1

Sądzę, że powinien był zachować to dla siebie. Sam niedawno wrócił po długiej kontuzji wiec powinien wiedzieć, że to najgorsze, co może spotkać sportowca.

2

Jakich meczach? Zabrano Realowi gole?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Paco za bardzo nie nadaje się do roli jokera. Miałam nadzieję, że na dłuższą metę będzie to rola dla Paulinho, jednak ostatnio występuje w pierwszym składzie i wtedy moim zdaniem działa to na niekorzyść i jego, i Barcy.

0

No ja mam nadzieję.

5

Z całą moją niewyobrażalnie wielką miłością do Iniesty, ale naszym podstawowym i jedynym wartościowym pomocnikiem nie może być piłkarz, który często doznaje kontuzji i nie jest raz na jakiś czas zagrać pełnego meczu. Byłby idealnym zmiennikiem, takim jokerem gdy mecz się nie klei. Jak dla mnie to my jak tlenu potrzebujemy, poza stoperem, dwóch pomocników do pierwszego składu, bo na Rakiticia już patrzeć nie mogę, już moja anielska cierpliwość się skończyła.

2

Bardzo mało grałam w Fifę, ale tam przynajmniej widzą kiedy był spalony a kiedy nie ;)

1

W sumie jest to możliwe, też mnie to zdziwiło, przecież on zawsze bardzo się stara. Jeśli to prawda, to podobna sytuacja jak z Dembele - zamiast to zakomunikować i pozwolić się zmienić, fatalna kontuzja i osłabienie drużyny.

0

- Kontuzja Umtitiego, prawdopodobnie długa, na Klasyk z Pique bez formy i Vermą
- Masche, nasz wojownik, odchodzi po sezonie
- Iniesta sam poprosił o zmianę
- W dwóch meczach pod rząd sędziowie zbierają nam punkty
- fatalna skureczność
- prawdopodobnie już 'tylko' -6 pkt do Madrytu
Cudowny weekend, w dodatku w przyszłym tygodniu trzy kolokwia i dwa zaliczenia, pięknie.

0

W tej sytuacji zacytuję znanego i lubianego tutaj Neymara: :Que Deus nos abencoe e nos proteja".....

2

Kto wie, w zeszłym sezonie prawdopodobnie mielibyśmy mistrza, gdyby sędziowie nie zabrali nam bramki Pique z Malagą, Alby z Betisem, gdyby podyktowali karne z Villarreal, nie podyktowali dla Deportivo rzutu rożnego który się nie należał a po którym padła bramka na 2-1 i wiele innych których nie mam już nawet siły sobie przypominać. W tym powinniśmy mieć prawdopodobnie 4 punkty więcej, gdyby arbitrzy dobrze wykonywali swoją pracę.

4

Prawdę mówiąc zawsze byłam daleka od sądzenia, że sędziowie pomagają konkretnym drużynom, ale zeszły sezon i obecny trochę zmienia moje nastawienie. Madryt może płakać że powinien mieć ileśtam karnych, ale to nie to samo co dwie zabrane bramki w dwóch spotkaniach z rzędu. I dziwnym trafem zbiegło się to w czasie ze słowami Tebasa, że Barca straci w tym sezonie jeszcze dużo punktów. Ja naprawdę nie wiem, jak można być liniowym i podnieść chorągiewkę, gdy zawodnik który łamał linię spalonego był ustawiony bliżej ciebie. W dodatku zdaje się, że przed akcją Celty na 2-2 należał nam się rzut rożny. O nieuznanej bramce tydzień temu szkoda nawet wspominać.
Nie zmienia to faktu że przegraliśmy trochę na własne życzenie, bo ofensywa jak zwykle nieskuteczna, a w obronie panował niesamowity chaos. Gra Umtitiego i Pique dzisiaj to dramat. Dlaczego przy drugim golu Celty Geri nie umiał przypilnować jednego (!!!) zawodnika w polu karnym? Dlaczego Samu, który zawsze wykazuje takie zaangażowanie wracał się pod bramkę jak mucha w smole? I jeszcze do tego ta kontuzja...
Plus jest taki, że sam obraz gry był całkiem przyjemny dla oka. Wykreowanych sytuacji było naprawdę sporo, tylko szwankuje skuteczność i żeby to ona nie odebrała nam mistrza...
Jeszcze jedno - może mi ktoś wytłumaczyć sens ściągnięcia z boiska Iniesty? Ja rozumiem, wiek i te sprawy, ale odpoczywał tydzień, teraz znowu odpocznie tydzień, a nie grał nawet 60 minut. Gdy zeszedł z boiska straciliśmy kontrolę nad grą. Denis nie wniósł zupełnie nic, a jeśli już musiał wejść to czemu nie za totalnie beznadziejnego Rakiticia?
Powinniśmy wygrać ostatnie dwa mecze. Dzięki sędziom dwa zremisowaliśmy. Czy Realowi sędzia odbierał bezczelnie w tym sezonie punkty? Nie przypominam sobie.

