FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Popitek12, przecież długie tylko przeszkadzają, a nie pomagają w takich sytuacjach
1
@TR3YWAY, nie wiem kto wymyślił ten obrócony znaczek Nike. Przecież jak się to będzie oglądać to każdy będzie myślał, że to jakiś błąd
1
@TR3YWAY, nie znam się na życiu, ale jeśli są takie sytuacje to prędzej czy później może dojść do jakichś konfliktów. Jakieś wspólne spotkania też mogą wyglądać dziwnie, chyba, ze wtedy już trójkąt
1
@TR3YWAY, to nie pierwsze takie pytanie od Ciebie, moim zdaniem masz w życiu jakąś zagwozdkę
4
@kondzik47, kilkaset, trzeba przestać kibicować Barcelonie i się przełączyć na jakieś City
0
@mekston, a no i wszystko wiadomo. Tu już po stylu pisania można było się domyślać, że to ktoś dosyć znany ;p
Co do tego niżej to w pełni się zgadzam. Jeśli pójdzie do Realu to ciekawe jakie ostatecznie koszty poniosą
0
@Xaviball, gorzej jeśli po odejściu Mbappe oni w przyszłym sezonie zaczną grać lepiej niż w obecnym. Gdzie był ten Mbappe w meczu z Borussia?
0
@DonCarletto, klubowi Real nie zapłaci, ale za to inne koszty będzie musiał pokryć, które też pewnie małe nie będą. Więc to nie będzie czysta pensja, nie?
O ile rzeczywiście przejdzie do Realu, bo wciąż oficjalnie nic nie wiadomo
0
@DonCarletto, żadnych bonusów za podpis i innych tego typu w tym przejściu nie będzie zawartych? Jedynie pensja i to tyle?
0
@97ketrab, jeśli liczba w nicku to Twój rok urodzenia to czytanie ze zrozumieniem powinieneś mieć już opanowane
A, cztery dni konto. Jaki wcześniej nick?
@Encore, taaaaa, za darmo to ten transfer jest tylko z nazwy
0
Mbappe już w dwumeczu z Borussia i w sumie z Barceloną również pokazał jak potrafi być decydujący. Nie ma tu co dramatyzować
0
@Arden, to chyba często tu wchodzisz, bo ja to widzę pierwszy raz
1
@bartas97, komisja ds. Kosmetyczki xd brzmi jak jeden z pomysłów Polskiego rzadu
1
@FcPortoFan1999, u nas ogólnie nie należy mieć żadnych nadziei co do rządu, z tego co obserwuję
0
@Messibestplayerintheworld, co to za piżama?
2
Jak Dodi mówi, że Bayer zaraz strzeli gola to znaczy, że będzie odwrotnie
0
@HypeR, no to pieprzysz
To nie Ty to napisałeś, wybacz mi
1
@DonCarletto, chyba chodzi o aktualnych mistrzów świata
0
@HighestInTheRoom, co to za jakiś kolejny oszołom
2
@Rl9k1nG, moja ma, dalej się kochamy
2
@Barcasub, on się po prostu interesuje takimi głupotami i żyje tym. Napisałbym coś jeszcze, ale za to może już grozić ban.
W każdym razie dobrze, że nie wszyscy chcą mieć dzieci, bo to mimo wszystko lepiej dla społeczeństwa.
0
@Argy, liczysz, że elementowi się w końcu znudzi?
0
@MesQueUnClub96, Ty zazwyczaj kibicujesz przeciwnikowi Nadala żeby prowokować innych na La Rambli, wciskać kit to możesz elementowi
0
@MesQueUnClub96, wczorajsze komentowanie tego co zrobi Bayern źle Ci wyszło, a dziś tak samo pewnie skończysz z tenisem. Kiedy w końcu odpuścisz udawanie eksperta oraz prowokacje w stronę innych użytkowników, którzy są za Nadalem?
4
@barcelonaLM, widzę, że próbujesz tutaj sprowokować niektórych użytkowników
0
@Kwiatek67, zbyt dobrze wygląda fizycznie żeby odpuścić sobie grę po kolejnym sezonie. Na pewno coś jeszcze pokopie
4
@Sherem, musisz się udać do @Comentateiro
0
@Danny Gaucho, no to właśnie, jeśli cały Notatnik w ilości 10 użytkowników przebywa na La Rambli i tam nikogo nie ma to jak oni mają więcej?
22
@Danny Gaucho, jak oni mogą być przed FCBarca jak wszystkich 10 użytkowników z Notatnika zawsze jest na La Rambli?
0
Marciniak może i sędziował ten mecz dobrze, poza kontrowersją w ostatnich minutach, ale to jak on podchodzi w meczach do rozdawania żółtych kartek to jakiś żart. Rudiger w pół łapie sobie Kane’a i nie daje żółtej, drugim razem zatrzymuje rozpędzonego Davies’a w kontrze i również brak żółtej, Kimmich miał trudne życie i faulował, potem zatrzymał rękami piłkę i też bez kartki. Chyba za daleko poszedł w tym swoim twardym prowadzeniu meczu, bo już nawet tam gdzie należy te kartkę pokazać i zawodnik musiałby się bardziej pilnować albo wyleciałby z czerwoną to jej nie dostaje i nie zmienia się nic. Odrobinę pajacuje łysy z boiska