0

Szukaliście drugie w szatni do puiga. A mamy 3 :D

1

@kejdzi
Średniacy też są potrzebni na słabszych rywali. Nie mozna mieć do rotacji 20 top graczy. Jutgla to walczak, mnie się podobał u koemana

17

Ale mnie to śmieszy, tydzień temu wszyscy sprzedają de jonga, zagrał jeden mecz w miarę dobrze i już zostaje. Jak zawieje taki news..

Ps. Ja chce żeby został, chyba że wpadnie mega kasa..

0

Say what?! No.. no... noooo.

0

Od kilku mecz, jak widzę że pilke dostaje dani, to zaczynam się bać.. kurde co jest

1

@arasz1819
Znowu jakaś wojna?

1

@Barca2022
A to musi być ktoś zBarcy? Ja tam słyszałem o gosciu któremu robimy co roku rocznicę w kraju..

2

No to xavi ma zonka. Pewnie plan był zmienić Memphis za fatieg, a teraz wypadałoby by któregoś ze swoich pupili ruszyć.. A aube beż sensu, wieeeec..

0

@Pako96 ja nie cisnę po trenerze, poprostu zauważmy ze ta wcześniejsza super seria to był efek nowego trenera i wzmocnień (transfery i koniec kontuzji). Zobaczymy co dalej, bo ostatnie kilka męczy jakby bez pomysłu kiedy ktoś nie ma super formy żeby zamknąć mecz kiwką..

0

Grill na parze chyba..

1

Skończył się efekt nowej miotły, teraz czas zobaczyć czy ten xavi naprawdę taki super. Ma tak samo wąski skład i kontuzje jak koema (w sumie ma lepszych piłkarzy)..

0

Kilka ważnych goli strzelił. Ale on jest do drużyny która ma gwiazdy i potrzebuje zapchajdziure-zmiennika. U nas teraz dużo takich, z dłuższymi kontraktami. . Także..

3

@vegeta10
No tak, tylko że nie masz ;)

1

Za ferrana Memphis na 10 do rozegrania,gavi bardziej na bok

3

Każdy sensowny człowiek zajmujący się zarządzaniem czy nawet głupim handlem wie, że znajomości to jest podstawa.. i korzystanie z tego to nie iest od razy przekustwo, łapuwkarstwo i olaboga..
Pewnie dostali awans bez tego jednego wymogu bo chcieli jedyni kasę wpłacić.. kasę dostała liga a nie rubiales (czy jak mu tam). Ktokolwiek nie załatwiał nic po znajomości niech pierwszy rzuci kamieniem (i na prv proszę o info jak ogarniacie nfz:D)

0

@Vito9
że co? :D:D:D

0

@waletpl
Dembus jeszcze się będzie prosił żeby z nimi zagrać :D

0

Widać, że nie ma kto rozgrywać bez Pedriego.. Xavi zwalił z ustawieniem i w trakcie meczu też tego nie zauważył.. W zeszłym sezonie mieliśmy z pięć "10" i nie było jak ich ustawić.. A teraz Memphisa na szpice daje, a Torresa trzyma na skrzydle nawet jeśli te się kopie w czoło. Ja bym chciał Aube na "9" i Memphisa za nim - widać było że cały mecz się cofał do rozegrania. Gavi i deJong są teraz bardziej od biegania i presowania przy Busim.

1

@Qaz123
Chyba jedyny groźny strzał z dośrodkowania to alba->auba ?

1

@FC_BARCA_Fan
Nowy trener pół roku ale wina koemana :D

0

@Qaz123
Skończył się efekt nowej miotły? Skończył sie efek wow po powrocie kilku kontuzjowanych plus transfery? Wcześniej tak graliśmy bo Pedri zaj..isty, czy kilku innych miało przebłyski.. zeszła forma i nic? Sam jestem ciekaw

3

Fajnie ze Memphis. W sumie adama jeszcze za torresa mógł być.

1

Ja tyle razy w pracy czy na urodzinach cioci wypowiadałem się o Messim, ale nikt mnie nigdy nie cytowałw gazecie ;/

0

Nazwisko przypadkowe?

4

Z trincao Xavi mógłby coś zrobić fajnego.
Szkoda mi Tobido, ale w sumie gdyby został, nie miał by minut, a kasa była nam potrzebna..

0

@prokofiew A w konstytuvji to jak jest napisane? Bierz walizki i spierniczaj do czarnolandi, tam nie będziesz miał nic w paszporcie..

1

To są właśnie pojedyncze mecze Panie tilubał. Tak samo przypadkiem jest Wasze przechodzenie nieraz w pucharach.. grać ch.. a potem gola strzelić i są 2lm pod rząd.

0

Żeby to nie miało wpływu na jego zdrowie w przyszłości. A co do opuszczenia końca sezonu, może i dobrze, niech w końcu dychnie.

0

@fenix1983
Też myślałem o traore jako PO kiedy do nas przychodził. Ale nie wiem czy on ma głowę do tego, tu trzeba myslec nad ustawianiem, asekuracją itd.. Ale fizycznie i z zachowaniem w ofensywie byłby perfect

1

Mlodzi chyba uwierzyli, że są Barca z ery pepa czy le. Dobrze - zimny prysznic nie zaszkodzi. Lanie nie było na tyle dotkliwe co z l'poolem czy Bayernem, także da się żyć.
Mnie bardzo żal że nie zdobędziemy pierwszej LE, kolejna okazja niewiaodmo kiedy się nadarzy, jeśli wracamy już do lm..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?