0

mam nadzieje że moja koszulka będzie normalna...

0

po tym meczu mam nadzieję, że Atletico spróbuje zagrozić Barcelonie i Realowi, Sevilla i Valencia też mogłyby powalczyć, ale o to będzie ciężko.

0

EmilianoFcB

Barcelona kupi niejakiego "Carserasa"?

0

Caceres musi zostać, na MŚ grał dobrze, więc dlaczego nie mógłby spróbować w tym roku w Barcelonie? Hleb też na pewno by się przydał...

0

czyli Zlatan prawdopodobnie żegna Barcelonę... szkoda.

0

najlepszego!:)

0

nie chcę żeby go sprzedawali, oby to nie była prawda...

0

Pinto obronił.

0

gdyby wszedł Xavi, to Messi nie miałby opaski kapitana:)

0

niektórzy z was są naprawdę żałośni...

0

ajajajaj:) już zaczynają się rozkręcać.

0

brawo Ibra! Szkoda że spalony:/

0

sorry za poprzednią moją wypowiedz, nie można ściągnąć tylko 2 odcinku, bo linki nie działają, do 5 odcinka mam linki. A na tej stronie są dobre linki do 1,3 i 4 odcinka;)

0

Rami podaj e-mail:)

0

dziękuję;)

0

jeżeli ma grać na rezerwie, a chce gry to jasne że będzie chciał odejść.

0

wielkie brawa:) W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Davida i Zlatana.

0

lubię tego gościa;)

0

IceMan masz rację, jeden sezon i już go nie ma. Najlepszym wyjściem byłoby go zostawić, a tak? Braki w obronie według mnie.

0

pitu0606

gdzie Ronaldinho, tam magia!:)

0

Arkadio90 mam nadzieję, że to co napisałeś się sprawdzi:)

0

przesadzacie z tym że Ronaldinho się skończył, w sezonie 2009/2010 grał naprawdę bardzo dobrze:)

0

hehe, Pique jak zawsze uśmiechnięty;)

0

Czyli Mino stanie w bramce;)

0

Culé a muerte pasuje mi taki projekt:)

0

chcieli Messiego i go dostali:)

0

Pyrzo u mnie też ciągle z tego linku płynnie chodzi:)

0

Zlatan!!!!

0

a już na niego najeżdżali...

0

mam nadzieję ,że zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?