0

Ja na bank nie zrobiłbym tego podczas meczu- nie narażał bym klubu na grzywę ze strony federacji, moja ewentualna grzywna to już inna sprawa.

0

Zgadzam się we wszystkim co mówi Tito. Poprawcie literówkę w "nunda liga".

0

Ja myślę, że jak Barca ma sprowadzać jakiegoś napastnika ze światowej czołówki to powinien to być Aguero- po pierwsze ma już doświadczenie z La Liga przecież, po drugie jest bramkostrzelny, po 3 jest zgrany z Messim, po 4 są przyjaciółmi. Myślę, że wpasowałby się do Barcy, tylko, że to tylko gdybanie, kosztowałby bardzo dużo a i u nas trzeba dać więcej szans np. Villi żeby się odbudował bo ostatnio mu nie idzie- a napastnik to wyśmienity w końcu.

0

Przynajmniej jeśli chodzi o ligę.

0

Mnie martwi u Alvesa to, że nie ma na koncie jeszcze ani jednej asysty ani gola.

0

Przy całym szacunku do Ikera- kiedy to Real miał w ostatnich 20 latach więcej niż 6 wychowanków w składzie?

0

Co do Messiego i C.Ronaldo - Ten 86 gol był także symboliczny w innym aspekcie niż pobicie rekordu Mullera. To był 310 gol Messiego w karierze, zdobyty w jego 414 spotkaniu. Co ciekawe C.Ronaldo ma w tej chwili w karierze...310 goli po 527 meczach. Jeśli chodzi o asysty- 147:128 dla Leo.

0

A sorry, nie doczytałem, że to też kwalifikacje są liczone. Sorry za spam.

0

Dlaczego na innych stronach podają, że Messi jest 2 klasyfikacji strzelców LM wraz z RvN (obaj po 56 bramek) a Szewczenko ma 48 goli?

0

Ciekawe ile z tych goli Messiego to gole strzelone z karnych. Bo chyba Ibra coś pieprzy, że Messi nastrzelał rekord dzięki karnym.

0

tyson1

Wątpliwe nawet przy jego umiejętnościach. Z Cordobą raczej nie zagra a z Atletico i Valladoid wątpliwe żeby strzelił w sumie 14 bramek :D a nawet jak zagra w CdR teraz to musiałby mieć średnią prawie 5 bramek w 3 meczach.

0

Jakby porównać zarobki Manciniego do ogólnego przychodu tego szejka i jego rodziny z Dubaju to zarobki Włocha liczylibyśmy w promilach. Co do przychodu samej instytucji czyli klubu nie wiem jakby to wyglądało.

0

Nie ma czego żałować, mieliśmy Johana który spisywał się kapitalnie a później został trenerem i osiągnął wielkie sukcesy. Gerd Muller mógłby nam tego nie dać, on został później tylko asystentem trenera w Bayernie II. Poza tym Johan Cruyff oddał bardzo wiele ze swojego życia na rzecz Katalonii i sportu i z perspektywy lat można stwierdzić, że decyzja rządu RFN wyszła nam na dobre.

0

Szkoda człowieka, na pewno można mu było jakoś pomóc, sport go wykończył psychicznie, to pokazuje jak obecnie najbardziej krytykowani znani piłkarze mogą się czuć i jak potrafią z tym walczyć. Nawiązanie do Valdesa i oklaskami Camp Nou gdy ten bronił najprostsze strzały w ogóle nie dziwią. W końcu to wychowanek i Katalończyk, był młody, dostał wsparcie od kibiców na wstępie.

0

Taki paradoks "Leo szukając bramki rzadziej, zdobywa więcej goli niż kiedykolwiek" a ja zauważyłem do tego, że gdy grał czasami bardziej pod siebie to....paradoksalnie miał więcej asyst :D

0

Barbaryan

Czemu nie doczytasz?

0

To może Messi (o ile zagra) walnie znowu 5 bramek? :)

0

Nie mogę się doczekać kiedy gola strzeli Mascherano :)

0

Wszystko co powiedział było bardzo mądre jednakże ostatnie zdanie przebija wszystkie- Sama prawda, ja już troszkę współczuje tego medialnego szumu z jakim spotka się za kilka lat młody człowiek czyli Thiago Messi- i będzie szum wtedy gdy postanowi grać w piłkę- przyjdą wielkie wymagania, może zbyt wielkie jak na barki młodej osoby a później dla piłkarza po szkółce piłkarskiej gdy oczekiwania bedą wręcz ogromne- Co pokaże syn legendy piłki? Jeżeli Thiago będzie chciał robić coś innego będzie także szum- dlaczego, ale jak to nie będzie grał? Takie są media, banda sępów nie rozumiejąca pojęcia "prywatność".

0

Dawno się tak nie uśmiałem jak teraz po tej wypowiedzi.

0

Pamiętam jak przy tym golu w ferworze emocji mało co nie potłukłem niechcący wazonu :D David miał wiele ważnych bramek w Barcelonie, bardzo ważna była choćby ta z Superpucharu z Realem jednakże ja będę pamiętał tego zawodnika już do końca życia za dwie bramki w manicie na Camp Nou i ze względu na właśnie tego gola na Wembley.

0

Ktoś niedawno mądrze powiedział, że największym przeciwnikiem Messiego w wyścigu o ZP jest on sam. Ponieważ podczas głosowania ludzie którzy normalnie by na niego zagłosowali pomyśleli by "Kurcze, on ma już 3 ZP, zagłosuje na kogoś innego".

0

Song wygląda jakby go zdziwiły niektóre zdjęcia :)

0

W tym roku na gali FIFA/UEFA jedna drużyna z Ukrainy na pewno nie otrzyma tej nagrody :P

0

Puyol twardziel bez kocyka :)

0

Messi jest niezniszczalny, tyle meczów bez ściągania go z boiska szok. Nic dziwnego, że jeszcze 6 goli i będzie miał tyle samo goli w karierze co C.Ronaldo rozgrywając ponad 100 spotkań mniej. Asyst już ma o 20 więcej.

0

Obawiam się, żej utro może być ciężko i Spartak zagra podobnie jak Celtic a Barca z obecną obroną może mieć problem z szybkimi kontratakami rusków. Oni dobrze wiedzą, że nie mogą się zbyt otworzyć bo wtedy ich szanse na awans będą znikome, więc będą chcieli zapewne postawić autobusik. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że Barca nie lubi zbyt grać we wschodniej Europie. Wierzę oczywiście, że Barca wygra i awansuje już jutro :)

0

Gdyby ktoś kilka lat temu mi powiedział, że Barca na koszulce będzie miała jakiegoś oryksa arabskiego to bym chyba dostał napadu śmiechu.

0

Piękna bramka Messiego jednakże moim faworytem tu jest Falcao. Brakuje mi tu Razacka Traoe i jego gola przeciwko Lechowi :D

0

kriss19p-ń

Przecież Leo z Brazylią nie zagra bo wtedy jest LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?