FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje że moja koszulka będzie normalna...
0
po tym meczu mam nadzieję, że Atletico spróbuje zagrozić Barcelonie i Realowi, Sevilla i Valencia też mogłyby powalczyć, ale o to będzie ciężko.
0
EmilianoFcB
Barcelona kupi niejakiego "Carserasa"?
0
Caceres musi zostać, na MŚ grał dobrze, więc dlaczego nie mógłby spróbować w tym roku w Barcelonie? Hleb też na pewno by się przydał...
0
czyli Zlatan prawdopodobnie żegna Barcelonę... szkoda.
0
najlepszego!:)
0
nie chcę żeby go sprzedawali, oby to nie była prawda...
0
Pinto obronił.
0
gdyby wszedł Xavi, to Messi nie miałby opaski kapitana:)
0
niektórzy z was są naprawdę żałośni...
0
ajajajaj:) już zaczynają się rozkręcać.
0
brawo Ibra! Szkoda że spalony:/
0
sorry za poprzednią moją wypowiedz, nie można ściągnąć tylko 2 odcinku, bo linki nie działają, do 5 odcinka mam linki. A na tej stronie są dobre linki do 1,3 i 4 odcinka;)
0
Rami podaj e-mail:)
0
dziękuję;)
0
jeżeli ma grać na rezerwie, a chce gry to jasne że będzie chciał odejść.
0
wielkie brawa:) W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Davida i Zlatana.
0
lubię tego gościa;)
0
IceMan masz rację, jeden sezon i już go nie ma. Najlepszym wyjściem byłoby go zostawić, a tak? Braki w obronie według mnie.
0
pitu0606
gdzie Ronaldinho, tam magia!:)
0
Arkadio90 mam nadzieję, że to co napisałeś się sprawdzi:)
0
przesadzacie z tym że Ronaldinho się skończył, w sezonie 2009/2010 grał naprawdę bardzo dobrze:)
0
hehe, Pique jak zawsze uśmiechnięty;)
0
Czyli Mino stanie w bramce;)
0
Culé a muerte pasuje mi taki projekt:)
0
chcieli Messiego i go dostali:)
0
Pyrzo u mnie też ciągle z tego linku płynnie chodzi:)
0
Zlatan!!!!
0
a już na niego najeżdżali...
0
mam nadzieję ,że zostanie.