Dominik1987
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
losowanie jest co wy wogle gadacie ze gramy z zespolem z D :] i nie moga sie tez spotkac zespoly z jednego kraju
0
no kolekcjonuje wszystkie bramki i skroty FCB to mam :)
0
ja mam obydwa skróty jakbys chcial moje gg 6369904
0
Agureo gra na innej pozycji niz Messi a poza tym Agureo jest super zawodnikiem wiec i tak powinien go wystawiać w pierwszym składzie i i tak nie przebije Messiego :)
0
a czy jego rodzice byli w Barcelonie kiedys :)? tam to dopiero pełno dziwek hehe
0
no dla mnie tez ;/ dajcie z powrotem starą dobrą fcbarca.com :/
0
korniki dopadły Guddiego :)
0
no chyba ich nie skrzywdził bo wygrali :) w 96 minucie karny, trzeba miec pecha
0
na Sky Sports leci, ale trzeba miec pakiet Sky
0
wygra Ronaldo i to kazdy wie, niestety :/
0
siedział obok Rokera Pereiro?
0
mi sie najbardziej nie podoba ze to na rapidzie jest ;/ przecierz jest milion innych serwerów ;/ sendspace, filefront, badongo :(
0
heh ta wyprzedane, jak bedzie 80 tys to bedzie max, moim zdaniem powinno sie spokojnie kupic w dniu meczu
0
greg - Fan Club FCB wtedy idzie na ten mecz, jak cos zaklikaj do mnie 6369904 ;]
0
Barca wygrała Lm w 2006r :)
0
pomocnik ofensywny :)
0
dziś jest srodek tygodnia, dlatego " tylko" tyle ludzi
0
wrzuci ktos na inny serwer? prosze bardzoooo
0
przy Eto 7 na pewno odpada i henry tez, Messi na pewno grał o 2 oceny lepiej od nich, no i moim zdaniem pique wyzej niz Marquez
0
prosze cie konrad daaj na inne serwery niz rapid ;/
0
nie tylko twoja sympatia sie zaczeła :)
0
Hleb, no nie zgodze sie z toba, ja uwazam ze jest to obok Alvesa najlepszy transfer, przecież kolo zarabiscie gra, szybka noga i wogóle ciezko mu piłke odebrac, a Keita jakos mnie nie przekonuje
0
no raz w miesiącu dostać 4-0, czemu nie
0
chyba ten kozak guardiola dlugo nie posiedzi na lawce ;/
0
no nie wiem czy tak bije, strzał na pewno scholes ma lepszy i też fajnie rozgrywa myśle ze sa porównywalni umiejętnościami, no i oczywiście kibicuje FCB :)
0
pawelg90.. to trybuny za bramkami od dolu to 1 pozniej wyzej 2 no i na samej gorze 3
0
a moze nawet na niekodowanych RTP puszczą mecze Barcy jak bedzie ciupała ze Sportingiem :)
0
no 26 jest szansa na Barce bo w całym dniu nie ma zbyt ciekawych meczów :)
0
żeby był jakiś niemiecki zespół to wtedy pokaża meczyk na jakimś ZDF albo Sat.1 :D
0
Cziki :D