DzekuSachajFCB
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polemizowałbym z tym, że Atleti lepsze na ten moment.
0
Obstaw u buka
4
Jakich założeń? Taktycznych?!?!
0
Zmieszał ich z błotem, a po Iniescie pojechał niczym Ronaldo po trawie podczas nura.
Ale prawda jest taka, ze w pierwszej połowie lepszy zespół (albo chociaz grający bardziej agresywnie) wykorzystał by nasza tragiczna gre. Na szczęście w drugiej połowie sie nieco obudzilismy, ale z naciskiem na "nieco", bo wedlug mnie wynik trochę zaslania obraz gry. I tu Dukic ma racje, rozlozylismy ich mimo przeciętnej gry.
0
Legendy w akcji
https://www.facebook.com/video.php?v=784603778351823&set=vb.338233632988842&type=2&theater
0
Nie pytają bezpośrednio o miejsce zamieszkania, tylko o województwo. To jest zapewne do celów statystycznych aby zobaczyć skąd najwięcej kibiców :v
1
Niekiedy Jego komentarze są dowcipne i bardzo trafiają w sedno, potrzeba nam tu takich :v Zresztą co zrobisz, wolność słowa, konstytucji nie zmienisz. A jak przesadzi to moderatorzy są już na Niego wyczuleni :)
6
Taka ciekawostka wpiszcie w translatorze google "Seny, pit i collons" czyli słynna sentencja Tito, wybierzcie kataloński i zobaczcie co wyjdzie. Straszne
0
Dzisiejszy skład:
Claudio Bravo
Gerard Pique
Javier Mascherano
Marc Bartra
Jeremy Mathieu
Sergio Busquets
Xavi Hernandez
Andres Iniesta
Luis Suarez
Lionel Messi
Pedro
0
Na jedno wychodzi
2
Ależ Suarez ma braki koordynacyjne, dodatkowo przyjęcie jeszcze nie te. Chyba jednak trochę czasu musi minąć aby wrócił do swojej dawnej formy. A zobaczcie ile robi dla zespołu i jak zapier... po tym boisku. Co będzie później! ;)
0
Chyba ta z Celtą jednak lepsza. Perfekcyjna gra aktorska :)
1
Dzięki serdeczne
2
Podesłałaby jakaś dobra dusza link do tej słynnej symulki CR7 z Elche? Muszę pokazać dziewczynie jakiego nurka ma za idola ;)
0
Cassillas wypadł blado? Oj oj kolejny dowód na obalenie ewolucjonizmu Darwina.
2
Ranking, który umieszcza Cassillasa na 20. miejscu nie może być traktowany poważnie ;)
1
Racja, dzięki.
Wybacz Kettger początkowo nie zrozumiałem kontekstu zdania.
0
10 lat temu to na tej stronie komentarzy nie było kolego ;)
1
Ej zostawcie ten Madryt, jutro nam może nie być wesoło
11
Według mnie najlepszy jest słownik ortograficzny.
0
Kolejny dowód na to, że ewolucjonizm Darwina jest obrzydliwą demagogią..
1
Po prostu nie chciał podlizywać się sztucznie, pokorę zachował mówiąc w dalszej części wypowiedzi, że Bravo jest fantastyczny.
0
A do tej pory grali? ;)
1
Podział na Polskę A i B już dawno się skończył ;)
1
No wiesz... Jakby tak się głębiej zastanowić.. Pisząc "my" masz na myśli siebie i rodzinę, przyjaciół,wszystkich fanatyków FCB czy kogo? Jak dla mnie każdy może mieć swoje zdanie, ale chyba nie chodziło Ci o to, że kibic Barcelony musi uważać, że jego drużyna jest najlepsza w historii?
0
Można by polemizować. Zwłaszcza fanatycy Realu mogliby mieć duże wątpliwości co do Twojej wypowiedzi
0
Hehe bardzo wykwintny i oryginalny dowcip :)
0
Nie byłoby dyskusji gdyby zachował się odpowiedzialnie i oddał piłkę do Masche.
2
Dziennikarze Sportu mogliby wykazać choć trochę obiektywizmu, faulu nie było. Inna sprawa kilka spornych spalonych
0
Dokładnie tak. Oby był zdrów i w formie, bo inaczej ciężko będzie o coś powalczyć w lidze, no już nie wspominając o LM.