Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool w podobnej sytuacji jak my jest, bo jeszcze też się jakoś znacząco nie wzmocnili, patrząc na to że nawet Arsenal próbuje wzmocnić skład.
Nie dziwię się Kloppowi że nie chce sprzedać Coutinho.
Coutinho ma bardzo dobry strzał z dystansu, tego często brakuje u nas.
0
I spoko transfer. Juve od kilku lat naprawdę fajnie buduje swój zespół. Gwiazdy odchodzą ale oni potrafią zrobić dobre transfery i połatać.
0
noo anonim póki co
0
dobra, przestańmy krytykować innych za wszystko co robią. popatrzmy do własnego ogródka
0
no domyśliłem się, ale na jakiej podstawie miałby być u nas?
1
jaki k***a Laporte? skąd?
0
Jeśli Neymar odejdzie to potrzebny będzie lewoskrzydłowy. Mógłby to być np Coutinho, Lemar lub Carrasco.
Tylko że Barca jest w takim momencie że kluby żądają od nas astronomicznych kwot,a i sami zawodnicy nie pchają się specjalnie do Barcy.
15
Renato Sanches jaki regres. On porusza się po boisku jak wóz w węglem.
Ogólnie jednak to Bayern kadrowo świetnie się prezentuje
0
Ale weź powiedz czemu Valdes miałby przyjść? Bo ja zupełnie nie kumam po co..
22
szkoda że odciągnęli Vidala. zmasakrowałby tego guwniaka
2
Ciekawe jak rozwinie się Andre Silva w Milanie. Koniec dogrywki a on dalej rozbija się z obrońcami, wali sprinty.
0
Ale nie ma co gadać, ładnie się wbił z tą podeszwą
1
Ludzie a co was tak boli ten Ceballos? Coś tam kiedyś pisał, ok. Ale nikt z nas go nie zna, nie wie jakim jest człowiekiem dziś. Jak przyjdzie i będzie zdychał dla tego klubu to w d..ie mam jego wpisy
0
Deulofeu.
Ja sobie nie wyobrażam że będziemy remisowac na wyjeździe i on wejdzie i będzie odczynial swoje "rajdy". Egoista.
Bellerin to jest anonimowy na tych mistrzostwach.
1
Nie no można mieć sentyment do Szpaka, ale to już nie komentowanie ale kabaret. Dałby sobie facet już spokój, realizowałby się w Fifie..
0
no dobra, a co powiesz jak niektórzy nasi zawodnicy są bez formy prawie cały sezon? to już jest ok??
1
Pierwsza reprezentacja ma swój wielki czas. Ale w u 21 to my wyglądamy dziś jak trzeci świat. Nie wiem co by z nami zrobiła taka Hiszpania..
5
Taki gospodarz jak my to skarb. Punkty rozdajemy, nikomu nie wadzimy specjalnie
5
każdy popełnia błędy. lepsi od niego robią babole
0
Fajnie jakby weszli na boisko I. Williams i Oyarzabal.pewnie nie grali by gorzej od Sandro i Deulofeu
0
Sanches straszny hamulcowy póki co
0
Hajto załamany, już niewiele mówi nawet
2
Eduardo Vargas, piłkarz który może grać dobrze chyba tylko w reprezentacji hehe
1
"Leftovers" - Pozostawieni
3 sezony. Mistrzostwo
0
nie, bedzie gadanie ze pomagali Realowi to i nam sie należy. nie nie należy nam się.
11
dostaliśmy dwa karne, ten mecz to kabaret.
1
mój faworyt Rumunia;) jorle jorle jorle..
sztos!;p
1
patrzycie Ajax? ten Sanchez juz kilka dobrych interwencji miał. ciekawy grajek
0
Strzelenie gola zamykało mecz, ale nie stracenie gola też go zamknęło.
Juve wyglądało świetnie jeśli chodzi o ustawienie. Nie wiem czy oglądałeś mecz ale kilkukrotnie wyszli z bardzo groźnymi kontrami, oddali też kilka strzałów, pomimo że się bronili to nadal pozostawali groźni.
Ogólnie kapitalny dwumecz w ich wykonaniu. Niestety
2
to jest niesamowite, że taki klub jak Barca nie może sobie pozwolić na rotacje bo nie jest wtedy w stanie poradzić sobie z ligowym średniakiem..
a to jak bezproduktywna jest linia pomocy w takim zestawieniu to przechodzi ludzkie pojęcie