EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 u mnie ostatnia msza o 11
0
@FcPortoFan1999 13
2
Jechałem sobie dzisiaj moim Oplem Astra H. Puste drogi na wiosce, chyba wszyscy na kacu.
5
@AmigoBlancos Kurakao
2
Czemu Yamal nie może być takim fajnym chloptasiem jak Pedri? Zaraz się zaczną z nim problemy wychowawcze
0
@Popitek12 i prawidlowo
4
@LAMC_10 śmingus gejus
0
@NeroTFP1 ja nie lubię ukraincow, ale w tym przypadku nie lubię tej polki
13
Jakby to było do Viniego to przerwany mecz, płacz, przeprosiny że strony Atletico i -15 punktów dla Evertonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LAMC_10 piszą gwiazda, a dają zdjęcie De Jonga zamiast Raphinhi
0
@svensonFCB vamooos
2
Mam nadzieję że Barcelona go pozyska..
5
@krzak82 jaki piłkarski emeryt? Gość ma 31 lat
0
@LeoMessiiBarcaPepa racja haha
0
Młody orangutan Simeome zrobił podobne wejście w Balde i ani kartki nie dostał.
37
Gra bardzo dobrze, ale wkuffiia mnie takie zachowanie niesamowicie. Zobaczycie że będą jeszcze wielkie problemy z tym jego ego.
0
Cancelo to jest sukinkot, uwielbiam gościa
2
@kanver_ ten francuski komentarz też dodaje coś extra. Nie to co Pan Orłowski
3
Araujo powinien zrobić transfer do Maccabi Tel-Aviv. Jak ogólnie Barcelona ma wygrać ligę mistrzów jak tracą bramkę po jednym długim podaniu. To jest remis z drugim garniturem Atletico.
2
Pograli jak Messi z Alvesem za najlepszych lat
3
Ja tu się martwię o mecz z Kotletico, a Real mówi do mnie : Calma Calma
1
Eto gra jeszcze w Mallorce?
0
Jak Arbeloa jest taki kozak to niech teraz wpuści 5 juniorów
0
@Katalończyk 99 oby Mallorca dowiozła
1
@Katalończyk 99 ja już porobiony, zdrowia
5
Ale ta piłka teraz nieprzewidywalna, wszyscy grają gówno. Kiedyś to były czasy jak przed meczem Barcy czy Realu typowalo się czy Ronaldo albo Messi strzela dzisiaj dwie lub cztery
1
@kuz standardowa procedura - Wieeeelki Bayern wszystkich niszczy, trafiają na Real w Lidze Mistrzów i zapominają jak się w piłkę gra
3
Sędziowie weszli razem z drużyną Realu do szatni
3
@escarabajo Real gra gówno, Bayern też, świetny dwumecz się szykuje