0

Ja tez go uwielbiam, gra aktorska znakomita i naprawdę pierwsze 3 sezony mialy super fabule

0

Lost do 3 sezonu jest moim ulubionym serialem, ale potem juz reżyserzy przesadzili wg mnie, zmiana czasu, transport wyspy w rozne miejsca...

1

Bullet Club :D uwielbiam go jak i kazdego czlonka Bullet Clubu, jest obecnie w top5 wrestlerow na swiecie i to od kilku lat. Razem z Young Bucks tworzyli show jakiego nie bylo

0

Teraz tak na serio, czy Gomes moze sie sprawdzić na pozycji stopera? Przy jego ,, kreatywności" to w pomocy on nic nie da, a warunki ma, moze przeciwko słabym drużynom można go sprawdZić

0

Temat Miny nie jest mi do końca znany, on oficjalnie w styczniu do nas dołączy?

2

A mi najbardziej szkoda Valverde, ma gorszy sklad niz rok temu Enrique, a jak nie zdobędzie zadnego trofeum to zostanie zwolniony przez glupie decyzje zarzadu

1

nie wiem jak wy, ale ja tam czekam na ,,pojedynek": Zieliński vs Eriksen

0

własnie zauwazylem teraz, no to dzisija faworyci odpadali: Zverev, Tsonga, Berdych. Moze to wkońcu jest turniej Monfilsa

0

nooo Federer juz jedną 5setówke miał, a za chwilę bedzie przegrywał 2-1. Mam nadzieję ze wygra ktos z dwójki: Dimitrov(male szanse, no ale...) i Del Potro(szacunek jak sie zachowuje na korcie i lubie bo mi go szkoda przez kontuzje

0

gdybyście mieli wskazać 3 piłkarzy, którzy mieli wielki potencjał, ale nie osiągnęli szczytu poprzez: a) kontuzje; b) ,,głowe"

0

Taki dobry meczyk sie szykuje, a Polsat daje Ziobro( czy jak on sie nazywa) do komentowania...

1

Koguty tacy glupi nie są

0

gdyby Arsenal miał normalnego trenera, to Lemar byłby w tym zespole kluczową postacią, a z Wengerem to Lemar moze grac na srodku obrony

2

noo wszyscy sie smiali ze Tottenham śpi i nie robi transferów, a tu Sanchez i Aurier, czyli obrone maja dosknale zbudowaną, a w ataku Kane, Alli i Eriksen zawsze coś strzelą. Koguty na mistrza!!

1

No ja nie mowi tylko o tym turnieju, ale od 5-6 lat nie gra nic, nie licze pojedynczych meczy

4

Ogladam bardzo duzo meczy reprezentacji w siatkówce i Kurek to jest najbardziej przereklamowany siatkarz i ogolnie sportowiec w Polsce. Zagra jeden dobry mecz na 20 , skonczy jeden atak na pojedynczy blok i od razu ekscytacja.

0

Egipt i Turcja to raczej niebezpieczne rejony... Wakacje do odpoczynku czy impreza?

46

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i wyłączamy NC+

0

Ronaldo od 2 lat jest śdorkowym napastnikiem i to kazdy widzi

4

Gomesa to ja bym do klubu z Kamczatki sprzedał

0

no patrząc na pomocników i na fakt, ze i Alba i Semedo większość czasu przebywa na połowie rywali, to z wolnym Busquetsem, i Pique i Umtitim to ja tego nie widze

0

takim skladem to my Ekstraklasy chyba nie wygramy

1

to ja na Espanyol proponuje: Palencia, Alena, Vitinho, Gumbau i Cardona

0

Takimi komentarzami sam robisz z siebie debila. Kogo polecasz z ligi Uzbekistańskiej, bo zawsze mnie to ciekawiło. Nie powiem gdzie mam oceny z whoscored, wg whoscored pewnie i Angulo ma note 9 to moze jego kupmy. Nie bede oceniał Seriego na podstawie gry z Nantes czy innymi słabymi druzynami, tylko mocnymi

0

bez urazy, ale argument ze był załamany do mnie nie trafia. To jest profesjonalista, i dopoki jest zawodnikiem Nicei powinien grac najlpeiej jak potrafi, a nie myslec o treningach w Barcelonie. Jest kilkanascie piłkarzy którzy byli blisko transferu, a graja w starcyh klubach i grają bardzo dobrze

0

bo z tego sezonu widziałem tylko te 2 mecze. Ale w tamtym ogladalem Nicea z klubami typu: Monaco, Lyon, PSG, Marsylia, czyli klubami gdzie w La Liga jest troche wiecej, i moze w 2-3 zagrał dobrze; moze przesadzilem na początku ze w zadnym nie grał dobrze

0

błagam Cie, powiedz mi ze nie uwazasz, ze z Napoli zagrał dobrze. Bo jak tak to ja sie za chwile dowiem, ze w Superpucharze Hiszpanii Vidal był najlepszym naszym zawodnikiem

0

Dokładnie. Rozumiem jakbyśmy mieli 4-5 pomocników światowej klasy, a Seri miałby byc rezerwowym, i grać ze słabszymi druzynami, ale jezeli On ma byc naszym podstawowym pomocnikiem, to wg dalej bedziemy ogladac plecy Realu

0

pierwsze, ktore mi sie narzucaja: z Napoli. rozumiem, ze inaczej sie gra majac u boki Busquetsa i Inieste, niż pomocników Nicei, ale bedac szczerym w pierwszym meczu ze wszysstkich pomocników był zdecydowanie najgorszy, a w drugim tez jakos nie błyszczał

0

dlatego sie dziwie ekscytacja tutaj na tego zawodnika, bez urazy dla niego, ale dobre słowa Xaviego to za mało. Mnie jakby Xavi widzial w liceum to tez by powiedział ze idealnie pasuje do Barcelony.... wg mnie Seri niczym nie wyróznia sie na tle np Hendersona, czy Sahina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?