1

@michal26 Iga jest niesamowita. 20 letnia dziewczyna która już jest w ścisłej światowej czołówce jeśli chodzi o umiejętności, a może być tylko lepsza. Motoryka, powtarzalność i umiejętności a trzeba pamiętać że prędzej czy później poprawi również swój serwis. Nie ma obecnie zawodniczki o tak wielkim potencjale.

0

@michal26 oszczędza się na Australian Open

0

@Magicc89PL To nie jest kretyńskie pytanie. Uważam, że gra z 3 obrońców nie jest konieczna. Skoro są starzy, zostawiają kilometry miejsca to chyba powinni siedzieć na ławce. W kadrze są piłkarze którzy mogliby tą dwójkę z powodzeniem zastąpić tym bardziej, że twierdzisz jak ogromne braki taktyczne mają Ci zawodnicy. Swoją drogą nie wiem jakie Ty mecze oglądasz skoro twierdzisz, że braki taktyczne mają tak doświadczeni piłkarze którzy cały czas są jednymi z najlepszych na swoich pozycjach. Zakładając że chodzi Ci o ich motorykę to szybko gasząc twoją tezę napisze, że Sergio nigdy nie był demonem prędkości i jego motoryka nie uległa zauważalnemu pogorszeniu, Pique demonem prędkości też nigdy nie był.

1

@Quavosk Ale co tu jest do rozkminiania?

0

@BarcaInfo Gdybym był w zarządzie to zrobiłbym co w mojej mocy aby wprowadzić abonament na uczestniczenie w gorących dyskusjach.

0

@adasko1998 większość źródeł podaje kwotę +/- 12 mln euro netto. Na pewno chłop nie zarabia 8 mln brutto rocznie, absurdalne info. Gdyby zarabiał tak małe pieniądze to nie zostałby wypożyczony do Bayernu. Powołujesz się na informacje które podał jakiś przypadkowy użytkownik nie weryfikując czy liczby są prawdziwe.

0

@Magicc89PL trzeci stoper jest konieczny? Dlaczego nie był konieczny przez ostatnie naście lat?

1

@BorzyKrzys cóż, zdania ekspertów są podzielone. Jestem ciekaw co na ten temat ma do powiedzenia środowisko LGPD, Adam Małysz i Szymon Wydra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MJW niezdrowe jest 3-5-2 dla Barcelony która poświęca ofensywnego piłkarza na rzecz trzeciego stopera na murawie. Gdyby to przynosiło jakieś efekty w grze defensywnej to bym zrozumiał ale Barcelona jak traciła wcześniej dużo bramek tak teraz z trójką stoperów też tych bramek wiele traci. A Dembele czy Trincao siedzą na ławce.

0

0

Dzis przekazałem Umtitiemu że nie liczę na niego w przyszłym sezonie

1

@adasko1998 Co Ty wygadujesz? Coutinho zarabia 23 mln euro brutto

1

@AdiKingu96 wczorajszy mecz raczej miał wyłonić zawodnikow którzy mogą wejść z ławki podczas Euro. W turniejach bardzo ważna jest ławka rezerwowych

1

@clyde albo poprostu wziąć rower w pakiecie z motocyklem :v

19

@clyde dobrze ze bidon a nie rower

0

Jak zwykle kulało wyprowadzenie piłki z własnej połowy. Mam nadzieję, że na Euro to Zieliński będzie ustawiony gdzieś z tyłu obok Krychowiaka i w takim wariancie Klich jako pomocnik ustawiony nieco wyżej.

0

@Ghazul3293 no i co z tego skoro Świderski psuje każdą piłkę? Oceniasz grę Grosickiego przez pryzmat starcia fizycznego z Walkerem?

0

@Image wygrali wyjazd na Euro w loterii szczepionkowej

5

U Czerczesowa na treningach karne wali się z kieliszków

0

@Ghazul3293 mecz o stawkę i przeciwnik z wyższej półki.

0

Grosicki na kacu wnosi więcej jakości niz młody Świderski. Fakt nie opinia

0

@jacobFCB pobierz chess z Google Play. Tam masz samouczek. Nauka potrwa nie dłużej niż 5 minut.

0

@Kamiloza91 "Z tą kadrą Barcy na pewno Tuchel LM by nie wygrał." no właśnie napisałeś że tak by było. :v

0

@Criss18Barca chyba właśnie to ma na myśli. I cyk kolejny "sezon przejściowy" i "Koeman musi zostać"

0

@Kamiloza91 wywróżyłes to z tarota czy z fusów? W piłce nożnej wszystko jest możliwe i LM może wygrać każdy zespół z górnej półki. Kto na początku sezonu pomyślałby że Chelsea wygra tegoroczna Ligę mistrzów? Za Lamparda nie było widać perspektywy na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie, przyszedł Tuchel i zrobił niesamowitą robotę.

0

@Criss18Barca a Barca nie ma dobrego składu na papierze? Kilku piłkarzy którzy wczoraj grali w 1 składzie Chelsea u Lamparda grzało ławkę. Tuchel odkurzył tych piłkarzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Sergio musi zostać. Jest to wciąż genialny piłkarz. Przyda się choćby na ławkę

1

@cracker skoro oglądałeś mecz i widziałeś sytuację z ręką to po co zadajesz pytanie którym insynuujesz sensację bo Lahoz ma przyklejoną łatkę słabego sędziego? Nie było mowy o karnym, a swoją drogą Lahoz idealnie poprowadził mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?