1

@FcPortoFan1999 u mnie ostatnia msza o 11

0

2

Jechałem sobie dzisiaj moim Oplem Astra H. Puste drogi na wiosce, chyba wszyscy na kacu.

5

@AmigoBlancos Kurakao

2

Czemu Yamal nie może być takim fajnym chloptasiem jak Pedri? Zaraz się zaczną z nim problemy wychowawcze

0

@Popitek12 i prawidlowo

4

@LAMC_10 śmingus gejus

0

@NeroTFP1 ja nie lubię ukraincow, ale w tym przypadku nie lubię tej polki

13

Jakby to było do Viniego to przerwany mecz, płacz, przeprosiny że strony Atletico i -15 punktów dla Evertonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LAMC_10 piszą gwiazda, a dają zdjęcie De Jonga zamiast Raphinhi

0

@svensonFCB vamooos

2

Mam nadzieję że Barcelona go pozyska..

5

@krzak82 jaki piłkarski emeryt? Gość ma 31 lat

0

@LeoMessiiBarcaPepa racja haha

0

Młody orangutan Simeome zrobił podobne wejście w Balde i ani kartki nie dostał.

37

Gra bardzo dobrze, ale wkuffiia mnie takie zachowanie niesamowicie. Zobaczycie że będą jeszcze wielkie problemy z tym jego ego.

0

Cancelo to jest sukinkot, uwielbiam gościa

2

@kanver_ ten francuski komentarz też dodaje coś extra. Nie to co Pan Orłowski

3

Araujo powinien zrobić transfer do Maccabi Tel-Aviv. Jak ogólnie Barcelona ma wygrać ligę mistrzów jak tracą bramkę po jednym długim podaniu. To jest remis z drugim garniturem Atletico.

2

Pograli jak Messi z Alvesem za najlepszych lat

3

Ja tu się martwię o mecz z Kotletico, a Real mówi do mnie : Calma Calma

1

Eto gra jeszcze w Mallorce?

0

Jak Arbeloa jest taki kozak to niech teraz wpuści 5 juniorów

0

@Katalończyk 99 oby Mallorca dowiozła

1

@Katalończyk 99 ja już porobiony, zdrowia

5

Ale ta piłka teraz nieprzewidywalna, wszyscy grają gówno. Kiedyś to były czasy jak przed meczem Barcy czy Realu typowalo się czy Ronaldo albo Messi strzela dzisiaj dwie lub cztery

1

@kuz standardowa procedura - Wieeeelki Bayern wszystkich niszczy, trafiają na Real w Lidze Mistrzów i zapominają jak się w piłkę gra

3

Sędziowie weszli razem z drużyną Realu do szatni

3

@escarabajo Real gra gówno, Bayern też, świetny dwumecz się szykuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?