
1
Taki, że to Roberto spisuje się lepiej w klasyku. Po prostu te meczu Mu leżą. To jest gość od remontad i klasyków.
0
Przekonany jestem, że skład będzie taki jak typuje Sport. Nie jestem zwolennikiem Roberto ale w Klasyku powinien zagrać właśnie On.
2
Ja Go widzę jako wodzireja.
1
Od początku sezonu wiadomo, że PK nie ma w PL tv. Tylko stream.
8
Może jutrzejsze spotkanie jest najmniej ważne spośród trzech klasyków, ale utrata bramki u siebie bądź przegrana w niczym sprawy nie ułatwi. Z białymi nie ważne jak i kiedy, ale wygrać trzeba.
1
Mało realna szansa na to. Na pewno od pierwszej minuty wybiegnie Roberto. Nie jestem Jego zwolennikiem na PO, ale w Klasyku powinien zagrać właśnie On.
5
No i to jest news! Teraz jeszcze info z co z Dembele.
0
Jeszcze tylko dziś i jutro i dawać mnie ten mecz! Liczę na ucztę dla oczu i miejmy nadzieję, że na popis gry naszych.
88
Piękny gest w kierunku Cou. Fajnie, że tacy wspaniali byli piłkarze wspierają obecnych gdy nie idzie im najlepiej.
1
Dembele na pewno nie zagra od pierwszych minut. Raczej wejdzie i zmieni Cou.
0
Grypa. Póki co żadnego info nie ma. Zobaczymy czy pojawi się dziś na treningu.
7
Już się nie mogę doczekać środy i rywalizacji z białymi. Uważam, że będą to bardzo ciekawe i zacięte pojedynki.
1
Super, ale póki co nie do wyjęcia. Myślę, że jedyna możliwość to gdy będzie kończył Mu się kontrakt. Dla mnie Gomez albo Jovic faworytami.
7
Zgadzam się z Tobą. Odrazu rzuciło mi się to w oczy. Świetnie to wykorzystał. Poprawił to co u Niego kulało.
0
Ja bym nie zamienił Vermy na Murillo. Verma mimo ciągłego szpitala to jak już jest na boisku spisuje się bd. Bo Pique musi zagrać niestety.