FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr, może musisz gdzieś indziej ucho przyłożyć? :p
0
@Emhyr, no bo to obrońca to w sumie mniej o nich się zazwyczaj mówi. Ja tez jakoś mega City nie śledzę, ale grał coś w I składzie
2
@ViscaelBarca2007, patrząc na mowę ciała to w Barcelonie prawie nikomu się nie chce grać
0
@Rewolucja123, a on mówił, ze mu nie zależy?
0
@Rewolucja123, ale po co?
4
@MichuZ44, a potem powinien ją zawieźć w miejsce gdzie ktoś się zajmie nią i dzieckiem, a dziecko powinien odebrać jak już będzie samodzielne. Może żonę tez
4
@4drian0, i to wszystko merdając ogonem
1
@maroon, kogo by to nie była decyzja to jest ona żałosną. Gdyby tak było w drugą stronę byłaby niezła aferka
2
@ObiwanKenobi, żałosne, że ktoś podjął taką decyzje żeby kobietom zapewnić posiłki i napoje, a mężczyzn zlali hahaha. Na pewno Panowie pracujący tam czują się cudownie
5
@jacob345, racja, jeszcze gorzej
1
@Tom0VeB, znając życie nacieszymy się jego obecnością maksymalnie trzy dni
2
@tristan87, fajnie, że wspólnie świętują Nowy Rok
1
@Tom0VeB, który to
0
@Michu94, sranie w banie
3
@MarioVeB!, Mariusz nie bądź taki skromny, może za Tobą
3
@Barti_Blaugrana o cześć Bartek, wróciłeś?
1
@panczo, my tez potrzebujemy przerwy zanim znowu Cię zobaczymy. Emocje musza opaść
1
@agaFCB, duża jesteś to zrozumiesz :)
7
@agaFCB, @VegetaPolska postawi wam namiot
0
@MichuZ44, dla zabawy czy FIFA Ci daje tez jakiś hajs?
0
@MichuZ44, ile to kasy Cię kosztuje?
1
@panczo, uuu, to sporo czasu. Będziesz miał chwile żeby się jeszcze czegoś poduczyć :)
0
@panczo, będę Cię obserwować, heh
3
@panczo, to nie Ty tu jesteś od zadawania pytań
0
@FcPortoFan1999, jeśli ktokolwiek z niego szydzi ze środowiska Bayernu to jest głupi
12
@HighestInTheRoom, biorąc pod uwagę to jak mocno im zależy na pieniądzach to nie spodziewałbym się lepszej gry. Oni chcą przed monitory, telewizory przyciągnąć przede wszystkim takich spoconych graczy jak @Transu96
4
Świetnie, że Gavi wróci szybciej. Oby zdążył na finał Ligi Mistrzów.
1
@Mario96w, nie obrażaj, nie każdy jest zły. Wszędzie się zdarzają półgłówki
0
@NeroTFP1, tak źle?
0
@Rl9k1nG, dlaczego?
@MichuZ44, dlaczego?