Użytkownik zbanowany
23 maja 2016, 00:06
0
Campeone Campeone ole ole ole ole ole ole.... GG EZ :D
23 maja 2016, 00:00
Też możliwe :D
22 maja 2016, 23:59
3
No nie wierze jakby wstawili innego sędziego w dogrywce. :OAlbo miał nakaz sędziowania dla Sevilli tylko do 90 minuty ... xD
22 maja 2016, 23:44
2
Pięknie by było gdyby Pique przypieczętował swój niesamowity występ golem ;)
22 maja 2016, 23:37
1
Kocham ten Klub
14 marca 2015, 20:35
79
Wayne Rooney: ,,Cristiano czy Messi? Messi jest nie tylko lepszy od Ronaldo, jest najlepszy w historii. ''
11 sierpnia 2015, 21:12
67
Ronaldo : 30 wolnych 1 gol Messi : 2 wolne 2 gole
20 października 2015, 21:14
60
Jakie to jest żałosne teraz wszyscy piszą że czekają aż Rakitić odejdzie . . . Jeżeli strzeli bramkę na wagę trzech punktów albo jak sezon temu w Finale LM to zachwycenie jaki to on nie jest dobry.Piłkarzy swojego Klubu wspiera się nawet jak grają źle !!! . . .
8 marca 2015, 20:40
50
Gdy dziennikarz zapytał Falcao co sądzi o Messim odpowiedział : "Nie rozmawiajmy o ludzaich z innej planety i zawodnikach z Playstation "
16 września 2015, 21:25
48
Luis Suárez : Panie Sędzio karny !!! Sędzia : Przepraszam Jedenastki są dla Grzmota nie dla Messiego .
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Campeone Campeone ole ole ole ole ole ole....
GG EZ :D
0
Też możliwe :D
3
No nie wierze jakby wstawili innego sędziego w dogrywce. :O
Albo miał nakaz sędziowania dla Sevilli tylko do 90 minuty ... xD
2
Pięknie by było gdyby Pique przypieczętował swój niesamowity występ golem ;)
1
Kocham ten Klub
79
Wayne Rooney:
,,Cristiano czy Messi? Messi jest nie tylko lepszy od Ronaldo, jest najlepszy w historii. ''
67
Ronaldo : 30 wolnych 1 gol
Messi : 2 wolne 2 gole
60
Jakie to jest żałosne teraz wszyscy piszą że czekają aż Rakitić odejdzie . . .
Jeżeli strzeli bramkę na wagę trzech punktów albo jak sezon temu w Finale LM to zachwycenie jaki to on nie jest dobry.
Piłkarzy swojego Klubu wspiera się nawet jak grają źle !!! . . .
50
Gdy dziennikarz zapytał Falcao co sądzi o Messim odpowiedział :
"Nie rozmawiajmy o ludzaich z innej planety i zawodnikach z Playstation "
48
Luis Suárez : Panie Sędzio karny !!!
Sędzia : Przepraszam Jedenastki są dla Grzmota nie dla Messiego .