3

@The_Man Typ robi wyświetlenia na wojnie,a Ty jeszcze wklejasz tu jego bełkot. Daj spokój...

1

@parpe czyli między wierszami jest napisane, że nie możecie wstąpić do NATO gdyż następnym celem będziecie Wy.

0

@Criss18Barca BTW czym mnie zaorał? Tym że dał sobie wmówić oglądając TVP, że nagle Niemcy zaczęli jeździć do PL tankować bo taniej? Uwaga zaskoczę Cie, Niemcy mieszkający przy granicy tankują w Polsce regularnie, polski ład nie ma nic do rzeczy.

0

@maroon podejrzewam, że Ci mieszkający przy granicy regularnie tankują na polskich stacjach. TVP sprzedało Ci propagandę która właśnie przekazałeś dalej. A takie tu oburzenie panuje co do TVP, no proszę jaki dziwny zbieg okoliczności :v

0

@Compadre Chyba to logiczne, że chodziło mi o ludzi stojących w kolejkach. Ale jak ktoś do tego doda, że mieszka w De to od razu trzeba złapać za słówko. Gdybym nie dodał że obecnie tu mieszkam to w życiu byś nic nie napisał. Z takich komentarzy jak Twój wylewają się kompleksy. Jestem w De tylko na chwilę i stwierdziłem fakt, że tutaj ludzie tak nie panikują i nie stoją w kolejkach na stacjach.

0

@Wilczeq jestem tylko na chwilę w De i stwierdziłem fakt, że tutaj ludzie nie panikują tak jak w Polsce. Być może niepotrzebnie generalizuje ale od początku chodziło mi o ludzi stojących teraz w kolejkach po paliwo i to w sumie powinno być logiczne.

0

@Criss18Barca O ekspert od geopolityki się znalazł. Bo Ci żyłka pęknie. Jesteś strasznie zakompleksionym człowiekiem. Współczuję ci. Wolę ukłonić się Niemcowi niż Januszowi biznesu tak jak jest to w twoim przypadku

1

Gdzie byli Ci wszyscy ludzie stojący teraz w kolejkach gdy paliwo staniało po obniżeniu podatku? Co za ciemny naród. Mieszkam obecnie w De i ludzie zachowują się normalnie, nie ma kolejek na stacjach ani w sklepach

2

@tomek8756 "Na skraju jutra" i "Sicario"

4

@dariooo bo Ci komentatorzy oglądają niektórych piłkarzy raz na dwa lata

0

@Encore Najważniejsze że zakończony bramką

0

@Kapitan hawk 96 czytane od tyłu ;) lubię też 60

4

Powinno być napisane. "Ferran Torres rozpocznie mecz z Napoli na ławce rezerwowych przez rozegraną ostatnio kaszane"

2

Wolałbym w Barcelonie Vlahovicia niż Haalanda

1

@tomek8756 jedna z najpiękniejszych masz na avatarze

33

Polska powinna pomyśleć o zagarnięciu sobie terytorium Niemiec i Anglii ze względu na dużą liczbę Polaków mieszkajacych w tych krajach

0

@matirix20 na bazarku

0

@totalcrack Gdybyś wiedział to nie odniósłbys się do MTU pod Rzeszowem tylko do WZM w Poznaniu bo ja wyraźnie napisałem o Wojskowych zakładach motoryzacyjnych a nie o fabryce silników samolotowych. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem albo nie wiedziałeś o istnieniu WZM. Jak ktoś tu chce zabłysnąć to właśnie Ty bo juz Cie zweryfikowałem. Tobie się tylko wydaje, że wiesz więcej niż ktokolwiek inny. Pozdrowionka

2

@Pogba Dobrze ze nie oglądam tych pseudoekspertow. Oglądam i słucham ludzi którzy mają jakieś pojęcie a jest to przede wszystkim Tomasz Ćwiąkała.

10

@AllBundy Frenkiemu zdecydowanie brakuje agresji na boisku. Często odpuszcza, zdarzają się sytuacje gdy po stracie piłki zatrzymuje się i odpływa do krainy o której nie mamy pojęcia zamiast wracać od razu za rywalem

2

@Comfortable_ Jak już coś pokazał to to że zasługuje na grę w pierwszym składzie. Do niedawna byłem za tym aby siedział na ławce ale jak widzę grę Ferrana na skrzydle to niech już gra ten Francuz.

0

@!34RC3!_0N4 Ansu? Ansu jak narazie ma potencjał na zostanie szklanką.

0

@czudi17 Przełamać? Najważniejsze jest dobro drużyny a nie jednego piłkarza który zagrał kolejny fatalny występ od deski do deski.

12

Nie rozumiem dlaczego Xavi nie zdjął Ferrana

1

Pedri jest w genialnej formie. Dawno nie miał tak świetnego okresu

0

@Borry najsłabszy z całego tercetu ofensywnego

1

Imponuje mi w tym roku Alba.

0

On ta piłkę dotknął tylko dlatego że sygnalizował tą ręka spalonego

0

@sdg naprawdę uważasz że gabaryty nie mają żadnego znaczenia w mma?

0

@sdg Uważasz że co drugi na Labambie oprócz tego że wygląda jak Kossakowski to potrafi się lepiej bić? Nie rozśmieszaj mnie, większość najwięcej ma do powiedzenia w internecie a jak przychodzi co do czego to zbroja obsrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?