DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LionelM95 naszym zawodnikom zdarzylo sie zapomniec kilka razy :p
1
Wchodzi Dunczyk za Griezmanna w 65 minucie. Ta zmiana ewidentnie pokazuje wartosc Francuza i jego poziom. Koeman musi stawiac teraz na Braithwaite'a, bo jego zawodnik za 120 mln to poziom sredniaka.
1
@KacperVEB a co ma do rzeczy to jak gral w meczu z PSG, a jak dzis? :)
2
@KoderskiFCB to ta sama konferencja :D
1
@Zoker jakos w punkt to napisane, az za bardzo :D
0
@barcelonaLM ciekawe jakby Barca poradzila sobie w lidze francuskiej. Mieliby teraz mocne problemy.
0
@escarabajo czasem sama obecnoscia mozna wiele wniesc do zespolu, a Suarez na pewno ma taka mozliwosc.
1
@escarabajo Suarez przyszedl
16
Pique: Biegamy jak szaleni!
Griezmann - ja tez biegam jak szalony, o co ci chodzi
xD
0
@EldoradoHaze liczy sie pozytywne nastawienie
1
Koeman przeciez mowil, zeby na nic sie nie nastawiac, wiec skad tu takie zaskoczenie? PSG to lepiej poukladana druzyna na dzien dzisiejszy i to oni byli faworytami.
1
@Cochise la Rambla ma po prostu tendencje do takiego zachowania i tak juz jest
0
@CatalanDream wiadomo
0
@CatalanDream ah ta nasza nienawisc do kogos, kogo sie w zyciu nie poznalo :D
6
@POLAK12345 hahaha dobre
0
@Pilka_jest_okragla a jak zawodnicy Barcy nonstop wypowiadaja sie na temat Neymara?
0
@matirix20 tez jestem veganem od 2019. Cwicze na silowni 6 dni w tygodniu i cwicze Jiu Jitsu. Odkad nie jem miejsca, w zyciu lepiej sie nie czulem.
0
@sebasarna18 rzuc to w cholere i nie psuj sobie zdrowia :)
0
@JimMorrisonFCB Iniesta tez w sumie nie byl sprinterem.
0
Ja to wciaz sie dziwie jak taki 18-latek jak Pedri potrafi grac z taka finezja i wymieniac podania z Messim na takim poziomie. Przeciez z odpowiednim trenerem to ja nawet nie moge ogarnac co to bedzie.
0
Ale tu bedzie zaloba jak Puig zagra padake.
0
@tristan87 bialy ma pierwszenstwo
14
@Kondziubarca mozg nie mogl sie pozbierac.
0
@Bocheno1 to jest fake, wiec nie kopiuj wiadomosci z onetu.
2
@tobiasson92 to juz bylo wiadome
0
Busi dzis jak profesjonalista na tle druzyny z Segunda B.
0
Widac reke Koemana jak nic
1
@Coutinho007 zalety sa takie, ze sa swietnym przykladem tego nieudolnego zarzadu.
0
@michaleu usuwam wszystkie wasze konta
1
Zidane dotrwa do konca sezonu?