0

Ale Busquets ta główka to chciał zaszpanować chyba

5

Arthur to ma chillere utopię xD

0

@Colon Żółtek-Messi

1

@Joe_Pesci Jak widać Malik ma fanów na całym świecie

0

Fajne te sędziowanie, takie sprawiedliwe

1

@mr_robot Tylko że za X lat ludzie zobaczą 3LM z rzędu i pomyślą że to była najlepsza druzyna, a nie to jak grała Barcelona Guardioli.

0

Semedo nie trenuje bo kontuzja? Czy o co chodzi z tym ,,protokołem laliga"?

0

@GeraltzKatalonii Nie prawda. Pierwszy raz widze tego człowieka

0

@GeraltzKatalonii Panie trenerze niech Pan da rady jakies bo tu polfinaly zaraz

1

@codemat @GeraltzKatalonii wez chociaz ty mi kibicuj co? Bo nie mam wsparcia zadnego

0

@damianex10 Dzieki

0

Da sie jakos znalezc jeszcze kalendarz na marzec?

0

@Getek Widziałbym go tutaj kiedyś

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@KonradVEBVEB Nie trzeba być fanem koszykówki żeby znać Kobiego

7

Jacy nie którzy z was są rozjebani, Setien tu jest 2 tygodnie czego wy oczekujecie? Za Valverde tak samo byśmy dostali dzisiaj.

0

@Encore Wiadomo ze indywidualnie dev1ce byl kotem, ale wg mnie Zywooo byl lepszy, z s1mplem bym sie klocil. Dla mnie 1-Zywoo 2-dev1ce 3-S1mple

0

@Encore tutaj liczą się indywidualne występy a nie drużynowe

0

@ArterkHD Podaj nick :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe czy w następnym meczu zagra Wague jak Roberto za karteczki nie moze xD

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

@ForcaMilosz Ewentualnie mozesz zrobic koncepcyjny sklad z drogich pilkarzy i szlifowac do nich stalagmita

0

Fhksmskdkeokdjdjsjdhhskskshdhwhsvxjwoehrjrmapsow

5

@matijas Musisz się dobrze ustawiać obrońcami, najlepiej nie używać za dużo pressingu tylko blokować możliwości podań twojego przeciwnika aż w końcu się pomyli i dostaniesz pilke

2

@MichalZZZ Chłop się pruł do Arthura, a jak zobaczył że to nic nie da to stwierdził że się rzuci na ziemię xD

32

Mial być następcą Neymara a jest następcą Vermealena

0

@seba1324 EA Access daje 10h grania

3

@ForcaMilosz wystarczy miec 50iq żeby zrozumieć że to był B8 ;)

0

Wie ktoś dlaczego przed meczem kibice Club Brugge śpiewali YNWA?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?