FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@draxidox, przecież to Ty tu za każdym razem otwierasz gębę żeby popisać, że popierasz ludzi którzy nie chcą mieć dzieci XD Nikt inny nie jest tu na tyle klepnięty żeby zaczynać jakiekolwiek wpisy na ten temat. Teksty na temat patriarchalnego wyglądu świata powtarzasz jak jakaś mantrę XD
13
@panczo, nie wygrasz, to jak rozmowa ze ścianą. On sobie obrał w życiu zadanie i cel, w którym chce wspierać kobiety, które nie chcą mieć dzieci i nie dotrzesz za bardzo do tego dlaczego. To trochę jak z homoseksualistami, którzy muszą się chwalić tym, że nimi są i pokazywać to na każdym kroku. Jeszcze trochę i kolega @draxidox będzie brał udział w marszach ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci, bo zamiast dzieci wybrali karierę zawodową i opcję żeby się spełniać
1
@1996messi, w razie czego będziemy Ci wysyłać paczki do wiezienia
0
@Transu96, nie wiem nie znam się
0
@michal26, tak jest Michale, zawsze tak było i już chyba będzie. Po prostu jeśli partner czy partnerka po czasie jedyne co ma do zaoferowania to wygląd, a być może już nawet nie to idziemy dalej. Samo życie, nie można się oszukiwać, że jest inaczej
0
@michal26, wszyscy patrzymy poniekąd na wygląd i to on nas do siebie przyciąga na początku, ale to charakter czy osobowość ma wpływ na to czy będziemy ze sobą latami
10
@draxidox, często tak jest, że ludzie się w swojej głupocie wspierają. Powodzenia
@panczo XD
0
@Witekk10, wolałbym żeby sukcesy i gra Barcelony mnie grzała, a nie porażki Realu. Nic mnie nie grzeje jeśli to nasi grają do dupy, wtedy żadne porażki Realu nie mają znaczenia
1
@1996messi, przyjeżdżają z YouTube i sprawdzają czy wszyscy jesteście w domu
8
@Witekk10, a nam kibicom Barcelony na dzień dzisiejszy pozostało się tylko cieszyć z porażek Realu, bo Blaugrana gra jeszcze większe gówno niż oni, a i ostatnio dostała na łeb
0
@draxidox, jeszcze trochę i u nas wiek emerytalny będzie inny. Ostatnio rozmawiałem z rodziną z Bawarii w Niemczech to u nich niezależnie od płci 67 lat trzeba dożyć do emerytury. Ich system również wygląda tak, że coraz ciężej jeśli chodzi o to kto na ich emerytury ma pracować :)
0
@Transu96, trafiłeś coś na TOTY czy gówno?
3
@FcPortoFan1999, może nie przeszli weryfikacji?
0
@koksik2700, ciężko aktualnie znaleźć drużynę, którą ogląda się gorzej niż Barcelonę
0
@gumaz, mięśniak @Peciak nie pije
@FcPortoFan1999, ja tylko grzecznie zapytałem, może być „tak lub nie”
0
@FcPortoFan1999, a niech się leją. Chętnie bym ich wszystkich wrzucił do klatki i urządził zawody
0
Czy ktokolwiek z serwisu FCBarca odniósł się jakoś do tej weryfikacji na stronie? Teraz już zawsze tak będzie?
@wpwelement
@Redakcja
@Moderacja
0
@FcPortoFan1999, sprzedać to ja Ci mogę wiesz co? I gdzie?
0
@AmigoBlancos, jednego możesz wybrać.
0
Kto według was jest najlepszym tenisista w historii i dlaczego?
0
@ranger3120, chłopakom się po prostu odrobinę pomieszało
0
@AmigoBlancos, Roberto powstrzyma ofensywę Betisu. Sam.
0
@gumaz, przed dniami pracującymi przed 22 :)
11
@NeroTFP1, Panie ja tylko dilerem jestem, a nie mordercą
1
@HighestInTheRoom, i czytamy każdy komentarz osoby, którą zablokowaliśmy. Logika
1
@HighestInTheRoom, a tak w ogóle to Cię zablokowałem i gówno mnie obchodzi Twoje zdanie
0
@Lionel_Messi10 co tam mi napisałeś w odpowiedzi na mój komentarz „przyganiał kocioł garnkowi”?
Niestety dyskusja zniknęła i nie wiem co tam nabazgrałeś
1
@tomek8756, Ty to jesteś jednak domyślny chłopak :)
@xvcWinterSoldier, na razie przyszłość rysuje się w ch**owych barwach, także z odkładaniem może być ciężko
1
@xvcWinterSoldier, ja bym chciał używać. Szukam sponsora
2
@mekston, w wojsku, w okopach. Nie.