FCbarca750
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Busquets ta główka to chciał zaszpanować chyba
5
Arthur to ma chillere utopię xD
0
@Colon Żółtek-Messi
1
@Joe_Pesci Jak widać Malik ma fanów na całym świecie
0
Fajne te sędziowanie, takie sprawiedliwe
1
@mr_robot Tylko że za X lat ludzie zobaczą 3LM z rzędu i pomyślą że to była najlepsza druzyna, a nie to jak grała Barcelona Guardioli.
0
Semedo nie trenuje bo kontuzja? Czy o co chodzi z tym ,,protokołem laliga"?
0
@GeraltzKatalonii Nie prawda. Pierwszy raz widze tego człowieka
0
@GeraltzKatalonii Panie trenerze niech Pan da rady jakies bo tu polfinaly zaraz
1
@codemat @GeraltzKatalonii wez chociaz ty mi kibicuj co? Bo nie mam wsparcia zadnego
0
@damianex10 Dzieki
0
Da sie jakos znalezc jeszcze kalendarz na marzec?
0
@Getek Widziałbym go tutaj kiedyś
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@KonradVEBVEB Nie trzeba być fanem koszykówki żeby znać Kobiego
7
Jacy nie którzy z was są rozjebani, Setien tu jest 2 tygodnie czego wy oczekujecie? Za Valverde tak samo byśmy dostali dzisiaj.
0
@Encore Wiadomo ze indywidualnie dev1ce byl kotem, ale wg mnie Zywooo byl lepszy, z s1mplem bym sie klocil. Dla mnie 1-Zywoo 2-dev1ce 3-S1mple
0
@Encore tutaj liczą się indywidualne występy a nie drużynowe
0
@ArterkHD Podaj nick :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe czy w następnym meczu zagra Wague jak Roberto za karteczki nie moze xD
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
@ForcaMilosz Ewentualnie mozesz zrobic koncepcyjny sklad z drogich pilkarzy i szlifowac do nich stalagmita
0
Fhksmskdkeokdjdjsjdhhskskshdhwhsvxjwoehrjrmapsow
5
@matijas Musisz się dobrze ustawiać obrońcami, najlepiej nie używać za dużo pressingu tylko blokować możliwości podań twojego przeciwnika aż w końcu się pomyli i dostaniesz pilke
2
@MichalZZZ Chłop się pruł do Arthura, a jak zobaczył że to nic nie da to stwierdził że się rzuci na ziemię xD
32
Mial być następcą Neymara a jest następcą Vermealena
0
@seba1324 EA Access daje 10h grania
3
@ForcaMilosz wystarczy miec 50iq żeby zrozumieć że to był B8 ;)
0
Wie ktoś dlaczego przed meczem kibice Club Brugge śpiewali YNWA?