Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hymn Ligi mistrzów - nie ma nic lepszego dla ucha
2
Nooo to kto piweczko już w dłoni i czeka na meczyk? xD
1
Czy Was też denerwuje ta reklama z mognołem co proponuje wam zdradzenie tajnej informacji jak zarabiać 40 tysięcy miesięcznie?
2
@PatrychoO Tyle lat, a dalej ulubiony film. Ogromna nostalgia
3
Lepiej przegrać jeden mecz taka ilością bramek niż kilka po 0:1
1
Utrzymujemy passę 1:0 niczym jakby Denzel cyrograf podpisał z diabłem xD
1
Nie no lepiej już jakby przyznali tego karnego bo teraz będzie gadanie
0
Jakieś to zwycięstwo Bonesa nieprzekonujące. Mam wrażenie, że Gane strasznie wolny
0
@DonCarletto Warto, ale do ostatniego sezonu. Tak jak poprowadzili końcówkę serii to aż o pomstę się prosi
0
Sztanga coś ty zrobił
1
Jednak wspólny wróg potrafi zjednoczyć la ramble xD
1
Vini sprawi, że po meczu 30 procent użytkowników będzie miało bana za wyzwiska
0
Spokojnie Panowie, zara się rozkreci
0
Ale bym tego viniego za uszy wytargał
6
@bartas97 Każdy kto leję psa powinien mieć ręce ucinane
4
Mam wrażenie, że jutro La Rambla wybuchnie xD
1
@MesQueUnClub96 cielecina i tylko i wyłącznie mieszany
14
@tomek8756 pisiory kłamcy i krętacze? Nowe, nie znałem.
1
@JimMorrisonFCB Oczywiście, że może. Tylko tak - ja osobiście nie potrafię gotować. Jeśli chodzi o restauracje ze zdrowym jedzeniem to niestety ale większość jest strasznie drooooooga xD
7
@AdiKingu96 W Polsce fast food wychodzi sporo drożej niż gotowanie w domu to po pierwsze.
Po drugie to, że Tobie nie smakuje to nie oznacza, że każdemu nie podejdzie. Mi smakuje, 2 dyszki na promce też fajna cenka. Jakby tylko zdrowe żarcie jeść to co za pożytek z tego życia.
18
To teraz czekamy na wylewny komentarz siostry Ronaldo
6
Formalność, cudowny człowiek. Kosmita, cieszmy się jego grą póki możemy
5
Que mira bobo??
2
Messi mógłby na koniec po odbiorze krzyknąć SIUUUUUU
3
Ale RAKIEEEETA ajajaja muchaczos
5
Zapytałbym kim jest ta piosenkarka, ale zaraz mi @Comentateiro powie, że to kolejna jego córka, albo i tym razem żona :D
3
Ten gość to z gitarą to chyba orgazm przeżywa
0
Messi jaki mały przy Virgilu xD
0
Prezes elegancik dzisiaj
0
No ta w białym to taka cimcirimcim