0

@AFA90 Jakby nie było pierwsza część sezonu całkiem dobra

3

Jak Argentyna wygra MŚ to jak myślicie, Messi d'Or loading?

1

@tbas Może z szacunku do klubu, w którym teraz gra nie chce już mówić, że zamierza wrócić do Barcelony. Będzie jak będzie.

2

@TheNekro94 Jeśli chodzi o pierwszy odcinek to miałem mieszane uczucia bo inaczej wygląda ta seria pod względem graficznym. Teraz już siada, fajnie to wszystko wygląda. Cieszę się, że wznowili serie bo jednak nostalgia jest ogromna

2

Quebo nie zejdzie do poziomu tego młota

0

Raczej każdy chcąc wygrać LM zdaje sobie sprawę, że trzeba pokonać najlepszych. Także po prostu dla Realu przedwczesny finał/półfinał.

2

@Marcelinho99 A co to zmienia ile? Nieważne ile, ważne że z nami i u nas walilby tyle bramek i asyst.

0

mam flashbacki ...

0

Zawsze myślałem, że jak sie dostaje 2 gole w plecy i nie stwarza sie praktycznie sytuacji to trzeba wprowadzać zmiany. A tu widze stabilizacja

0

"Niby hit, a tylko sparing". Dosadnie podsumowani przez portal sportowy

1

Aż szkoda na to patrzeć. To dopiero pierwsza połowa

1

Ważne, że Athletik oklepaaany. Jeszccze jakieś Getafe i jazdaa sezon nasz k**wa

0

A człowiek się łudził xD

0

@FC1899Barca Z dwóch klejnotów zrobiony jeden czerwono-fioletowy

3

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!

3

Po dzisiejszym meczu bany będą lecieć jak talala xD

0

Jezusie gdzie on oczy ma

0

Żeby człowiek musiał marzyć o wyjściu z grupy. Do czego to doszło

0

@Chada jalapeno

8

@kamilop Masz się czym chwalić xD

1

@Cwaniak4 a porównywałeś ligę hiszpańska do niemieckiej? Jakie drużyny grają i w jednej i w drugiej?

0

@KrychaFCB chodzi mi o ściąganie napastnika. Wypchanie z klubu Suareza do bezpośredniego rywala co było argumentowane odmładzaniem, a potem ściągamy emerytowanego Lewego

1

Mieliśmy odmłodzić kadrę. Oddajemy suareza, Messi wiadomo, a potem ściągamy Lewego na emeryture i to za 40-50 baniek

2

@draxidox ale kto tu o Tusku gada. Naprawdę wszystko wina Tuska?

7

Wstałem jak codzien rano i się okazało, że świat po....

0

Ale było blisko, jakby w głowe tą nogą Załęcki trafił to już by OIOM był

1

o boże święty XDDD

0

Podwójna garda to tu nic nie daje nawet XD

0

Jezus przed Załęckim bym uciekał szybciej niż samochody na torze jeżdżą

1

Jak myślicie z czym najlepiej teraz ruszać z nowym biznesem? Chyba dobry temat teraz sklepy online

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?