0

@MarioVeB! Dodi jest chory

0

@MarioVeB!, brakuje im takiego Robercika w ataku co potrafi strzelić bramkę z każdej pozycji

7

@michaleu, przewraca się w głowach od kasy

0

Łatwo przyszło, szybko poszło. Czekamy na powrót w kolejnym wcieleniu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TR3YWAY, musza jej za te głupoty dużo płacić, bo ciężko uwierzyć, że można być tak głupim człowiekiem

0

@TR3YWAY, ciekawe jaką teorie by wymyśliła gdyby się okazało, że kobiety mają mniejszą wydajność niż mężczyźni

0

@Masnymichael, cena jest zależna od auta i tego jakie posiada wtryskiwacze. Najlepszym pomysłem byłoby zadzwonienie do firmy, która się w tym specjalizuje, ceny pewnie mogą się sporo różnic

8

@Bartek_z_Kielc, może brali pod uwagę Twoje stare konta?

2

@pioz123, kompromitacja

14

@Janas11224, fajna ta Twoja Skodunia

2

@MESSIah16, aktualnie tylko i wyłącznie Messi z grających piłkarzy mógłby realnie wpłynąć na poprawę gry Barcelony. Żaden inny piłkarz nie ma tak wielkiego wpływu na drużynę, w której występuje co Leo

0

@MESSIah16, bo on nawet jak mu się nie chce gra lepiej niż cała aktualna Barcelona

0

@MESSIah16, Messi.

Haaland bez dobrej drużyny gówno gra

1

@HighestInTheRoom, XD nawet jak ktoś obsmaruje Leo, ale potem udzieli dobrego wywiadu na jego temat to już jest spoko typem

2

@MesQueUnClub96, jak to brzmi

13

@Cataloniec94 nie podpuszczaj go madrytcioku

2

@KamQiX, mam szybsze paluszki ;)

14

@NeroTFP1, La Rambla

2

@MarioVeB! Szkoda

0

@ryzy21, o jakich sumach mówimy i z jakiego powodu długi mogą zostać umorzone?

0

@maroon, tak, trzymając takiego psa w domu i zostawiajac dziecko z psem również są odpowiedzialni za te smierć

0

@maroon, mnie oznaczyłeś to Ci odpisałem. Ty zapytałeś czy bym im to powiedział

0

@maroon, oczywiście, że tak. Chyba nie chcesz żebym nie winił właścicieli psa za to co się wydarzyło? Nie dopilnowali ani psa, ani dziecka. Oczywista wina rodziców i zarazem właścicieli psów. Jedyną osobą, która pieprzy glupoty jesteś Ty

0

@ryzy21, to nie jest takie proste żeby umorzyć długi :)

0

@gumaz, mogą ogłaszać upadłość, ale długi nie znikną

1

Komentarz usunięty

1

@tristan87, cud, że ktoś chce ich oglądać, podobnie jak większość tej śmiesznej ligi

0

@Mezocyklon87, nie wiem, nie śledzę ich

A Lechia ma w ogóle jakichś kibiców?

15

@DLFCB, jak najszybciej za wschodnią granicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?