FCJakubik
Dołączył/a: styczeń 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś się kończy coś się zaczyna.
Koniec ery herbu Juve.
Rozpoczyna się era logo Juve.
0
Polska język trudna język.
1
Kibic Realu który dowiedział się że nadchodzi VAR.
8
Spokojnie nadchodzi 3 sezon Zidana w Realu.
9
Zapowiada się El Clasico w Superpucharze.
W rolach głównych niewidomi sędziowie.
0
Szkoda Celty.
Nie naprawią dachu:-(
0
neymar posmarował.
24
Neymar poprawił swój poziom o 23%.
0
Czy agenci muszą mówić wszystko za piłkarzy?
6
Następnym razem wszystkie czerwo Ramosa!
20
Dla porównania w tym roku minie 12 lat od pierwszej czerwonej Ramosa.
0
Piłkarza zostawić w klubie potrafisz a usiedzieć do końca mecz nie potrafisz.
19
Wracaj na RealMadryt.pl! Tam jest twoje miejsce!
0
Nie mają sobie równych.
2
Mam nadzieję że we wtorek będziemy mieli bekę z Realu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Munir wygra Valencji mecz.
2
Mission completed.
0
Powiem wam jedno zamiast Gomesa trzeba było brać Kante.
0
To on się nie zniechęcił do naszych po REMONTADZIE?
0
Jedyne co wiesz to to że jesteś gruby
0
Pragnę dodać że Ramos też klaskał.
1
Ramos 1 mecz zawieszenia! Asi asi asi gana el madrid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego śmieszna kwota 600 euro!
0
Jestem ciekawy jakim ustawieniem zagra real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Założę się że gdyby Suarez tak zaczepił to od razu byłaby kara.
0
ja mam nadzieję że trzy
1
Leo czekamy na drugie 500.
1
Jesteśmy Blaugrana!
Możemy wszystko!
23
Usuńcie wreszcie tą ankietę na temat awansu do półfinału Ligi Mistrzów!