FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@draxidox, jeśli ktoś taki uderzyłby głową o asfalt to być może i by umarł, ale miał pierwszeństwo.
Właśnie o to chodzi
4
@Gaz, Ćwiakala to nie jest żaden wyznacznik, ale rzeczywiście aktualnie Fatiemu jeśli bliżej do zostania typowym średnikiem niż topowym zawodnikiem. Dla dobra samego zawodnika i klubu fajnie byłoby gdyby zaczął grać lepiej, ale pozostała tylko nadzieja i to już niewiele
3
@Firestone, czy siedziba Ambasady Multikont jest zarejestrowana na terenie Wrocławia?
1
@KapitanMulti jesteś przewodniczącym ludzi, którzy posiadają multikonta?
0
@Zoker, on tylko na mecze ze słabiakami, na najlepszych trzeba go sprzedawać
1
@Pawel13sz, może Xavi wróci za Flicka w grudniu. Było Xavi do grudnia, a teraz będzie Xavi w grudniu
3
@FcPortoFan1999, jesteś uzależniony od La Rambli.
12
@tristan87, JESTEM PRZYKLEJONY
Jakby jakieś zaklęcie rzucał
1
@Borry, to oby CA zgarnął Messi
1
@Bykunn, „to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?
Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?”
Tu masz mój komentarz, nie bronię niczego i nie jestem przeciwko i nie zapieram się nogami i rękami żeby tego nie robili, ale zwracam uwagę, że to i tak nic nie da jeśli ktokolwiek uważa, że ceny alkoholu wpłyną na to, że ludzie przestaną pić i jeździć po pijaku. Dużo rzeczy już wprowadzili, a jednak wciąż jest masa niepotrzebnych sytuacji w kraju.
Moim zdaniem sztuczne pompowanie cen nic nie zmieni, ale niech sobie robią co chcą.
Będę chciał sobie kupić dwa piwa na weekend to może mnie będzie jeszcze stać, a jak nie to się napiję wody. Choć i tak inteligent z społeczności La Rambli nazwał mnie alkusem ;p
2
@Bykunn, jak czytam Twoje komentarze to naprawdę nie wiem czy masz tak duże ograniczenia czy tylko udajesz :D Może kiedyś do Ciebie dotrze, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie na temat sztucznego pompowania cen, które i tak nic nie zmieni nie oznacza od razu tego, że pije alkohol ;)
Całe szczęście nawet na La Rambli napisać można wszystko do każdego.
0
@Bykunn, nie dogadamy się i ja już nawet nie będę próbować, bo jeśli Ty uważasz, że obrażając innych od alkusów robisz dobrze to nie mamy o czym gadać.
Karma wraca za niektóre rzeczy w życiu, a może do Ciebie już wróciła ;)
Trzymaj się
0
@Bykunn, nawet jeśli jestem do tyłu z tym, że nie obowiązują (może dlatego, że nie jeżdżę po pijaku to nie miałem z tym styczności) to nie zmienia to faktu, że jesteś na tyle ograniczonym człowiekiem umysłowo, że zrobiłeś ze mnie alkoholika, bo napisałem, że nie zgadzam się z tym żeby sztuczne podwyższanie cen cokolwiek dla nas zmieniło jeśli wysokie mandaty czy odsiadka w więzieniu za jazdę po pijanemu i wypadki w takim stanie nic nie zmieniają xD
Powinieneś się udać do specjalisty, bo stary z Ciebie chłop, a potrafisz w taki sposób wypowiadać się do innych ludzi, o których nie masz bladego pojęcia.
Napisałbym Ci niektóre rzeczy bardziej dosłownie, ale szkoda mi bana na taką personę jak Ty
2
@Bykunn, Ty jesteś poważny? Jak możesz mnie obrażać od alkusów nie mając pojęcia nic o mnie samym oraz o moim życiu xD Hahahahahah, zmądrzej chłopie, bo to co aktualnie prezentujesz jest nie do przyjęcia
Ponadto poczytaj sobie, lepiej zrobisz jak coś poczytasz, a nie będziesz pisać komentarzy, bo to Ci zbytnio nie wychodzi
https://rankomat.pl/samochod/co-grozi-za-jazde-po-alkoholu
0
@mordini123, dla mnie i tak wygrał
4
@Bykunn, to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?
Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?
5
@Bykunn, zwiększyć akcyzę na alkohol, na paliwo, dodatkowe podatki na zakup auta. Wszystko trzeba podnieść.
Niech robią tak żeby wszystko było coraz droższe, a wtedy będziemy szczęśliwi
10
@Safrani, zaczyna im brakować wody i dlatego polewają ich wodą?
0
Nie ma za co, wykrakałem
0
36min żadnego strzału celnego, niesamowity pojedynek jeśli to prawda
1
@BulaKG, Oskar się nie interesuje kobietami, bo woli Ekstraklasę
0
@FcPortoFan1999, przy jakiej Ty maszynie pracujesz?
1
@BulaKG, nie wiem co ma wspólnego prąd z kartonami, sorry
0
@macio_944, kup mi konsole to porozmawiamy
0
@TaleOfUs, jak oceniasz narkotyki ze stolicy województwa Dolnośląskiego?
0
@BulaKG, czyli jeszcze alkoholik
5
@BulaKG, narkoman, Boże
0
@Arys, może Cię po prostu kocha i chce sprawić przyjemność
1
@FabianekMrozek, za co dziękujesz Laporcie?
0
@FcPortoFan1999, coś w tym jest proszę Pana, czasem to tak wygląda. Messi i tak jest najlepszy