1

@Deeespacito, @Przemek2323 opinia?

Chyba wiele miejsc jest zagrożonych tej nocy, w Międzygórzu tama też zaraz będzie przelana…

2

Sociedad kartki dajemy, tym z Madrytu niekoniecznie

0

@Rust_Cohle, La Zabawa, zaczynamy póki nie usną

0

@Linnox, to babcia i jej koleżanka podobno

2

@draxidox, wtedy mówili, że wszystko będzie git.

Gdyby teraz było tak jak wtedy już dawno byłoby dużo gorzej. No ale @Przemek2323 będzie pisał, że media kłamią xD

0

@MesQueUnClub96, a stamtąd może pójść dalej

6

@Przemek2323, o czym Ty człowieku mówisz, powiedz to tym którym woda zalewa domy i gospodarstwa xD

PODTOPIENIA XD

0

@Kgorecki2500, ale on nie doszukuje się czegoś wybitnego tylko mówi co się zmieniło lol

Gdyby ludzie 27 lat temu mieli informacje, z których my korzystamy teraz może mogliby inaczej zareagować i nie ufaliby temu co mówią Ci wyżej??

2

@NeroTFP1, niżej Dodi zaczął dyskusję, że dużo w Polsce się zmieniło od 27 lat i jeden z pierwszych komentarzy też o polityce XD

Przerażająco mocno ludzie są przesiąknięci

Jak u nas ma być lepiej jak ludzie zamiast patrzeć na to co można zrobić WSPÓLNIE lepiej patrzą na to co inni zrobili gorzej? XD

2

@MesQueUnClub96, tylko pytanie czy Polska zrobiła wszystko co zrobić można było żeby nie doszło do ogromnych zniszczeń. Część ludzi na pewno straci bardzo dużo, ponieważ już teraz zalewa miejscowości, domy, gospodarstwa. Oby takich ludzi było jak najmniej

@maroon, smutne jest to, że wszędzie pchana jest polityka, jakby nie można było o tym pogadać bez podziałów na władzę

2

@MesQueUnClub96, mam rodzinę w Dolnośląskim i rzeczywiście są tam miejscowości gdzie już jest woda. Między niektórymi miastami nie da się przejechać, bo zablokowali drogi.

Zapora w Pilchowicach upuszcza wodę, bo jest jej za dużo, a to powoduje wzrost w miejscowościach w około niej.

W Międzygórzu dziś na tamie doszło ponad 10 metrów wody, na godzinę 18 brakuje już niecałych 4m do przelania się przez zaporę.

Nie znam się na tych tematach i nie chce robić z siebie specjalisty, ale jeśli na zaporze w ciągu kilkudziesięciu godzin stan wody wzrasta o około 20 metrów to chyba nie jest optymistycznie

Jeszcze dodam, że widziałem dziś zdjęcie jak jakaś Pani została zabrana przez wodę kiedy próbowała autem przejechać przez już zalane tereny. Ratowali ją strażacy, ponieważ sama nie mogła opuścić pojazdu

4

@BulaKG, ciekawe pytanie, chyba na trzeźwo go nie wymyśliłeś

0

@tbas, też się obawiam, że jutrzejszy dzień może być trudny

1

http://lsop.powiat.klodzko.pl/index.php/stacje/11/stan

Dosyć duży wzrost dzisiaj, już niewiele brakuje do stanu określonego maksymalnym

0

@Kamil689, polecam wybrać cenę ostateczną w filtrach i wybrać po ilości opinii lub samych opiniach. W tej cenie nie będzie wielkich różnic między nimi

5

@Sysia11, wszyscy o Norwegu, a Sysia wjeżdża z Argentyńczykiem XD

0

Lando jutro z 16 na 1?

0

Norris XD nieźle

4

@FcPortoFan1999, „lubię słabą grę kiedy grają słabi piłkarze” XD

3

@ricardo0705, podpisuję się, zlikwidować piłkę nożną w Polsce

0

@FcPortoFan1999, ja nie mówię o tym żeby cokolwiek odwoływać, po prostu zapomniałeś o tym gdzie jest najgorzej.

Ja mam w nosie Ekstraklasę. Jak dla mnie mogą ją zlikwidować bez względu na panującą pogodę

0

@FcPortoFan1999, chyba zapomniałeś o województwie Dolnośląskim

0

@agaFCB, pies też człowiek

1

@agaFCB, piwo oraz raz do roku coś mocniejszego

0

@mekston, wiesz mniej więcej w której minucie treningu?

0

@AFA, wciąż to za mało jak na takiego piłkarza z takim potencjałem i możliwościami

0

@BorzyKrzys, nie wygląda to niestety dobrze. Oby szkody były jak najmniejsze, bo to, że będą jest pewne

0

Zdrowia, szczęścia, sukcesów i miłości

Pozdrawiam

0

@Szklaner, każdy kto myśli, że opady w danym mieście wpływają na tragedię powinien to zobaczyć :D

Na ten moment nie wygląda to niestety dobrze, w wielu miejscach stany alarmowe. Nie dziwię się ludziom, którzy są z tych terenów i „panikują”

6

@Luciano99, ciężko żebyś chodził tymi co chodzą normalni ludzie jak wiecznie jesteś pijany i nawet na chodniku się nie umiesz utrzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?