0

Polemizowałbym z tym, że Atleti lepsze na ten moment.

0

Obstaw u buka

4

Jakich założeń? Taktycznych?!?!

0

Zmieszał ich z błotem, a po Iniescie pojechał niczym Ronaldo po trawie podczas nura.
Ale prawda jest taka, ze w pierwszej połowie lepszy zespół (albo chociaz grający bardziej agresywnie) wykorzystał by nasza tragiczna gre. Na szczęście w drugiej połowie sie nieco obudzilismy, ale z naciskiem na "nieco", bo wedlug mnie wynik trochę zaslania obraz gry. I tu Dukic ma racje, rozlozylismy ich mimo przeciętnej gry.

0

Nie pytają bezpośrednio o miejsce zamieszkania, tylko o województwo. To jest zapewne do celów statystycznych aby zobaczyć skąd najwięcej kibiców :v

1

Niekiedy Jego komentarze są dowcipne i bardzo trafiają w sedno, potrzeba nam tu takich :v Zresztą co zrobisz, wolność słowa, konstytucji nie zmienisz. A jak przesadzi to moderatorzy są już na Niego wyczuleni :)

6

Taka ciekawostka wpiszcie w translatorze google "Seny, pit i collons" czyli słynna sentencja Tito, wybierzcie kataloński i zobaczcie co wyjdzie. Straszne

0

Dzisiejszy skład:

Claudio Bravo
Gerard Pique
Javier Mascherano
Marc Bartra
Jeremy Mathieu
Sergio Busquets
Xavi Hernandez
Andres Iniesta
Luis Suarez
Lionel Messi
Pedro

0

Na jedno wychodzi

2

Ależ Suarez ma braki koordynacyjne, dodatkowo przyjęcie jeszcze nie te. Chyba jednak trochę czasu musi minąć aby wrócił do swojej dawnej formy. A zobaczcie ile robi dla zespołu i jak zapier... po tym boisku. Co będzie później! ;)

0

Chyba ta z Celtą jednak lepsza. Perfekcyjna gra aktorska :)

1

Dzięki serdeczne

2

Podesłałaby jakaś dobra dusza link do tej słynnej symulki CR7 z Elche? Muszę pokazać dziewczynie jakiego nurka ma za idola ;)

0

Cassillas wypadł blado? Oj oj kolejny dowód na obalenie ewolucjonizmu Darwina.

2

Ranking, który umieszcza Cassillasa na 20. miejscu nie może być traktowany poważnie ;)

1

Racja, dzięki.
Wybacz Kettger początkowo nie zrozumiałem kontekstu zdania.

0

10 lat temu to na tej stronie komentarzy nie było kolego ;)

1

Ej zostawcie ten Madryt, jutro nam może nie być wesoło

11

Według mnie najlepszy jest słownik ortograficzny.

0

Kolejny dowód na to, że ewolucjonizm Darwina jest obrzydliwą demagogią..

1

Po prostu nie chciał podlizywać się sztucznie, pokorę zachował mówiąc w dalszej części wypowiedzi, że Bravo jest fantastyczny.

0

A do tej pory grali? ;)

1

Podział na Polskę A i B już dawno się skończył ;)

1

No wiesz... Jakby tak się głębiej zastanowić.. Pisząc "my" masz na myśli siebie i rodzinę, przyjaciół,wszystkich fanatyków FCB czy kogo? Jak dla mnie każdy może mieć swoje zdanie, ale chyba nie chodziło Ci o to, że kibic Barcelony musi uważać, że jego drużyna jest najlepsza w historii?

0

Można by polemizować. Zwłaszcza fanatycy Realu mogliby mieć duże wątpliwości co do Twojej wypowiedzi

0

Hehe bardzo wykwintny i oryginalny dowcip :)

0

Nie byłoby dyskusji gdyby zachował się odpowiedzialnie i oddał piłkę do Masche.

2

Dziennikarze Sportu mogliby wykazać choć trochę obiektywizmu, faulu nie było. Inna sprawa kilka spornych spalonych

0

Dokładnie tak. Oby był zdrów i w formie, bo inaczej ciężko będzie o coś powalczyć w lidze, no już nie wspominając o LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?