ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IMBALEO jakby dostał z bara w plecy to byłby gwizdek. Chłopak był przy piłce i piłkarz Juve wbiegł z niewielkim impetem a Puig odleciał. To nie jest normalne na profesjonalnym poziomie i to w Barcelonie
14
Ten Puig skoro nie chce przybrać masy to może niech się zgoli chociaż na łyso aby trochę groźniej wyglądać bo każdy go przestawia
1
@GeneralXavi maaam tak samo jak Tyyy :(
0
@albi Ale trzeba wziąć pod uwagę wielkość ostatniego kontraktu.
0
@Janiama chyba nie mógł grać za darmo natomiast gdyby nie podpisano Depaya Aguero czy Garcii to wydaje mi się, że byłoby miejsce na kontrakt Leo
0
@pt9 na HWDP będzie grać
1
@Comentateiro Tebas powiedział, że Barcelona mogłaby podpisać Messiego gdyby zaakceptowała CVS ale Laporta w ostatnich dniach się wycofał i postanowił pozostać przy SuperLidze kosztem pożegnania Messiego. Smutne
0
@toretto724 myślę że Pique i Sergio
0
@Encore Jakby się tak nad tym zastanowić to byłoby to bardzo słabe zachowanie ze strony Messiego. To on jest legendą Barcelony a nie jakiegoś PSG
1
@TheNekro94 Hipokryzja wśród kibiców Barcelony to nic nowego. Trzeba przypominać takie fakty. Dobry komentarz
0
@LeoMessiah kończą drugą flaszkę dopiero
0
@AdiKingu96 mam tak samo jak ty. Niestety nie spełnię swojego marzenia z dzieciństwa. Chciałem obejrzeć mecz Barcy z Messim w składzie
0
@patry295 zasugerował że kupił tylko pytanie po co miałby blefować?
3
@Uukasz_93 To Ty zejdź na ziemię. Największa obietnica Laporty nie została spełniona, pozwolił odejść Messiemu. Facet nie miał planu na Barcelone, leciał na picu od początku z myślą jakoś to będzie. Mam wrażenie że jego planem na najbliższe lata Barcelony była Superliga. Laporta udaje w Sierpniu, że jest zaskoczony w jak katastrofalnej sytuacji finansowej znajduje się Barcelona. Miał czelność kłamać w żywe oczy że przyszłość Messiego jest w Barcelonie. Ostatni tydzień to jest jakiś cyrk na kółkach w jego reżyserii
1
@GuerillaAthletic wzbudza wątpliwości bo facet zmarł po 2 godzinach od interwencji. Film nie pokazuje co działo się wcześniej. Chłopak podobno był naćpany i rzucał kamieniami, a gdy przyjechała policja stawiał duży opór.
1
@Deviler ja jestem fanem Lecha i mnie tu nie wku
2
@doc przeciez nie ma możliwości podpisania jakiegokolwiek nowego piłkarza. Stop fejkom
0
@mate92 sprawdzam wasza czujność xD
0
@PatrykBarca ja mam wrażenie że powstał jakiś kult Laporty
0
@Zawsze_Wierny w Tokio
0
@Michu94 od jego kampani aż do czwartku zapewniał że Messi zostanie. Znalazły się pieniądze na wypłatę dla Depaya czy Aguero, a później Laporta w totalnym szoku, że limit płacowy nie pozwoli zakontraktować Messiego. Laporta dołożył swoją cegiełkę do tego co obecnie się dzieje i koniec kropka.
0
@leonek160 pieniądze nie grają.
0
@bsluszniak Laporta ma jaja? Dlatego okłamywał wszystkich od samego początku? Żałosne jest chwalenie Laporty w obecnej sytuacji
0
@dawo17 niedobrze bo Koeman znowu będzie mieć wymówkę
2
@pt9 no i co w związku z tym? Mam gdzieś twoje sympatie i przekonania. Mam rozumieć, że Ty odpuścisz oglądanie ostatnich sezonów tego genialnego piłkarza tylko dlatego, że zbudowałeś sobie negatywna opinie na temat PSG?
0
@Image dobrze ze mi powiedziałeś bo bym nie wiedział
0
@Roobo Jestem fanem Barcelony ale też wielkim fanem Messiego. To dzięki niemu zacząłem interesować się piłka i oglądać Barcelone. Będę go oglądał do końca jego kariery gdziekolwiek by nie był
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore nikt się nie ugnie. Klamka zapadła
0
Wszyscy zastanawiali się dlaczego piłkarze zwlekają z pożegnaniem Messiego. To nie takie proste napisać długą sensowną wiązankę pod zdjęciem na IG.