1

@partymaker, @Faro sie oburzył, bo dzieci Kroosa były na pożegnaniu swojego taty i płakały na murawie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14456021#comment-14456021

2

@Faro, widziałeś? Rafa i jego żona wzięli swojego małego synka na pożegnanie z RG, jak oni mogli?

0

Smutne są te pożegnania, jedna z ikon tenisa

0

Rafael to młody, dobrze zapowiadający się tenisista. Jeszcze zdąży się nacieszyć z wygranych. Mimo wszystko widać u niego pewną tremę w graniu na tak wielkim turnieju

2

@MesQueUnClub96, biorąc pod uwagę jego ostatnie spotkania to na pewno

1

@Deviler, jeśli samobójczy się liczy to są takie szanse

2

@Arden, miał dobry początek w Barcelonie, potem również kopał się po czole do takiego stopnia, że La Rambla tylko czekała na jego odejście. Teraz jak zaliczył dobry sezon we Francji to tego typu komentarze się pojawiają.

1

Żaden Flick tutaj nie przyjdzie

0

@MesQueUnClub96, Dodi, ale po co Ty się kompromitujesz jak na La Rambli większość użytkowników chciałaby to zobaczyć tylko głośno o tym nie mówi

0

@MesQueUnClub96, tak, wrzuć screeny tego gdzie ja Ciebie cisnę ;p

0

@MesQueUnClub96, oj Dodi, Dodi. Ty nawet kłamać będziesz żeby tylko postawić się w lepszym świetle

1

@agaFCB, nie da się czytać tych jego komentarzy. Zaczynam się powoli zastanawiać kto jest gorszy, Dodi czy pewien inny użytkownik, o którym wspomnieć nie mogę

0

@FcPortoFan1999, czyli uważasz, że Frosinone i Empoli da radę?

Roma otworzy drogę do bramki dla Empoli?

0

Jak myślicie, kto poleci dziś z Serie A?

0

Araujo kolejny raz na ławce, ciekawe co tam się wewnątrz klubu dzieje. Czy to ja o czymś nie wiem?

0

@FcPortoFan1999, o nic się nie będę z Tobą zakładać. Biorąc pod uwagę, że 10 punktów Realu mam w pamięci to według mnie zrównać się mogą już dziś.

2

@NeroTFP1, prawda jest najważniejsza

2

@Bocheno1, użytkownik @NeroTFP1 nie zna polskiego i wszystko pisze z wbudowanym słownikiem.

Protest

0

Oby dziś Barcelona zrównała się punktami z Realem Madryt w tabeli

5

Bardzo dużo Polaków na tym wyścigu F1, ale coś krzywo trzymają te flagi hehe

4

Ferrari z przodu, oby tak było jak najczęściej

5

@ranger3120, normalne zdjęcie każdej mężatki, która ma dzieci i jednego z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie jako męża XD

2

Oby Verstappen już nie wygrał wyścigu w tym sezonie

0

@mekston, bezpieczniej, kolejny co za kierownicą nie za bardzo myśli

0

Ja nie znam się i rozstrzygać nie będę, ale kiedy Kevin zaczął wjeżdżać to było tam jeszcze miejsce, a jak Perez zerknął, że ktoś się zbliża to zaczął dojeżdżać do bandy. Jeśli sędziowie się tym nie zajmą to chyba wina nie jest jednoznaczna?

0

Wisła to banda nieudaczników. Który to mecz w końcówce sezonu gdzie oni dostają czerwoną kartkę osłabiając zespół?

0

Kibice Arki Gdynia już się przygotowują do motywującej rozmowy w przerwie meczu

0

@MesQueUnClub96, zawsze jak ktoś się stawia Hubertowi to nagle prezentuje tenis z kosmosu XD

1

@takisobiektos, ciężko wygrać jak się nie ma własnego serwisu

0

No to Humbert chyba szybki zjazd do bazy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?