3

Boli?? i ma boleć :). Bramkarz miał strzelać ?

0

1

Dobra może źle się wyraziłem. Rozumiem że coś go tam bolało ale to w takim razie pretensje do trenera że go nie zmienił lub do samego zawodnika, że tej zmiany nie chciał. BTW. Bez sensowna dyskusja którą sam zacząłem odpowiadając na durny komentarz. Mój błąd ;)

2

Skoro grał to znaczy, że trener i on sam uważał, że jest zdolny do gry tak więc daruj sobie usprawiedliwianie jego powolnego biegu :). Zaraz się okaże, żę Bale biegł z wiatrem a Bartra pod i dlatego zostawil go 2 metry z tyłu:.

3

zapytaj Bartry kto to jest Bale :)

1

1

2

0

2

Masz doświadczenia z gimnazjum swojego??? Zmartwie Cie nie wszędzie tak jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?