5

Samu to się chyba od Pique uczy. To takie w jego stylu. Nie rozumiem, jak można zrobić z tego aferę.

2

Wrocław oczywiście! Nie dość że piękne to w dodatku najlepsze.

1

Cóż, jak dla mnie to oczywiste że największy błąd przy bramce popełnił Semedo. Kompletnie nie ogarnął sytuacji, powinien lecieć za piłkarzem Valencii, który dośrodkował. Zamiast tego nie zrobił nic i ten piłkarz (nie pamietam jaki) miał lata świetlne na przeprowadzenie akcji i precyzyjne podanie.

30

Jakie to prawdziwe! Przy Rakiticiu aż się zaśmiałam na głos.

5

Moim zdaniem to jest trochę co innego, bo wczoraj piłka odbiła się za linią od trawy, w meczu z Malagą Digne ją podał do Deulofeu z powietrza. Z perspektywy w telewizorze i na powtórkach widać było, że wyszła, jednak sami piłkarze którzy wszystko widzieli z perspektywy murawy mogli tego nie zauważyć. Co nie znaczy oczywiście, że wymagam od piłkarzy Valencii by przyznali się, że padła bramka. Każdy patrzy tylko na swoje korzyści i to jest normalne.

0

Haha jak sam to wymyśliłeś to gratuluję, bo naprawdę zabawne :)

0

Hah na szczescie nasz prowadzący w środę nam powiedział, że postanowił przenieść kolokwium na przyszły tydzień.

8

Nigdy się nie ucieszę z remisu jesli chodzi o Barce. Jedynie w przypadkach, gdy daje on awans w LM albo mistrzostwo.

0

Ja tak samo, przełączam z Borussi na Real i akurat patrzę jak piłka wpada do siatki.

0

Czemu ma ochłonąć? Przecież prawdę powiedział.

0

Dobrze, luzik. Myślałam że chodziło ci o to, co musi się stać żeby Juve zajęło pierwsze miejsce ;)

25

Dla mnie chyba jedynym (albo największym) mankamentem jest problem ze zdobywaniem bramek. Przez jakiś czas strzelał tylko Messi, potem królowały samobóje, nawet dwa w jednym meczu. W LM mamy malutko bramek, tylko jedną na wyjeździe - po samobóju i sześć u siebie. Jednak nie martwi mnie to jakoś przesadnie, ponieważ widać, że Valverde buduje zespół od tyłu, a defensywa robi w tym sezonie prawdziwe wrażenie. Z przodu obecnie możemy straszyć tylko Messim, Suarez gra tragicznie a Deulofeu podejmuje złe decyzje. Jeśli wróci Dembele a Luis jakimś cudem odzyska formę, gra w ataku będzie wyglądała zapewne inaczej.
Jeśli jednak nic się nie zmieni, możemy mieć problem z osiągnięciem czego w LM, zwłaszcza gdy napotkamy na drodze PSG czy Man City.

1

To prawda. Jakoś mnie Digne średnio przekonywał w zeszłym sezonie, ale teraz jestem z niego naprawdę zadowolona. W reprezentacji też gra dobre spotkania. Chociaż ta zmarnowana sytuacja po podaniu Messiego... ;)

1

Ufff, w końcu ktoś komu tak jak mi podobał się mecz i widzi dużo pozytywów.

0

Przecież z tego co mi się wydaje to Barca ma już pewny awans z pierwszego miejsca bez względu na to, co stanie się ze Sportingiem.

4

4

Co to był za mecz?

1

Wszystko jest dla ludzi i puszka na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi. Jednak jeśli Alba czuje się lepiej po odstawieniu niezdrowego jedzenia całkowicie to znaczy, że wcześniej musiał je spożywać całkiem regularnie (zakładając że te słowa są prawdziwe).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?