3

@draxidox, jeśli ktoś taki uderzyłby głową o asfalt to być może i by umarł, ale miał pierwszeństwo.

Właśnie o to chodzi

4

@Gaz, Ćwiakala to nie jest żaden wyznacznik, ale rzeczywiście aktualnie Fatiemu jeśli bliżej do zostania typowym średnikiem niż topowym zawodnikiem. Dla dobra samego zawodnika i klubu fajnie byłoby gdyby zaczął grać lepiej, ale pozostała tylko nadzieja i to już niewiele

3

@Firestone, czy siedziba Ambasady Multikont jest zarejestrowana na terenie Wrocławia?

1

@KapitanMulti jesteś przewodniczącym ludzi, którzy posiadają multikonta?

0

@Zoker, on tylko na mecze ze słabiakami, na najlepszych trzeba go sprzedawać

1

@Pawel13sz, może Xavi wróci za Flicka w grudniu. Było Xavi do grudnia, a teraz będzie Xavi w grudniu

3

@FcPortoFan1999, jesteś uzależniony od La Rambli.

12

@tristan87, JESTEM PRZYKLEJONY

Jakby jakieś zaklęcie rzucał

1

@Borry, to oby CA zgarnął Messi

1

@Bykunn, „to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?

Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?”

Tu masz mój komentarz, nie bronię niczego i nie jestem przeciwko i nie zapieram się nogami i rękami żeby tego nie robili, ale zwracam uwagę, że to i tak nic nie da jeśli ktokolwiek uważa, że ceny alkoholu wpłyną na to, że ludzie przestaną pić i jeździć po pijaku. Dużo rzeczy już wprowadzili, a jednak wciąż jest masa niepotrzebnych sytuacji w kraju.

Moim zdaniem sztuczne pompowanie cen nic nie zmieni, ale niech sobie robią co chcą.

Będę chciał sobie kupić dwa piwa na weekend to może mnie będzie jeszcze stać, a jak nie to się napiję wody. Choć i tak inteligent z społeczności La Rambli nazwał mnie alkusem ;p

2

@Bykunn, jak czytam Twoje komentarze to naprawdę nie wiem czy masz tak duże ograniczenia czy tylko udajesz :D Może kiedyś do Ciebie dotrze, że jeśli ktoś wypowiada się negatywnie na temat sztucznego pompowania cen, które i tak nic nie zmieni nie oznacza od razu tego, że pije alkohol ;)

Całe szczęście nawet na La Rambli napisać można wszystko do każdego.

0

@Bykunn, nie dogadamy się i ja już nawet nie będę próbować, bo jeśli Ty uważasz, że obrażając innych od alkusów robisz dobrze to nie mamy o czym gadać.

Karma wraca za niektóre rzeczy w życiu, a może do Ciebie już wróciła ;)

Trzymaj się

0

@Bykunn, nawet jeśli jestem do tyłu z tym, że nie obowiązują (może dlatego, że nie jeżdżę po pijaku to nie miałem z tym styczności) to nie zmienia to faktu, że jesteś na tyle ograniczonym człowiekiem umysłowo, że zrobiłeś ze mnie alkoholika, bo napisałem, że nie zgadzam się z tym żeby sztuczne podwyższanie cen cokolwiek dla nas zmieniło jeśli wysokie mandaty czy odsiadka w więzieniu za jazdę po pijanemu i wypadki w takim stanie nic nie zmieniają xD

Powinieneś się udać do specjalisty, bo stary z Ciebie chłop, a potrafisz w taki sposób wypowiadać się do innych ludzi, o których nie masz bladego pojęcia.

Napisałbym Ci niektóre rzeczy bardziej dosłownie, ale szkoda mi bana na taką personę jak Ty

2

@Bykunn, Ty jesteś poważny? Jak możesz mnie obrażać od alkusów nie mając pojęcia nic o mnie samym oraz o moim życiu xD Hahahahahah, zmądrzej chłopie, bo to co aktualnie prezentujesz jest nie do przyjęcia

Ponadto poczytaj sobie, lepiej zrobisz jak coś poczytasz, a nie będziesz pisać komentarzy, bo to Ci zbytnio nie wychodzi

https://rankomat.pl/samochod/co-grozi-za-jazde-po-alkoholu

0

@mordini123, dla mnie i tak wygrał

4

@Bykunn, to dobrze, że już teraz mając w kraju ogromne mandaty za jazdę po pijanemu, zabierane prawo jazdy i samochody za powodowanie wypadków po pijanemu czy samą jazdę już nie mamy takich sytuacji, nie?

Co Ty myślisz, że jak podniosą odrobinę ceny za wódkę to nie będzie alkoholizmu i przestępstw po alkoholu jeśli teraz ludziom nie przeszkadza to, że stracą prawo jazdy, auto i pójdą siedzieć?

5

@Bykunn, zwiększyć akcyzę na alkohol, na paliwo, dodatkowe podatki na zakup auta. Wszystko trzeba podnieść.

Niech robią tak żeby wszystko było coraz droższe, a wtedy będziemy szczęśliwi

10

@Safrani, zaczyna im brakować wody i dlatego polewają ich wodą?

0

Nie ma za co, wykrakałem

0

36min żadnego strzału celnego, niesamowity pojedynek jeśli to prawda

1

@BulaKG, Oskar się nie interesuje kobietami, bo woli Ekstraklasę

0

@FcPortoFan1999, przy jakiej Ty maszynie pracujesz?

1

@BulaKG, nie wiem co ma wspólnego prąd z kartonami, sorry

0

@macio_944, kup mi konsole to porozmawiamy

0

@TaleOfUs, jak oceniasz narkotyki ze stolicy województwa Dolnośląskiego?

0

@BulaKG, czyli jeszcze alkoholik

5

@BulaKG, narkoman, Boże

0

@Arys, może Cię po prostu kocha i chce sprawić przyjemność

1

@FabianekMrozek, za co dziękujesz Laporcie?

0

@FcPortoFan1999, coś w tym jest proszę Pana, czasem to tak wygląda. Messi i tak jest najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?