17 czerwca 2012, 15:38
0
No to zapinamy pasy i jedziemy dalej, tym razem z Tito na czele
17 czerwca 2012, 15:35
Wierze w Tito i sądze że będzi dobrym trenerem, ale czas pokaże co się stanie pod jego wodzą.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No to zapinamy pasy i jedziemy dalej, tym razem z Tito na czele
0
Wierze w Tito i sądze że będzi dobrym trenerem, ale czas pokaże co się stanie pod jego wodzą.
0
Wierze w Tito i sądze że będzi dobrym trenerem, ale czas pokaże co się stanie pod jego wodzą.
0
No to zapinamy pasy i jedziemy dalej, tym razem z Tito na czele