Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Slytherin ofc
4
@PatrychoO @IronSanHybrid @Kgorecki2500 @Mario96w i nie wiem kto tam jeszcze gra
No piękna jest ta gra, od razu się wkręcasz, spacerowanie po szkole to jest spełnienie marzeń tego dzieciaka w środku. A jak się wbiłem na lekcje obrony przed czarną magią to od razu zaznaczona została dominacja
0
@BorzyKrzys Prawda, naprawdę magiczny piłkarz
0
@Kgorecki2500 Dobry chłopak
0
Przydzielony do slytherinu i można lecieć
1
@Pawel13sz Faktycznie tak było, pamiętam jak grałem kiedyś w fma kariere monaco i miałem Fatiego z Pedrim jako wychowanków tego klubu
14
@Hubsao Własnie po to powstały okna życia
1
@PatrychoO Człowiek głupi i w to wpada zawsze, ja już w głowie rozkminiali który dom wybrać, co i jak xD
2
@Danny Gaucho pov: gość po 50 dostaje dostęp do neta
1
@PatrychoO Drogie te gry(napisał typ co kupił fife za 300zl), ale nie wytrzymie i pewnie jutro kupie
1
@AssisMoreira Ugotuj se bigosu na uspokojenie bo tu każdy beke ciśnie a ty krucjate prowadzisz ku oświeceniu
17
@Kgorecki2500 Klauzula niezadowolenia XDD
4
@Sau_Ron Czyli Messi zbudował piramidy
5
@osa91 Tyle, że nie gra za darmo
3
@Jakchcesz Bo kosmici nie mają nazwisk
8
@Kondziubarca Na ig pod postami takiego 433 czy innych stronek to jest odlot
5
Cristiano Ronaldo w tym momencie zakończył debate, a fani Messiego mogą tylko płakać
2
@Sulimo Zażenowanie to jest najlepszy opis obecnego marvela
1
Ooooo@Kgorecki2500 Maldini, a na bramce Van der Sar albo Cech i psycha siada, ale to newgen
1
@IronSanHybrid Slytherin>
17
@Rust_Cohle Legenda, ostatni z joga bonito
2
@PaPo Stary mówiłem ci że ten film to był władca pierścieni
1
@Hubsao sorry grałem w fife i musiałem się wyżyć
1
Komentarz usunięty
14
@Jakchcesz To nie ludzie tylko madryciaki
0
Komentarz usunięty
4
@Encore I to jest zawodnik
0
@Paradoks Pewnie i tak ukradł
8
Przesadna nagonka na Neymara i jechanie z każdej strony - dobrze dobrze tak ma być
Vini jr pajacujący i symulujący w każdym meczu - chronić go, męczennik XXI wieku
38
@Vebrol A media milczo