0

@dzemo Żeby Ci się życie nie znudziło, takie urozmaicenie. nigdy nie wiesz co klikniesz

0

No przecież to jest kraj tylko z 48 mln ludności. Tam nie ma kto grać, dlatego 19 latek musi z... non stop

3

@dariooo on wypływa z ławki

1

@ACRAB95 Nie jego wina że Janusze biznesu dali się naciągnąć kilka razy pepowi

1

@wojopancer Właśnie też nie ogarniam sytuacji z tym artykułem ale z drugiej strony sytuacji w obronie też nie

0

na czym jest mecz, nie widz na c+ online ???

0

za gaviego bym dał Roberto z powodu kartek..

0

@th@les to zdaje sobie sprawę czy było podyktowane kontuzjami? to chyba samo sobie przeczy?

0

@michalgajdek tak tak, to nie hyla uwaga do Ciebie. bardziej chodziło mi o to, żeby ludzie tak do siebie nie brali i żeby się hejt nie zaczął.

0

Nie byłem fanem zapchajdziury, ale nie zwalajmy takich statystyk na jednego piłkarza.. szczególnie że nie kojarzę żeby zawalił jakoś wyjątkowo któraś bramkę..

2

Po formie gaviego widać dokładnie jakim betonowym bezpomyslowmym i bezpłciowym trenerem jest xavi. wraca na swoją pozycję, bez wymyślania fałszywych skrzydlopimocnikow i jest git.

0

Co to za debilne komentarze? Gość gra z herbem Barcy i ma kwa kontuzje! ogarnijcie się szczekacze!

0

@gaq Nie jego wina, że tak z tarota mu wyszło

2

@Gruak Jeśli stopa zwrotu nie będzie za duża, to zawsze szansa że wejdziemy na płaskowyż i pociągniemy stabilnie poza górkami i dolinami małymi.. :)

2

@oleoleole "Wiara w świętość i nieomylność to jest w kościele .."
Wpadnij do Dąbrowy Gorniczej zakosztować tej świętości :D

1

@Barcasub Wypadałoby, może tak, z drugiej strony dostał "10" i kasę, więc mogło mu trochę odbić. Takimi decyzjami na własne życzenie go zepsuli, plus te j... kontuzje..

0

Robert pogra :)
Torre by się teraz przydał? Na pewno jakiś młodzieniaszek ogarnie końcówki męczy lub słabszych rywali

3

Lewy nas wielu wyjaśnił. choćby nie miał formy musi grać, bo kiedy trzeba potrafi pilke wpakować tam gdzie trzeba. Ferrari za to udowodnił znowu że ma grać na 9 albo nigdzie. trzeba nimi mądrze zarządzać i rotować.. niestety

0

5

felix i lewy na pewno zostaną, pytanie kogo da na prawo? lamine chyba najsensowniej żeby coś zrotowac w ataku. pomoc pewnie oriol jeśli ostatnio odpoczął, plus gundo bo nie ma innego który kreuje bez pedriego. no i Franki lub gavi. obrona to szału nie ma, ale może z takim przeciwnikiem dać Alonso na lewą?
osobiście wolałbym atak raphinia Torres felix

2

no to felixa kupimy za 150mln plus opłacenie trzech pensji zawodników Atleti :D

1

Spokojnie Fati też się odbuduje i go zastąpi.

1

@Comentateiro To je ironia?

0

@Gaz Niby tak, ale jakoś tak mam wrażenie od kilku sezonów ze druga część sezonu wszystko nam zawala bo wszyscy bez formy. No i lubię sobie ponarzekać;)

1

7 męczy w krótkim czasie, więc pierwszy garnitur na Antwerpię! miszcz! geniusz! w styczniu lewy z jęzorem przy kostkach, gavi i balde na trybunach z kontuzjami, konude przygotowujący się po kontuzji, de Jong już nie wiedzący gdzie ma biegać.

0

@4Fabregas4 kolega jest zmęczony po pracy ;p

0

@ViscaelBarca2007 Czyli nie iest zmęczony, tylko chce rotacji aby nie być zanadto zmęczonym w późniejszej części sezonu. no to to tak. ale nasz as taktyki chyba tego nie ogarnia..

0

@th@les Nie czytałem tych wywiadów, ale może Ty się wczytywałeś i napisałbyś mi czym on jest zmęczony? Czy już zawodowo wypalony?

0

Lewy nawet w reprezentacji udowania, ze ławka by mu nie zaszkodziła. A Ferran zasługuje na wyjście w środku. ustawienie go na skrzydle to będzie kolejna pseudo pozycja i zdublowany środek.

0

@PietrasCoelho Właśnie puyola nie mamy. A o Messim to już trylion był opini jakim jest beznajdziejnym kapitanem.
Ale ok. Przekonamy się sami podczas meczu lm z kims mocnym kiedy trzeba bedzie sie mobilizować na odrobienie strat itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?