O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna,
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi/Neymar/Gerard Piqué
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 4185
  • Liczba komentarzy 560
  • Polecenia 1407

Komentarze

0

Campeone Campeone ole ole ole ole ole ole....
GG EZ :D

0

Też możliwe :D

3

No nie wierze jakby wstawili innego sędziego w dogrywce. :O

Albo miał nakaz sędziowania dla Sevilli tylko do 90 minuty ... xD

2

Pięknie by było gdyby Pique przypieczętował swój niesamowity występ golem ;)

1

Kocham ten Klub

Zobacz wszystkie

79

Wayne Rooney:

,,Cristiano czy Messi? Messi jest nie tylko lepszy od Ronaldo, jest najlepszy w historii. ''

67

Ronaldo : 30 wolnych 1 gol
Messi : 2 wolne 2 gole

60

Jakie to jest żałosne teraz wszyscy piszą że czekają aż Rakitić odejdzie . . .

Jeżeli strzeli bramkę na wagę trzech punktów albo jak sezon temu w Finale LM to zachwycenie jaki to on nie jest dobry.

Piłkarzy swojego Klubu wspiera się nawet jak grają źle !!! . . .

50

Gdy dziennikarz zapytał Falcao co sądzi o Messim odpowiedział :

"Nie rozmawiajmy o ludzaich z innej planety i zawodnikach z Playstation "

48

Luis Suárez : Panie Sędzio karny !!!
Sędzia : Przepraszam Jedenastki są dla Grzmota nie dla Messiego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?